Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Mogę prosić o podesłanie numeru do "Piotrka z Hidalgo"?
Zadzwoń do Hidalgo i poproś o nr do Piotrka 😀
albo Piotrka do telefonu 🙂
Pisalam do nich ale bez odzewu, wiec nie bylam pewna czy dalej tam pracuje itp 🙂 Ale juz dostalam 😉
Piotrek jest właścicielem Hidalgo więc "raczej" tam pracuje 😉
Cariotka   płomienna pasja
08 stycznia 2016 11:46
Potrzebuje wynająć hale na godzinę dla 3-4 psów na trening 🙂
Ktoś  coś?
W Niegardowie odbywały się treningi psów zeszłej zimy.

A ktoś wie, gdzie w krk można naostrzyć ostrza do maszynki? Leży mi mała maszynka w szafie, a czasem by się przydała, działa, ale nie tnie, chociaż ostrze jedno mam praktycznie nowe, więc nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić, czy nie jest tępe od nowości :/
dziunka, byle nie w Karusku, Orzeszkowa tam raz posłała ostrze i wróciło bardziej tępe niż było..
Cariotka w Facimiechu też ktoś kiedyś miał trening z psami na małej hali.
cariotka w Santosie, w Zabierzowie też wynajmowali halę  (tą dolną)  😉
W Niegardowie odbywały się treningi psów zeszłej zimy.

A ktoś wie, gdzie w krk można naostrzyć ostrza do maszynki? Leży mi mała maszynka w szafie, a czasem by się przydała, działa, ale nie tnie, chociaż ostrze jedno mam praktycznie nowe, więc nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić, czy nie jest tępe od nowości :/


Na długiej, obok kleparza, taki salonik z cążkami, nożami.

Mam: KRYMAR. Zadzwoń i zapytaj. Mnie ostrzyli gilotynkę do pazurów dla psów i kotów. http://www.krymar-krakow.pl/#
dziunka, ja co prawda od przygody z Karuskiem wysyłam wszystko do Sewinga, ale kojarzę ze na Karmelickiej po lewej stronie idąc od Bagateli jest zakład, gdzie można ostrzyc noze.
Tak i nożyczki. Zaraz koło przystanku, jeszcze przed rajska. On jeszcze jest? Musze sie wybrac z nozyczkami, a mialam wrazenie ze tam jest teraz cos innego...
Zorilla, nie wiem, bo będzie juz z dziesięć lat jak nie mieszkam w Krakowie 😉
Ale jesli dobrze pamiętam to mieli stronę internetowa czy tam chociaż wizytówkę w pf, można wygooglac i zadzwonic 🙂
dziunka, ja co prawda od przygody z Karuskiem wysyłam wszystko do Sewinga, ale kojarzę ze na Karmelickiej po lewej stronie idąc od Bagateli jest zakład, gdzie można ostrzyc noze.


Na Karmelickiej totalnie (sorry za wyrażenie) spieprzyli mi ostrze do heiningera
Kastorkowa   Szałas na hałas
09 stycznia 2016 20:12
Czy jest w Krakowie/okolicach jakiś pasowacz siodeł, który mógłby przyjechać do konia z paroma modelami i pomóc coś dobrać?
[quote author=Orzeszkowa link=topic=196.msg2477891#msg2477891 date=1452292999]
dziunka, ja co prawda od przygody z Karuskiem wysyłam wszystko do Sewinga, ale kojarzę ze na Karmelickiej po lewej stronie idąc od Bagateli jest zakład, gdzie można ostrzyc noze.


Na Karmelickiej totalnie (sorry za wyrażenie) spieprzyli mi ostrze do heiningera
[/quote]
Dobrze wiedziec! Czyli wygląda na to ze zostaje wysyłką do Sewinga.
Hm, to może spróbuję na kleparzu. Rzeczywiście kojarzę, że jest coś tam w okolicy. Zaniosę jedno, w razie spartaczenia zostanie mi jeszcze jedno czy nawet 2 🙂
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
10 stycznia 2016 14:09
Moze wątek nie do końca dobry, ale nie wiem gdzie uderzyc. Bede 3 tygodnie teraz w Krakowie i szukam mozliwosci jazdy, a szkółki mnie nie urządzają. Ktoś mozr szuka kogos do jazdy, albo poprowadzi trening? Jakies info to prosze o kontakt. Dodam, ze jestem nie jestem początkująca.  :kwiatek:
ciach
Szukam stajni dla źrebnej kobyły i wałaszka na emeryturze. Szukam czegoś:
- z dobra opieką (bardzo ważne zeby konie dostawały regularnie pasze i witaminy, ktore zostawię)
- z możliwością aby te dwa konie chodziły razem na padok (są dosyć problematyczne, do stada się nie nadają :P)
- w odległości do 25 km od Krk (ale wszystko zależy od warunków)

Zaplecza do jazdy może w ogóle nie być 🙂 Ktoś coś?
suwi jako właścicielka konia specjalnej troski polecam Laskonika🙂 Mój ma podawane X witamin i suplementów na rao, dodatkowo przebierane derki, ochraniacze, robienie wcierek, jak trzeba to inhalacji... no i tanio bardzo pensjonat wychodzi. Jak coś do dawaj z pytaniami na pw 🙂
suwi, myślę, że Czernichów (stajnia u Gniadego) spełni Twoje wymagania  🙂
Mam wolną niedzielę i chętnie porobiłabym jakiemuś kopytnemu z Krakowa zdjęcia o ile pogoda pozwoli  🙂 Może ktoś chcę zimową pamiątkę ?  😀
Dżastin jak poszło? jakie wrażenia?
Epikea, pytasz o czworoboki w faci?  👀
Tak właśnie 🙂
o nie, to znaczy że zostałam namierzona  😁 byłaś na miejscu? Jak na pierwszy nasz wyjazd poszło super, p.Marek super, z bardzo indywidualnym podejściem, bardzo fajnie tłumaczył i pokazywał, organizacja też sprawna bo nie było ani tłoku na rozprężalni ani jakiejś presji, z chęcią pojechałabym jeszcze raz  😀
no to fajnie 🙂
A jaki program jechałaś? i ile % wykręciliście? Zdradzisz jakich wskazówek udzielił p. Ruda
Epikea, dawaj na pw, malutko coś napiszę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się