Bryczesy

Gaga a te Yorki na lato się nadają? Ten materiał to taki typowy jeans czy jakiś taki cieńszy?
larabarson, no właśnie one bardzo na lato. Cienkie są i oddychające fajnie. Może nie są to Pikeury Micro - cośtam, ale nawet w wyższych temperaturach spokojnie dają radę 🙂
No właśnie miałam chęć kupić sobie te Pikeury z mikro coś tam ale w tym miesiącu mam tyyyle wydatków, że nie dam rady i w związku z tym szukam czegoś tańszego. W dobrym-koniu z 20% zniżką te Yorki wychodzą w całkiem przyjemnej cenie  🙂
_Gaga, przekonałaś mnie 😉
Trudno 😉 (nie lubię jak ktoś ma takie same portki, ale do Trójmiasta nie jeżdżę za często 😁 )
To ja będę trzecia, bo też mnie przekonałaś i zamówiłam  😀
Hihihi ups  👿  🤣
_Gaga, akurat bryczki lecą do Bydzi 😉
Gaga, które yorki tak zachwalasz? link z poprzedniej strony prowadzi mnie do glownej strony, a nie konkretnych bryczesow. :-( moze to wina aplikacji komorkowej...
ejez, link działa, spróbuj zjechać niżej
a polecam York Diara 🙂
po co zajrzałam do tego wątku? No po co? Teraz zastanawiam się jak logicznie przetłumaczyć samej sobie, że mi bryczesy potrzebne 😵 No, ale w zasadzie to potrzebne bardzo- bo obecne w lecie rady nie dadzą, albo raczej ja w nich, bo się upiekę. I tego będę się trzymać :emota2006092: Idę kupować, taki sobie prezent zaległy urodzinowy zażyczę, a co!
_Gaga - dzięki  :kwiatek: Też zostałam skuszona, bo od dawna szukałam jeansowych, tylko nie wiedziałam jakiej firmy 🙂 Przy takiej ilości skuszonych
poproś o mega rabat  😉 Należy Ci się  😀
Bossko
Pół Polski będzie teraz łazić w "moich" bryczkach  👿

😂

Niech Wam się dobrze noszą 🙂
Może jakiś zlot "Gagowych" bryczesów należałoby zrobić? Stowarzyszenie powołać do życia, czy cUś? 😉
Gaga, to może jeszcze rękawiczki polecisz na wiosnę/lato? (nie ten wątek, wiem...)
Hahaha stowarzyszenie wędrujących jeansów 😉
Jeżdżę w Roecklach ale ich nie polecę, bo szybko padają 🙁
Nie denerwujcie mnie! Ja mam bryczesów od zarąbania. Ostatnio kupiłam Pikeury Lugany, mimo że ich nie potrzebowałam, ale wydawało mi się, że cena okazyjna (260 za nowe), więc kupiłam. Po co? Nie wiem.  A teraz czytam i dochodzę do wniosku, że letnich-na-upały nie mam, więc może potrzebuję, mimo że w żadnych posiadanych w upały się nie gotuję.

Próbuję wybić sobie je z głowy  🤬  


Edit: już sobie wybiłam. Znalazłam je tylko w Galopadzie (ink Gagi), ale największy tozmiat to 40, a ja noszę 42. W innych sklepach ich nie ma. Nie muszę ze sobą walczyć  😅 
trusia niestety ale Cię zmartwię  😀iabeł:
http://dobry-kon.pl/opis/8085723/bryczesy-york-diara.html

Moje właśnie dotarły i muszę powiedzieć, że są bossskie  😍 Przede wszystkim mega elastyczne (łącznie z mięciutkim lejem), no i są bardzo ładne wizualnie. Ciekawe jak się będą sprawowały w użyciu ale na sucho jestem bardzo zadowolona. Dzięki Gaga 🙂
Trusia, to ja też dorzucę coś od siebie http://sklep.bergo.pl/p/352/9360/york-diara-bryczesy-pelny-lej-bryczesy-moda-damska.html
💃 Nie musisz dziękować, naprawdę 🤣
Sumienienia nie macie!    👿  Ha ha, dziękować - chyba pogalopuję do wątku wkurzonych.

(dlaczego ta  👿    emotka nazywa się "marzę". Wg mnie wygląda na wkurzoną, nie marzącą)
Livia   ...z innego świata
19 maja 2016 13:26
Swoją drogą, te bryczesy można gdzieś znaleźć w promocji? Stety-niestety przez to, że są dżinsowe, idealnie wpisują się w mój styl jazdy, a że zbliża się lato... 😜
Livia, te 199 zł to już właśnie jest promocja... Ja je drożej kupowałam :/
Livia   ...z innego świata
19 maja 2016 13:33
Gaga, dzięki - w sumie widzę teraz, że w niektórych sklepach stara cena to 265 zł.
larabarson, a rozmiar typowy? Ja noszę takie 42 ale łamane przez 44 - zależy jaki materiał, no a tutaj jednak jeans.
epk ja noszę takie 38/40, wzięłam 40 i są ok choć w porównaniu do moich euro-starów (też 40) wypadają nieco ściślej. One są naprawdę mocno rozciągliwe więc myślę, że spokojnie się zmieścisz.
Potwierdzam, cena 199 to już promocja. Nie chwaląc się jam ją do Bergo wprowadziła, bo napisałam z zapytaniem czy i kiedy mają szanse z tych ponad 2 stówek na 199 zmienić i się okazało, że to było ich przeoczenie, bo producent już cenę zmienił na niższą, a oni nie i potem zaraz cena w Bergo spadła- taka skuteczna jestem 🤣 😀 😂
epk, ja obecne też mam 44, ale zrobiły się przyluźne (niech żyje dieta 😉) i zamówiłam 42- dam znać jak przyjdą, jak się w nie wbiję i napiszę czy mogę oddychać 😉
trusia, od nicku twórczyni emotki
A jaki lej mają te york diara? Taki jak standardowo jest w hkm-ach czy może trochę fajniejszy, bardziej miękki i oddychający? Hkm mimo cudownego wyglądu leje mają jak dla mnie fatalne i nie chciałabym kolejnych takich
ZygZakowa, nie mam pojęcia jaki jest lej w HKMach ale w Diarach lej jest porównywalny z Pikeurem
Tych co się nad Diarą zastanawiają i wmawiają sobie, że niepotrzebują nie pocieszę. Są w necie za mniej nawet niż te 199 zł :P
Kasija, jeszcze napisz gdzie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się