wasze ulubione seriale

Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2015 11:56
Wciągnęło mnie Hawaii 5-0 i oczywiście co? TV4 zdjęło z anteny  😵 nie lubię oglądać w necie...
Ja zaczęłam Wayward Pines, ale mało odcinków póki co, więc powoli. Poza tym niespecjalnie lubię takie dreszczowce. I Penny Dreadful zaczęłam, jakieś potwory, pierdoły, coś w moim klimacie, więc zapowiada się nieźle.
Ja uwielbiam Penny Dreadful, mimo, że to kompletnie nie mój klimat, ale wciągnęłam się, że masakra  😜

Szkoda, że tak mało odcinków w sezonie bo znowu nie mam co oglądać  👿
Czy tylko mnie już Hannibal nudzi?
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
13 lipca 2015 14:16
Nie, dla mnie caly 3ci sezon jest cienki, czuje sie jakbym ogladala lepiej nakrecony remake 3 czesci filmu :P szkoda, szkoda, mieli potencjal...
flygirl, ja juz podziękowałam za Hannibala. Nudy przeokropne.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
14 lipca 2015 08:30
Hannibala, niestety nie da się już oglądać  🤔
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 lipca 2015 08:38
To już wiadomo czemu to ostatni sezon  🤔

Gra o tron też już straciła swój urok
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 lipca 2015 08:46
Niestety, jesli chodzi o Hannibala to nie jestem w stanie doturlać się do końca 3 odcinka. Koszmarna nuda, naciąganie i męczące wizje Willa.
Za to nie mogę się doczekać nowego Sherlocka!
Popieram, Hannibal to totalna porażka. Obejrzałam 5 odcinek w 20 minut, cały czas przewijając. Nuuudy.
A myślałam że tylko mnie nie przekonuje kompletnie ten sezon  😁
A mi sie baaaaaardzo podoba, wizualnie zwlaszcza, choc jescze nie obejrzalam 5go odcinka🙂
Cieszę się, że nie jestem sama. Przez trzy odcinki przekonywałam sama siebie, że przecież to Hannibal, musi byc ciekawy. 😜 A teraz już mi przeszło, totalna klapa. Doglądnę do końca tylko dla tych zdjęć, zwłaszcza detali.
Jak wczesniej wciągałam sezon Hannibala dziennie, tak teraz zasnęłam na początku drugiego odcinka    😲

JARA a kiedy będzie nowy Sherlock?
Frania, jakoś w 2016 dopiero.
kermit   Horses horses everywhere ..
16 lipca 2015 08:54
To Walking Dead fajne jest ?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2015 09:53

JARA a kiedy będzie nowy Sherlock?


Niestety dopiero w 2016r, ale są już zdjęcia promujące kolejny sezon 😉
kermit, mi się podoba, ale mają mega słabe odcinki i takie naprawdę dobre 😉

Humans ogląda ktoś? 😉
Mogę polecić jeszcze Mistresses, ale tylko wersję brytyjską z 2008 roku
http://www.filmweb.pl/serial/Kochanki-2008-438667
gdzie można obejrzeć hartland PL sezon 6 ?
na axn wite emitują ale pora nie odpowiednia dla mnie, na zwykłym axn mogłam wejść w zakładkę i obejrzeć kiedy się chciało a na wite tylko gdy emitują,
a to fajny odstresowywacz  😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
28 lipca 2015 10:23
Ja uwielbiam Penny Dreadful, mimo, że to kompletnie nie mój klimat, ale wciągnęłam się, że masakra  😜


Mam dokładnie takie same odczucia xD z reguły nie lubię horrorów ale ten serial jest świetny 😀!
Secrets and lies, super, polecam fanom np the killing! 🙂
Mr. Robot. Polecam! Oglądałam wczoraj do 3 w nocy. W końcu coś nowego  😜
Dołączam do fanów Miasteczka Twin Peaks!  😀
Agent Cooper mi się po nocach śni, a to dziwne bo kojarzyłam go z roli w Desperate Housewives (oglądałam czasem dla zabicia czasu jak miałam TV) i wkurzał mnie strasznie.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
29 lipca 2015 13:03
Secrets and lies, super, polecam fanom np the killing! 🙂


O, to coś dla mnie. Chociaż 3 sezonu The Killing nie mogę zmęczyć...
Też zaczęłam Mr Robot, ale jest tak naiwne, że aż boli.
Wyjaśnianie lasce, która zajmuje się ochroną korpo, co to jest rootkit... poważnie?

Za to bardzo wciągnął mnie szwedzki serial Äkta människor ('Real Humans' albo 'Prawdziwi'😉.
Nie mogę się napatrzeć na aktorów jak grają huboty  😜


CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 lipca 2015 16:29
No... a ja znów oglądam Grey's Anatomy... 6 raz... 🤔
Czy Wy też tak macie, że jak oglądacie serial któryś raz z kolei to już przy początku odcinka, gdzie wiecie, co się stanie dalej z bohaterem zaczynacie ryczeć? Czy tylko ja jestem tak niestabilna emocjonalnie? 😵
Oglądam sobie UnReal w przerwach między devious maids, fajne to nawet. Wciąga niczym serialowe reality show :P
Gdzie mogę obejrzeć Tudorów? wkręciłam się, a zalukaj się ciągle wiesza, kinomaniak też.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 sierpnia 2015 08:02
Jest coś poza zalukaj gdzie można oglądać seriale, ale nie w tak dramatycznej jakości?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się