Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Tiaaaa... Moja śp Babunia też bardzo przeżywała seriale, twierdząc, że to takie życiowe 😉 tłumaczenie nic nie pomagało. Ale tak patrząc na to z pozytywnej strony, to wszelkie te naciągane historie jakos przygotowują ludzi do własnych, życiowych tragedii, np. śmierci, zdrady, chorób, itp.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
06 lipca 2015 12:18
safie, ależ ja jestem całkiem poważna! mieszkałam 2 lata z Niemcem - poznałam jego rodzinę i znajomych... tam nawet młodzi ludzie są przekonani, że 'podglądają rzeczywistość'!

także z nami nie jest tak źle, jeśli tylko babci musisz tłumaczyć 😉

chociaż... po my mamy dramat po 2-tygodniowym pobycie Alicji u babci (no, młoda babka - 53 lata). zaczęła tam oglądać szpital. co drugie zdanie zaczyna się od: "a w szpitalu pokazywali..."
młodej (Alicja, lat 8 😉 ) nie da się przetłumaczyć, że to durny program



No właśnie- nie od dziś wiadomo, że media(tv,internet, radio, prasa) w duży sposób wychowują. Na internet może wpływu dużego nie mamy, ale TV?
I jak ta TV wychowuje młodzież...., niektórym się podoba. Mi nie bardzo. Czasami lecąc po kanałach natknęłam się na te super seriale i się tak zawsze zastanawiam- co jest fajnego oglądać wiecznie problemy?

wolę poczytać książkę- Ci co wolą dlaczego ja itp- ich wybór- trzeba uszanować-ale
derby- dużo czytam. Ale czasem jest tak, że położę się na łóżku i jedyne co mogę zrobić będąc zmęczoną, to patrzeć bezmyślnie w "Dlaczego ja?".
"Szpital" jeszcze obejrzę, przy czym i  pośmieje się trochę, bo niektóre problemy są tak banalnie naiwne, że aż śmieszne. Jednakże "Szkoły" nie mogę przełknąć, a każdy kolejny odcinek jest gorszy od poprzedniego.
Z resztą, bardzo rzadko włączam telewizor - wolę posłuchać muzyki z radia, albo rozwiązywać krzyżówki.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 lipca 2015 15:03
A ja lubię "Pamiętniki z wakacji", uwielbiam Hiszpanię jako kraj więc mogę sobie popatrzeć na plaże, skały nad morzem  😍
Przy okazji pośmieję się z mięsnego jeża czy fanek Krzysztofa Ibisza  😜
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
06 lipca 2015 15:10
A ja lubię "Pamiętniki z wakacji", uwielbiam Hiszpanię jako kraj więc mogę sobie popatrzeć na plaże, skały nad morzem  😍
Przy okazji pośmieję się z mięsnego jeża czy fanek Krzysztofa Ibisza  😜


Stzremionko piona  😁 To jest tak głupie, że aż urocze  😁
ha ha, ja też zaczęłam to teraz oglądać . Głupie, że aż miło. Najbardziej lubię debilną formę tego programu: najpierw coś się zadzieje, potem wypowiedzi bohaterów na ten sam temat, a na końcu jeszcze lektor powtórzy to samo. No i dobrze pokazuje Polaków w krzywym zwierciadle :/
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
06 lipca 2015 17:28
Marysia bo oglądać z dystansem to nie to samo co oglądać z zapartym tchem🙂
Ja z przyjemnością oglądam "Policjantki i policjanci" Babcia koleżanki, którą się opiekuję, ogląda ich i mnie zaraziła  🙂 A żeby było ciekawie, to 3/4 osób grających w tym serialu widziałam i rozmawiałam na żywo, a ostatnio, kręcili odcinek u nas na podwórku przed blokiem. Szkoły, Dlaczego ja, coś tam z sąsiadami, nie oglądam, bo mi się mózg po prostu lasuje, za to Szpital i Na sygnale od czasu do czasu obejrzę.
http://olx.pl/i2/oferta/klacz-wlkp-zrebica-CID103-IDaM9St.html#:6d1f0e6581

Te żebra  😲
na jedzenie nie ma, ale kantarek z eskadrona musi być..
olga96, kantarek wcale nie musi należeć do właściciela klaczy. Może ktoś chce pomóc w sprzedaży, żeby klacz miała lepiej?
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/18512?

Klacz 2 lata... Prawdopodobnie źrebna - jak się potwierdzi, to cena wzrośnie...

te dwa w ogłoszeniach są już chyba z rok, cena raczej powinna spaść :P
ten pan co ma siwkę w eskadronie na sprzedaż,ma też drugiego konia wystawionego który nie jest jego własnością a właścicieli tego konia nie chce wpuścić żeby odebrali, tak że pan to ogólny przekręt...
skraweknieba czytałam o tym na fb. Ciekawa sprawa, bo skoro ich koń to dlaczego pozwalają sobie na takie nie wpuszczanie. Co to ma znaczyć ? Z policją bym tam poszła, ale konia bym zabrała i koniec. Żadna siła by mnie nie powstrzymała. Coś musi być na rzeczy. Inna sprawa dlaczego facet konia nie chce oddać, nierzadko jest tak, że ludzie konia wstawiają, ale płacić za boks to już nie ma kto. Taka kobyłka w pare miesięcy się przeje 😉 i po temacie. Pomijam aspekt prawny, bo nie można przecież sprzedać nie swojej rzeczy, w tym przypadku zwierzęcia. Śmierdząca sprawa.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lipca 2015 17:37
Też czytałam na fb, facet sprzedaje nie swojego konia, bo właściciel nie płacił za pensjonat. Pewnie dlatego jeszcze nie było tam policji.
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/191742?q=&kategoria=&stan=&lokalizacja=14&sortuj=0&widok=0&strona=2

w kłębie? a co ma kłąb do tego? że niby to miało być na konia o takiej wysokości?
[bRatiNa][/b] w Decathlonie nie ma standardowej rozmiarówki tylko właśnie mierzą wzrostem co jest dość dziwne
[quote author=Żmijkowa@ link=topic=190.msg2388413#msg2388413 date=1436299701]
[bRatiNa][/b] w Decathlonie nie ma standardowej rozmiarówki tylko właśnie mierzą wzrostem co jest dość dziwne
[/quote]

🤔 pierwsze słyszę, dobrze wiedzieć ;D
Kupowałam w decathlonie i zawsze spotkałam rozmiarowke pony cob full jeśli chodzi o rzeczy dla konia
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/26819 arabska czysta krew! 😀  🏇  😵
Co by to nie było, koń jest po prostu... koszmarnie brzydki  😵 Wygląda też na potwornie zaniedbanego :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lipca 2015 17:08
Chyba brzydkiego konia nigdy nie widziałaś 😁
Ale zaniedbany jest, to fakt 🙁
Jak dla mnie, to on wygląda, jakby miał części nie od kompletu, tylko był posklejany jak koń frankensteina  😁 Koszmarna budowa, już widziałam kilka takich myśli technologicznych hodowli rodem z polskiej wsi. Często takie skrzyżowania drutu kolczastego z kombinerkami powstają wtedy  😵 Ten może nie był by aż tak koszmarny, gdyby nie stan w jakim jest, ale urodą tez nie grzeszy 😉

Poza tym mam jednego swojego osobistego brzydala - jak przyjechał to pierwsza reakcja była "O k..., ale brzydki" Potem się ruszył i stwierdziłam, ze ten łeb jak dwa wiadra idzie jakoś ogłowiem zmaskować, nad brzuchem się popracuje, a duże kopyta to w zasadzie dobre kopyta...  😁
To chyba jest całkiem niebrzydki... folblut 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 lipca 2015 18:26
Też o tym pomyślałam - że bliżej mu do gluta niż araba.
A wygląda strasznie 🙁 nie przez brzydotę, a zaniedbanie.
http://olx.pl/oferta/kon-walach-pelna-krew-angielska-konia-konie-CID103-ID9PTxL.html to samo ogłoszenie, pewnie ktoś w pośpiechu zaznaczył złą rasę.
Ircia   Olsztyn Różnowo
09 lipca 2015 20:08
Do mnie wczoraj przyjechała klacz 9 letnia i ta to dopiero jest zaniedbana  😵 choć ten niby arabo-folblut też fatalnie wygląda  🙁
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/26866?

2 latek...
"Regularnie werkowany" ....... rzeczywiście...
"Regularnie", nie "prawidłowo" 😉 Może regularnie raz na pół roku...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się