Podziękowania

Witam wszystkich ledwo uruchomiłem laptopa , ładowarka w nim mi siada . Do tego jestem chory i nie pojadę na zabiegi z 2-3 dni . Mam mam katar , gorączkę nie stety będę musiał pojechać do miasta w opłudnie po leki i cosik do jedznia . Tak to jest jak jest człowiek sam na tym BOŻYM łez padole i rodzina wcale się mną nie interesuje . Same nie powodzenia teraz chorupsko , awariia przeglądarki wszystko do dddddddddd........
Tak jeszcze dziś nie jadę na zabiegi . Choć mam lekką temperaturę muszę jechać na pół godny do miasta aby cosik sobie kupić do jedzenia . Przykre jest to że człowiek jest sam na tym łez padole nie mają rodziny , czasem człowiek przegrywa ze swoimi słabościami np; choroba itp. Tak to jest jak człowiek był ciągłym tułaczem po kraju , za granicą . Nie myślałem że będzie zemną aż tak żle wciąż żywiłem się nadzieją że spotkam taką drugą połowę abym mógł jej zaufać itp. Nie wiecie jak chciałby odciążyć swoich przyjaciół , znajomych od swoich problemów a przecież każdy z was je ma . Choć mam małą temperaturę muszę pojechać samemu do miasta coś sobie kupić do jedzenia . Wiem sam po sobie co to być głodny , nie którzy tego może nie doświadczyli ale nie raz jak byłem na zawodach , musiałem dusić wagę do wyścigu doświadczyłem tego na sobie . Życzę moim przyjacielom , znajomym , redakcji ; miłego , nie tuzinkowego , udanego dzioneczka . 💘 :kwiatek:
Dziś muszę iść na zabiegi jest dziś dużo lepiej ze stanem mojego nadwątlonego stanu zdrowia . 3 dni temu dostałem zasiłek pięlęgacyjny 153 zł . Kupiłem sobie leki , ładowarkę do laptopa bo tamta mi padła poprostu się mocna nagrzewała przy pracy 1-2 godzony musiałem za nią zabulić 70 zł . Uwieszcie mi bez komputera jak człowiek jest praktycznie sam na tym łez padole było by bardzo mi cięszko siedzieć samemu w domu . Życzę wam aby ten dzioneczek przyniósł wam same dobre wiadomości , uśmiechu .. 💘 :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich . Często jak byłem młody pytałem się mojego wspaniałego trenera majora Leona Burniewicza który mnie wprowadził w bajkowy , cudowny świat skoków , wkkw do czego służą różne akcesoria np; pelan , czarna wodza , munsztuk a on na spokój objaśniał z do czego to wszystko służy . Nigdy mój śp trener nie był zwolenikiem tego sprzętu zawsze się starał jak najmniej ingerować w naturę rumaka . Jak najmniesza powinna być ingerecja człowieka w naturę rumaka . Nie neguję że nie które obecnie pomoce dla rumaka są bardzo pomocne dla jeżdżców . Przyznam wam sie szczerze że czasem nie wiem do czego służą wymyślne akcesoria pomocne dla zawodników . Nie jest wstyd że czegość się poprostu nie wie , a nie jak nie którzy niby fachowcy swoim brakiem rozeznania w tych tematykach nadrabiają , rozwadniają temat aby uktyć swoją nie wiedzę . My byli i obecni zawodnicy , jeżdżcy sztuki jazdy , róznych nowinek uczymy sie całe życie i to jest piękne w tym sporcie im zawodnik starszy tym bardzie smakuje jak stare wino . Wiem doskonale że wśrud was są wspaniali jeżdżcy , zawodnicy i rozumieją mój tok myślenia . Życzę wszystkim jeżdżcom , zawodnikom , trenerom , instuktorom aby wasze wiedza przekuła się w wasze sukcesy sportowe waszych podopiecznych i wasze sukcesy jako ludzie którzy dzielą się wiedzą z innymi ..... :kwiatek: 💘 :kwiatek: 🏇 Ja za chwilkę pomykam na zabiegi byeeeeee.
Witam pięknie wszystkich . Sami zapewne przeżywaliście takie dylematy związane z jazdą konną np; czy dam radę przed zwodami , czy rumaka dam radę zajeżdzić , czy pewien element na treningach poprawie itp. Te rozterki też miałem ale zawsze miałem w swoich myślach zakodowany pewien sytem aby się domotywować z tego stanu załamania , wątpliwości . Zawsze szukałem pozytywów u rumaka i u siebie i byłem zawsze pełnen wiary to co robiłem na treningach , na zawodach , wyścigach . Powiem wam szczerze bardzo to pomaga jak człowiek wewnęcznie ma pozytywne nastawienie co ma do wykonania , poprawiania swoich nie doskonałości , nerów , stresu . Wiem że to może dla niektórych trze gadanie ale zapewniam was łatwo można się pozytywnie domotywować i pozytywnie nastawić do porażek na treningach , jazdy rekracyjnej zapewniam was że można wyść z tego stanu rzeczy a nawet trzeba . Przy braku waszej wiary w siebie i rumaka próżne wasze starania na poprawienie pewnych elementów na waszych kochanych rumakach . Uwieszcie mi jak wazy jest stan psychiczny zawodnika , jeżdca , początkujących jeżdżców . Życzę wam wszystkim aby nigdy takie nie pozytywna energia was nie dopadła zawsze miejcie pozywną energię do pracy z waszymi kochanymi rumakami uwieżcie mi że moje życzenia względem was są zawsze szczere od serca pyłnące moi przyjaciele niech moc będzie z wami .... 😅 :kwiatek: 💘 🏇
Dobry wieczór wszystkim . Pamiętajcie na swojej drodze życiowej jako jeżdziec i nie tylko zawsze musicie mieć plan awaryjny . Często się dzieje w życiu że wasze zamierzenia nie zeralizowane mając plan awaryjny zawsze będzie wam łatwiej przejść przez trudności życiowe prywatne , jako zawodnik , jeżdziec itp. Wieżę że macie zawsze taki plan awaryjny na różne trudości nie neguję jak to w życiu bywa trudne sytuacje następują w ułamku sekundy . Ale jako zawodnicy możecie ten plan awaryjny sobie nakreślić np; wiadomo że zawsze trza słuchać swoich trenerów ale są takie sytuacje np na parkurach , w gonitwach że główne założenia trenerów palą na panewce . Przypuśćmy w wyścigach płotowych jak jechałem czasem bywało że sytuacje diametralnie się zmieniały ktoś upad , rumak nieskoczył itp . Na parkurach nie raz rumak strącił przeszkodę , wyłamał i wszystkie wytyczne trenera ida w zapomnienie musimy ratować swoją sytuację na parkurze w gonitwach . To jest podyktowane waszym stresem aby zająć jak najleprze miesce na zawodach i nakreślone wytyczne przez waszych trenerów . Pisząc swoje wywody na ten temat sam przeżywałem podobne takie dylematy , ale pan b powodował zawsze że minimalne miałem straty jako zawodnik . Życzę wam wszystkim abyście mieli w zanadrzu taki swój plan awaryjny , by jak go wdrożycie na zawodach , jazdy rekracyjnej zawsze przynosił wam korzyści jako jeżdżcom . 💘 :kwiatek:
Witam pięknie was wszystkich i życze wam i waszym rodziną aby to nasze narodowe święto było dla was; pełno miłości rodzinnej , ducha patriotyzmu w waszych sercach , mega pozytywnej energii w tym dniu ...... :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich . Zawsze miałem i mam taką wewneczną dyscylinę i to mi zostało po latach mojej malutkiej karjeże jako zawodnik . Całą tę weneczną dyscylinie zawdzięczam mojemu śp trenerowi majorowi Leonowi Burniewczowi . Ta dobra cecha przydała mi się ; w wojsku gdzie byłem w Sandomierzu w jednsce desatowo-przeprawowej gdzie po 6 tygodniach do przysięgi miałem odejść do CWKS-Legia Stara Miłosna .Przyszedł rozkaz że wszyscy zostajemy w jednosce a byli tam; tykarze , sameczkaże , tenisiści , jeżdzcy a działo to się wszystko w stanie wojennym . Ten nawyk samo dyscypliny przyadł mi się też na wyścigach zawsze miałem poczucie obowiązku jako zawodowy jeżdzic wyścigowy to pracy na treningach . Do tej pory mam swój kodeks życiowy choć życie mnie wciąż smaga ale zawsze żyję nadzieją że mój los sie odmieni i spotkam tą druga połowę . Wiecie my ludzie związani z końmi nigdy się nie podajemy jesteśmy ludżmi walki , czego wam życzę abyście mieli w sobie tyle samozaparcia i dyscypliny w sobie aby się to przelało na wasze sukcesy życiowe , sportowe , rekreacyjne . :kwiatek: 💘 :kwiatek: 🏇 Ja pomykam na zabiegi byeeee
Witam wszystkich może w końcu pech mnie zostanie prześladować . Nie idę na zabiegi poniewasz muszę iść prywatnie do stermatologa , pląmba mi wypadła górna 5 . A miałem ten ząb robiony 4 lata temu w na kasę chorych ehhhh. :kwiatek: 💘
Witam pięknie wszystkich . Jak kiedyś pracowałem i jeżdziłem na wyścigach u trenera Mirosława Stawskiego był w jego treningu taki rumak o imieniu Canoe . Coś nie samowitego co ona wyprawiała w swoim boksie . Jak zobaczyła że idzie ją siodłać jeżdziec biła tylnymi nogami w ścianę aby nie dopuścić jeżdżca do siebie . Jak miał ją sodłaś śp dżokei Tomuś Dul poprostu nie dał rady musiał się ewakuować na żób aby go nie trafiła kopytami . Jedną osobą która ten wredny koń akceptował była dżokei Małgosia Wira . Wszyscy nie mogliśmy się napatrzeć jak rumak ją tolerował sama do Małgosi podchodziła i dała się otrazlować , ośodłać . Nigdy w swoim życiu nie spotlałem się z taką sytuacją . Ja pomykam na zabiegi , nie byłem w czoraj ponieważ byłem u stermatolog . Życzę wam wszystkim aby ten dzioneczek był usałany waszymi sukcesami .
Witam wszystkich . W dobie nowoczesności wciąż mamy doczynienia z nowymi konkurencjami jeżdzieckimi np; jazda western , kłusaki na torze , jazda naturalna itp, może należę do tego pokolenia że pewne wartości nauk od dawnych mistrzów moich wspaniałych trenerów się wciąż u mnie utrfalają . Wiem że wśród was jeżdzi różne jazdy na rumakach i nic mi do tego . Uważam że to co sprawia ludziom wiele radości sensu jazd na rumakach to powinno się to kontynuować . Jestem za waszą radością jakie wam daje taka jazda na waszych kochanych rumakach . Przejdę do meritum sprawy nie raz spotykam się z ludżmi którzy jeżdżą różne style jazd na rumakach i nieraz odniosłem takie wrażenia że są nie którzy tak zarozumiali że myśla że oni wiedzą najlepiej itp. Wenącz swojego serca mam pewien dyskąfort jak ludzie myślą że są wszech wiedzący na sprawy wiedzy o rumakach . Błagam nie myście sobie co wiele krotnie to podkreślałem że nie byłem jakimś mistrzem od taki mały typowy średniaczek co z nie jednego pieca jadł jako zawodnik jazdy na rumakach konkurencjach jeżdzieckich . Nie raz da się mimo woli posłuchać jak na głos swoje poglądy przy debatach jeżdzy romakach rozprawuiają i tak powinno być ale jak nie raz słucham ich debat aż mnie język szwędzi aby zabrać głos ale wole sobie pomilczyć i stać zboku . Taki już jestem mam strasznie wrażliwą duszę i jestem dobrym obserwatorem . Błagam nie zrażajcie się moi przyjaciele , znajomi za mój tok myślenia . Do usłyszenia pomykam na zabiegi .......... 💘 :kwiatek:
Witam pięknie was wszystkich . Tak kiedyś wszystko się kończy dziś mam koniec zabiegów , i butla gazowa w kuchni mi się skończyła ehhhhhhh. Tak to jest jak człowiek jest sam na tym łez padole po zabiegach coś zrobić sobie na objad . No dobrze moim drodzy życzę wam ; udanego , pełnego sukcesów dzioneczka . Ja jadę rowerkiem na ostanie zabigi w tym roku  . 💘 :kwiatek: 💘
Witam pięknie was wszystkich  :kwiatek:. Jak nie raz macie trudności z rumakiem jak żle robi nakazany przez was element np; jady dresażowej , skoków musicie wyczuć dany element jaki chcecie uzyskać od rumaka jest to mały ułamek sekundy i musicie zaraz nagrodzić swojego kochanego rumaka stonowanym głosem , klepnięciem po szyi . Nie wolno robić siłę złych emenetów jaki wyjonuje wasz rumak , tylko jak w danym momęcie wyczujecie np; jak wasz koń dobrze trzyma głowę i się nie przeganaszowuje musice ten element przytrzymać u waszych koni aby wasz rumak wiedział że robi to po waszej myśli danego od was syganału . Wiem że wśrud was są wspaniali jeżdcy którzy to rozmieją o co chodzi . Wytwarza się taka nie widzialna nic między rumakiem a wami . Pamiętajcie nie róbcie i zbyt często nie powtarzajcie danego elementu jaki żle zrobił wasz rumak bo częste i siłowe naginanie waszych koni odniesie odwroty skutek . Czasem po waszym błędzie będzie u waszych koni cięszko naprawić . Tylko spokój , wasze opanownie , prawidłowa analiza psychiki waszego konia , wyczucia tego ułamku czasu dobrze wykonanego przez konia daje zawsze piękne wymierne efekty waszej na treningach , jazd rekreacyjnych czego wam wszystkim z całego mojego małego serca życzę . 💘 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim . Większość na różnych portalach np; Facebooka szczyci się za zaplotła grzywy swoim rumakom w koreczki , warkocze itp , nie wiedząc i zapomniają że w koresie upałów grzywa chroni rumaki przed owadami i chroni szyję konia . Często się zdaża że za krótko obcinamy ogony które powinny mieć długość do stawu skokowego poczytając od jego początku . Rozumię was wszystkich wasze konie i mi nic do tych rzeczy . Ale musicie być bardziej wrażliwy na różne kwesje dotyczące niby z pozory fajne z wyglądu koreczki a o dobro samopoczucie waszych kochanych rumaków . Nie neguję jak często na Erosporcie oglądam zawody w skokach , dresażu ładnie to bardzo wygląda fakt ale zawsze po konkursach są one przywracane do naturalnego stanu . Muszę wam powiedzieć jak oglądam konkursy pucharów świata w skokach już od wielu lat kibicuję Edvnie Tops Alekxander walki toczy najlerzymi w tej branży , nie raz walka toczy się o ułamki sekund . Przepraszam  że zeszłem z tematu powracając do kwestii grzyw pamiętajcie że chornicie swoje kochane rumaki przed owadami np; bąki itp. Jestem trochę chory mam temperaturę i kaszek przez te anomajle pogodowe . Życzę redakcji i wam wszystkim ; miłego , rodzinnego wieczorka ............
Witam wszystkich i życzę wam aby ten dzioneczek skąńczył się dla was uśmiechem serca i duszy  😀 😀 😀. Moja przyjaciółka pani Monika S jest chora trzymajcie kciuki za nią bardzo sie zmartwiłem ja mogę tylko powiedzieć ile razy pomogła mi pani Monika ma gołębie serce dla innych i dla zwierząt jest niesamowitą osobą . Życzę pani Moniko S szybkiego powrotu do zdróweńka mam nadzieję że wszyscy z Re-Volty.pl przyłączą się z moimi życzeniami .......................
Witam pięknie was wszystkich . Nieraz bywało i bywa że wasze rumaki są też uzależnione od podłoża np; parkuru , stanu toru itp. Musicie optymalnie znaleść wyjście abywasz rumak podczas zwodów miał jako taki konfort swojego występu na zawodach . Szczególnie bardzo jest to ważne stan bieżni dla rumaków na wyścigach , niby bity faworyt ale stan bierzni mu nie sprzyja albo za mokro albo za sucho . Jak bywałem na zwodach skoków czy wkkw zawsze mieliśmy kute konie i była możliwość wkręcanie odpowiednich chaceli na daną murawę . Życzę wam aby nigdy was nie spotkały takie przykre niespodzianki na bieżni na zawodach i życzę wam tardycyjnie ; rodzinnego , miłego popołudnia jak i całego weekedowych dni ................ 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich . Często się zdarza że po jeżdzie na swoich rumakach że macie pewiene swoje weneczne uwagi do siebie np; czemu tak , czemu on to zrobił ?itp , owszem trzaba dokonać analizę swoich poczynań z jazdy na rumakach . Nie wolno wam długo mieć do siebie żal itp , tylko włątcie zawsze pozytywne myślenie np; jutro dokonam tego i będzie wszystko cacy . Taki stan dobrej energii dobrze wpłynie na waszą psychikę na dalszy trening , jazd w terenie . Uwieszcie że w życiu codziennym zawsze musicie zapalić w swoim sercu światełko ażeby dobrze funkcjonować w danym dniu a szczególnie ta dobra w was energia przełoży się na jakoś waszych jazd na rumakach jak i w funkcjonowaniu waszym na tym łez padole czego wam wszystkim życzę z całego mojego małego serca . 💘 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim kieruję te słowa do wszystkich którzy mi pomogli i pomagają bytowaniu na tym łez padole . Dla mnie każda złotówka to dar z nieba . Może by ktoś zapytać czemu nie podejmuję starań o jakąś dodatkową pracą nie stety jestem inwalidą 1 grupy i mogą mi zabrać rentę tak jak już to zus zrobił z klikoma moimi znajomymi , po drugie całe moje życie dodałem sportowi czyli ; 3 lata pływanie , 6 lat tenis ziemny i prawie 30 lat skokom , wkkw , wyścigi płotowe na torze Służewiec . Wiem że zamiast budować gniazdo rodzinnie bez reszty odawałem się sportowi który dał mi wielu znajomych , przyjaciół ale skończyło sie tym że lewo przeżyłem wypadek podczas gonitwy płotowej . Co ja bym poczoł bez moich przyjaciół z re-volty .pl bym był skazany na totalną wegtacje być albo nie być . Smutne jest to że nie mam w cale rodziny i jestem sirotą mam 2 braci jeszcze ale oni mną się wcale nie interesują to ludzie z internetu się mną więcej inetersują i mi nieraz pomogą . Kończać swoje wywody powiem wam że sam jestem sobie winny takiej sytuacji małe moje sukcesy zawsze mi przysłaniało mi mój proces myślenia o przyszlóści gro sportwoców ma rodziny a ja okazałem się na tyle przymulony że żyłem tylko chwilą nie myśląc co będzie jutro . Przepraszam wszystkich że tyle żalów wylewam o sobie . Życzę wszystkim ; rodzinnego , miłego , spokojnego wieczorku ....
Witam wszystkich . Często się zdarza że młodzi jeżdżcy tracą zaufanie do swoich trenerów . Nie nieneguję że niektórzy trenerzy , instruktorzy podejmują błędne decyzje i co jest najgorsze nie potrafią się przyznać do swojego błędu tylko wciąż ukrywają swoje race przykrywając jakimiś wodnitymi swoimi wywodami swój błąd . Zawsze trzeba jeżdżca wysłuchać ażeby podjąć odpowiednia diagnozę co do rumaka i jeżdżca . Błagam żeby ktoś z was co nie jednokrotnie to nadmieniałem nie myślał że swoimi wywodami myślowymi się tak promuję i nie byłem jakiś super zawodnikiem ale powiem nie skromnie z nie jednego pieca jadłem jako zawodnik; skoki , wkkw , wyścigi płotowej i cosik wiem co w trawie piszczy . Powiem tak przy obecnym stanie jaki technika dokonała porumumiewania się w cyber przestrzeni można śledzić nowinki ze ; sprzętu itp. Ale zawsze się potwierdzają i jestem pewien i nikt mnie nie przekona choć wiele razy toczyłem potyczki słowne z ludżmi którzy jeżdżą rużne style jady na rumakach że zwsze się sprawdzają stare motody nauczania jazd na konikach . Życzę wszystkim aby wasze dobre analizy waszych kochanych rumaków i waszych nauczycieli jazd na rumakach dawał wam zwsze trafne decyzje i wyniki same się uwidocznią czego wam życzę z mojego małego serducha ,,,,,,,,,,,,...... 💘 🏇 :kwiatek:
Witam pięknie was wszystkich . Musicie uważać podczas upałów jakie teraz nam oferuje pogoda aby dużo pić i zawsze miejcie butelkę wody mineralnej pod rękom . Sam nie raz się ogromnie odwodziłem jak byłem na zawodach w skokach , wkkw a szczególnie gdy jeżdziłem na wyścigach na Służewcu . Nie raz po wyścigu płotowym na torze wyścigowym po wyścigu nie raz mało człowiek nie zemdlał . Najpierw ważenie po wyścigu a pózniej miejąc w szawce swoją wodę od razy 1 litr wypijałem . Wiem sam po sobie co to jest ogromne pragnienie wody a gdy jeszcze człowiek dusił wagę gdy jechałem wyścig płotowy pod 59 kg musiał tyle dżokei ważyć razem z siodłem . Ja na wyścigach ważyłem 57 kg więc zbytnio się nie musiałem gimastykować z wagą , biegałem , grałem w tenisa od cała tajemnica trzymania odpowiedniej wagi . Życzę wam wszystkim abyście nigdy się nie doprowadzali siebie do takich skrajnych sytuacji barku wody ....... 💘 :kwiatek:
Witam pech mnie znowu przesiaduje przez moje gapiostwo nie uwagę robiłem pranie i nie wyciagłem z kieszeni dowodu , osobistego i karty bankomatowej . Na odnowienie nowej kart będę musiał czekać 2 tygodnie a na nowy dowód 7 dni . Dobrze ze mam paszport i mógł nim się posługiwać też nie miałem nic na kącie . Życzę wszystkim aby takie coś wam się nieprzytrafiło .
Witam wszystkich . Moim pierwszym rumakiem na którym jeżdziłem konkursy skoków był koń o imieniu Figaro rasy Wielkoposkiej maści brudny kasztan . Oj był bardzo temperametny i ogromnie ambity . Często na treningach trzeba było go wyciszać aby nie atakował przeszkód czyli dodawał na przeszkodzie bez wyrażnego dania mu sygnału na dodania na przeszkodę . Mój śp trener major Leon Burniewicz miał w zanadrzu i na taki problem jak rumak sobie sam próbował dodawać na przeszkodę . Więc częste jeżdżenie na kółku , z małego na jazdu na przeszodę , jazda gimnastyczna na malutkie szeregi aby tempo rumaka było stabine i żeby chidził na pomocach . Dużo przerabialiśmy ujeżdżenie klasy L . P np; dużo robiliśmy pół parat np; zatrzymywanie , pół volty , zmiana tempa w galopie na długich ścinach ujeżdżalini . Zawsze jak prawidłowo koń zrobił pewien element zawsze był nagroda dla rumaka np; stonowany głos , poklepanie po szyi , więdzej dla ruamka wodzy itp . Wiem że wśrut was są wspaniali jeżdcy i rozumieją ten temat . Powiem ta metoda przynosiła dobre rezulataty . Mój śp trener zawsze mawiał że podstawą przejścia do trudniejszych elemetów jazdy na rumakach jest poznanie tajników ujeżdżenia choćby klasy L bez tego ani rusz aby prawidłowo można było cosik z rumakiem zrobić . Moim wzocowymi jeżdżcvami są Niemcy zawsze piękne dosiady na zawodach dresażowych , skokach a wszystko to się bierze że oni maja dyscylinę wewnęczną i zawsze mają swoje rumaki w reku . Aż miło poatrzeć na konkursy pucharu świata jak oni pięknie maja swoje rumaki przygotowane . Życzę redakcji re-volty ,pl i wam wszytkim ; niech ten dzioneczek będzie pasmem waszych sukcesów ..... 😅 💘 :kwiatek: 🏇
Dobry ranek wam wszystkim . Wiem że nie jestem fachowcem w tej dyscyplinie dresarzowej ale parę prób ujeżdżenia jechałem na zwodach WKKW , i powiem nie skromnie że czuję temat . Jest na Re-Volcie wielu wspaniałych zawodników ujeżdżenia np; pani Wosik itp. Przejdę do meritum sprawy . Kiedyś nie wiem czy dziś sędziowie zwracali uwagę na przejścia z dużym zazanczeniem np; ze stępa do kłusa , galopu itp . Mam ogromny szacunek do wyszystkich zawodników którzy parają się jazdą dresarzową ile czasu trzeba włożyć poświęcają nie kiedy swój czas prywatny , jaką trzeba mieć prydyzpozycje do głębokich analiz konia na treningu aby korygować jego błędy i swoje do dalszych skąplikowanych ruchów konia na czworobokach . Sam z ogromną przyjemnością oglądam zawody ujeżdżenia najwyszej rangi np; puchar świata itp . Widać doskonale jak dresażyści pięknie wykonują przejścia np; ciągi w kłusie , w galopie , piafy piruety , pasarze itp . Życzę wam wszystkim moi drodzy przyjaciele , znajomi aby wasz trud podczas jazd na trenigach z ujeżdżenia  wasz trud , dogłębne analizy błędów konia i waszych , wasz czas zawsze wam przynosił wspaniałe sukcesy na różnych zawodach dresarzowych . Życzę tagże redakcji i wam wszystkim ; miłego , pełnego sukcesów dzioneczka . 😅 :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim . Nic nie dzieje się bez powodu u rumaków że odmawia wykonania pewnego elementu na treningach np; dresażowego , skokowego . Może masz wasz rumaka jakąś ukryta małą kontuzje zawsze przed treningiem sprawdzajcie np; nogi , mieśnie krzyżowe czy czasami nie ma wasz rumak różnego rodzaju odgnioty , odparzenia zawsze jeżdiemy palcami z małym naciskiem po grzbiecie konia czy siada na zadzie itp. I unas wychodza błędy np; za szybko chcemy uzyskać końcowy efekt danej figury w ujeżdżeniu , czy też nie odpowiedni najazd na przeszkodę . Pamiętajcie że podczas waszego treningu , jazdy rekracyjnej nigdy się nie spierzcie w uzyskaniu od waszych rumaków natychmiastowej poprawy , zrobienia od konia danego elementu . Nie neguję że są z harakterkiem rumaki i zawsze w ich psychice jest but na pokładzie a więc reakcja musi być wasza stanowcza ale bez zbędnej przemocy do waszych koników . Jak już wiele krotnie pisałem w tej materi że musiecie mieć dogłębną analizę poczynań na treningach waszych kochanych rumaków . Najwięcej widać jakie są mankamenty konia przez waszych trenerów , instruktorów i ludzi którzy chcą wam pomóc . A
Coś mi się żle klikło i nawiązują do tego tematu pamiętajcie że to wy jesteście najbardziej miorodajną osobą do rozwiązywaniu problemów waszych kochanych rumaków czego wam życzę aby wasza dogłębna analiza przkóła się wasze sukcesy na treningach i zawodów dobranocccccccc
Witam pięknie wszystkich . Trzeba zapamiętać dobre i złe chwile jazdy na treningach na zawodach abyśmy wciąż sobie je przypominali i wyciągali z nich odpowiednie wnioski na przyszłość z jazdy na waszych kochanych rumakach . Wiem wielokrotnie ten temat wałkowałem ale zapewniam was wszystkich że robię to dla waszego dobra . Wiem doskonale że wśród was są doskonali jeżdżcy no ale nie wszyscy . Zawsze po  treningach , zawodach odtwarzałem sytuacje gdzie zrobiłem błąd i klata po klatce to sobie odtwarzałem i wyciągałem wnioski np; czemu , co i jak ?. Zawsze moi trenerzy mi naświetlali co żle zrobiłem , co dobrze i pomimo ich komentarzy sam w spokoju sobie robiłem analizy . Zawsze w swojej małej karjeże jako jeżdziec słuchałem trenerów i wykonywałem ich polecenia . Zawsze swoje analizy są bardzo pomocne do zrozumienia aspektu swoich nie dociągnieć i porafi nam przybliżyć dobrych , zrozumieć decyzje waszych trenerów , instruktorów , ludzi którzy chcą wam pomóc . Życzę wam wszystkim aby wasze dogłębne analizy wyniosły was na wyżyny sukcesów sportowych , na treningach ....... 💘 :kwiatek: 🏇
Witam wszystkich . Każdy ma swoje problemy w życiu właściwie to żaden problem tylko się użalenie nad sobą tak to jest jak człowiek nie ma rodziny i jest sam na tym łez padole . Jak co roku jeżdziłem na najwarznieszą gonitwę roku Derby która w tym roku będzie 3 lipca . Szkoda że nie odwiedzą swój kochany Służewiec choć włodarze toru okropnie mnie potraktowali po wypadki jaki miałem podczas gonitwy płotowej na Służewcu żadnego wsparcia z ich strony . Uważają że sprawa się już przedawniła ale nie dla mnie zawsze ich będę pientował włodarzy w złym świetle w cyberprzestrzeniu wpełni sobie na taką opinię zasłużyli . Już w tym roku są gonitwy płotowe zlikfidowane ich zabawki i problem . Miałem wydatki w tym miesiącu np; kupno sobie sadałów , napełnienie butli gazowej , czynsz , zakup energii , internet , cyforowy Polast , coś do jedzenia itp. Nie myście sobie że pisząc swoje żale że przez tą pisanine chciałem coś uzyskań od was . Macie tak jak każdy swoje wydatki , problemy żeby każdy miał takie problemy jak ja z tym nierealnym wyjazdem szkoda że nie spotkam się ze zanajomymi ze Służewca ehhhhhhhhh . Życzę wszytkim ; rodzinnego , miłego dzioneczka
Dobry wieczór wszystkim nie pisałem ponieważ mam same porażki np; parę dni temu z sieci play miałem telefon że muszę jeszcze zapłacić 52 zł a przecież abonament mam za 49 zł , do tego jeszcze miałem małą kontuzje po zbiciu się szklani z szawki i szkło mi utkneło w dużym palcu u nogi . Musiałem dzwonić po ekę bo krwi nie mogłem zatamować i wzieli mnie na ostry dużur do szpitala i tam wyciągli mi szkło i zatamowali mi krew . Jutro muszę pojechać na rowerze do sieci play w Ciechocinku niech mi dokładnie wyjaśnia z jakiej racji ma płacić . Mam jeszcze umowe pół roku nie moge jej zerwać poniewasz bym płacił za zerwanie umowy . Cholera do tego wszystkiego tak się wkurzyłem nie mam ani złotówki a inni o demnie wciąż chcą . Życzę wam wszystkim ; rodzinnego , spokojnego wieczorku .
Witam wszystkich u nas w Ciechocinku cały czas mocno pada deszcz . Mam ponad 2 km do najbiszgo sklepu spożywczego gdyby nie mój rower na trzech kółkach nie wiem co by byłem po chleb a mieszkam na obrzeżach Ciechocinka . Aż mnie serce ścisneło i pomyślałem mój BOŻE dobrze że jeszcze jako tako fukcjinuję na tym łez padlole nie mam wcale rodziny mam jeszcze dwóch braci ten spod Warszawy czasem ale to czasem zadzwoni ale ten najmłodrzy brat co przez niego musiałem się wyprowadzić z mojego rodzinnego domu nie mam z nim żadnego konataku i dobrze ja wcale za nim nie tęsknie . Życzę wam wszystkim ; miłego , rodzinnego popołudnia jak i wieczorka....
Witam wszystkich . Często mamy taki problem ze swoim rumakiem że wykonuje bardzo niedbale na nasz sygnał danego elementu ; skoku , jady dresarzowej . Pamiętajcie nie wolno robić pewnych żeczy z rumakiem podczas jazd trenigowych na siłę . Tylko spokojnym swoim dosiadem , satabilną rękom dojdziecie do zamierzonego celu jazdy trenigowej na swoich kochanych rumakach . Musi rumak zrozumieć że raz dobrze wykonany element pracy na trenigu jest sowicie nagrodzony przez jeżdżca , polepywaniem , więcej wodzy , stonowany głos zapewniam was że zawsze to przynosi dobre wymierne rezultaty . Jeżeli raz zorobił dobrze przez ruamka danego elemety więcej go nie powtarzajcie tylko powtórzcie go na najblizym terningu bo ciągłe powtarzanie danego elementu zawsze odnosi odwroty skutek od naszego zamierzinego celu . U konia nie raz wychodzi bunt na pokładzie . Aby rumak zawsze miał pewien konfort psychiczny że już dobrze zrobił i nie będzie dalej nękany naszymi poleceniami . Zawsze powtarzam że nie które ementy z człowieka i rumaka nawzajem się powinny uzupełniać . Sami wiecie że przesyt w jedzeniu szkodzi i ciągła monotność wykonywanej pracy zatraca w nas i rumaków brakiem chęci do dalszego pracy nad sobą . Życzę moim przyjacielom , znajomym aby wasz wysiłek dał wam zawsze wymierne piękne sukcesy na trenigach , na zawodach , jazd rekreacyinych czego wam życzę z całego mojego małego serca. 💘 💘 💘 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się