końskie gry na PC

Mi ta wersja nawet nie chce działać :P
Ale szkoda mimo wszystko że ją usunęli bo gra była warta czasu. Jak na razie to ja się tam zadowalam simsami + zwierzaki to jest w miarę przyzwoite ale kiedyś było o wiele więcej fajnych gier MMO ale teraz wszystkie mają te durne wersje (płatne) i cała gra praktycznie nie ma sensu np. Star Stable.
A ja się spytam - ma ktoś link do działającej Lucinda Green's Equestrian Challenge? Sprawdzonej. Doładowałam na chomiku transfer, pobrałam, i... zmarnowałam kasę.
Ja też pobrałam z chomika. I mi działa. Jak ściągałaś miałaś może dwa lub trzy patchy + crack?
Tak: My Disc.iso.001, My Disc.iso.002, My Disc.iso.003 i crack - EquestrianChallenge.exe . Teraz zmieniłam rozdzielczość - działa... Ale tak, że się włącza, zielony ekran i kursor, muzyczka w tle i nic. A jak wyłączam Menedżerem Zadań, to się pojawia "Wystąpił problem z aplikacją EquestrianChallenge.exe i została ona zamknięta"... Prześlij mi może na PW twojego cracka, bo u mnie (nie wiem czy tak ma być) oryginalny ma bodajże 7MB a crack 2MB, więc może mam zły... pobierałam od użytkownika gniada124, potem jeszcze innego patcha (nie pamiętam jaki użytkownik).
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
02 marca 2013 16:04
jakie simsy 3 trzeba mieć żeby zainstalować do nich dodatek zwierzaki?
Tylko podstawę do niej dokupujesz wszystkie dodatki.
Niedawno na portalu equiworld pojawiły się śmieszne gry "końskie". Fajny przerywnik 😀

uszatkowa   Insta: kingaielif
28 grudnia 2013 17:40
Nie przeglądałam całego wątku, więc być może ta nazwa już padła, ale chciałabym zwrócić uwagę na Red Dead Redemption. Co prawda gra jest na ps3 i chyba nie wyszła edycja na pc, ale osobiście uwielbiam gry w takim klimacie i może kogoś zainteresuje ten tytuł. Akcja rozgrywa się na dzikim zachodzie. Może nie jest to typowo końska gra, jednak koń jest jej ważnym elementem. Jest środkiem transportu, wiele misji jest związanych właśnie z tymi zwierzętami. Pościg za dyliżansem, ujeżdżanie dzikich koni. Obok głównej fabuły można brać udział w innych mniejszych misjach, jechać na przejażdżkę konną po okolicy. Polecam przeczytać opisy dostępne w internecie 🙂
uszatkowa   Insta: kingaielif
28 grudnia 2013 17:42
edit. chyba nie da się usunąc swojego postu? Przepraszam za post pod postem, zamiast edytować, zacytowałąm moją powyższą wypowiedź  😡
Mam problem z the sims 3 zwierzaki. Mianowicie gra śmiga bez problemu do momentu rozpoczęcia "życia". Mogę tworzyć rodziny, edytować miasto itp itd, ale jak już włączyć tryb rodziny to gra się zacina i wyłącza. Próbowałam przeinstalować, ściągałam różne wersje (mam oczywiście pirata) i za każdym razem jest tak samo. Dodam, że inne dodatki śmigają bez problemu 🙁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 września 2014 08:44
Ostatnio popełniłam kupno sims3 zwierzaki, wszystko pięknie ładnie ale nie mam pojęcia czemu zwierzaki wyglądają po prostu tak:

Wszystko oryginalne, zaktualizowałam a wciąż zwierzęta wyglądają strasznie. wiecie może co zrobić? nie chce odinstalowywać gry bo mam tam kilka dodatków, których już nie zainstaluje bo oddałam.
Biczowa a jesteś pewna, że masz wystarczająco dobrą kartę graficzną? możesz w opcjach gry zmieniać wiele ustawień na przykład ilość szczegółów i wtedy lepiej to wygląda (w przypadku słabej karty graficznej).
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 września 2014 19:31
Tą opcję już sprawdziłam, wszystko poustawiane na minimum, włączyłam też renderowanie i nic, kurcze, możliwe że karta za słaba. No i tyle z mojej radości z gry 😁, dzięki Abeba 🙂
Ja od pół roku mam ts3zwierzaki. No i wszystko super,miło się grało,  ale ostatnio przeinstalowywałam windowsa i straciłam oczywiście wszystko... ok ok, ale instrukcji z kodem do zwierzaków nigdzie nie ma. Nie wiem czy kupować nową płytę czy dalej przekopywać mieszkanie. Pomocy!
Odświeżam wątek, może ktoś coś mi powie o jakiś końskich grach?  🏇 Coś nowego się pojawiło, ktoś może coś polecić?
Odgrzewam kotlety 😀

Złapałam zajadke na Ride! - Equestrian Simulation ktoś ma, wie gdzie pobrać? Może mógłby mi zgrać?

Wersje z Chomika nie działają 🙁
Odgrzebuję, bo potrzebuję czegoś na zabicie nudy 😀
Wyszło coś nowego? W co warto pograć? Aktualnie męczę RS3, przynajmniej tam mi wychodzi to cale jeździectwo 🤣
[CIACH] - sio do ogłoszeń!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się