Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

Sankaritarina Pięknie wyglądacie, maść powala jak zawsze.

Amazonka Masz wyjątkowego konia  😍

Kitty Co to za derki, są mocne ?


Do naszego stada doszła nowa klacz, jest kochana  😍  Nie mam pojęcia co mi strzeliło do głowy kupić karą klacz jak ja kocham siwe  😁
wątek zamknięty
kitty, hahaha, na środkowym dwa kombinatory grzebią przy zasuwkach, pewnie miały obyślony misterny plan ucieczki i napadu na paszarnie 😂
a tak poza tym sielanka, nie dziwie się że ci sie podoba 🙂
wątek zamknięty
Dery premier equine, aktualnie pobiły bucasa i horsewere i to na głowę. No sielane mają, to są pierwsze dni i ten padoczek jest bezpośrednio przed boxami, więc one mają tam dostęp w nocy, a w dzień na łące ze stadem  😉 całkiem mają sympatycznie kuniny w tej stajence  😀
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
24 sierpnia 2016 21:19
ja się jeszcze wcisnę ze zdjęciami z dzisiaj, bo akurat się załapałam przypadkiem na kilka 🙂






lotne z przytupem 😵

i żeby nie było za uroczo: swoja wizja lotnych 😉
wątek zamknięty
Moje siwe dziecko, które było złym koniem, gryzło ludzi i zachowywało się aspołecznie, w te wakacje wzięło udział w obozie jeździeckim.
Pracowała z dzieciakami, a nawet z dziewczynką z niedowładem jednej strony. Siwa wyczuła sprawę i niesamowicie z nią współpracowała. Duma jestem z mojej bestii  😅

wątek zamknięty
Babe, 14 letnia klacz rasy TWH. Wielochodziec tzw gaited horse. Uwielbia racking, w ktorym moze poruszac sie do 30 km/godz oraz specyficzny trzytaktowy galop (rocking-chair canter), w ktorym niesie bardzo miekko, jak na bujanym fotelu. Idealne dla mojego bolacego biodra.





Shy-nowy nabytek, 14 letnia klacz rasy Missouri Fox Trotter. Wielochodziec, ktorego podstawowym krokiem jest fox trot i fox walk. Jest z nami od dwoch tygodni.




i nasz 'mezczyzna" w tym stadzie, 13 letni walach tej samej rasy co Shy. Uwielbiaa po prostu stac w miejscu.



Mozna na nim robic wszystko (probowalam wsiasc na niego bez siodla i z rozpedu), nawet nie ruszy uchem. W tej chwili wylaczony z uzytku przez ochwat przez zbytnie werkowanie przez nasza pania kowal. Bardzo wscibski i woli towarzyszyc czlowiekowi, zamiast byc ze stadem. Zwlaszcza jak cos sie dzieje.
Od tygodnia przerabiam stajnie. Musi oczywiscie mi pomagac..


Lubi sie bawic , co mu wpadnie w pysk...



Zdjecia z ostatniej zimy:

wątek zamknięty
Ale żarełko też ma obcięte czy tyje z powietrza (wałaszek)?

wątek zamknięty
Zarelko ma obciete ale mimo wszystko tyle. Wet podejrzewa niedoczynnosc tarczycy, od miesiaca jest na lekach i stracil troche wagi.
wątek zamknięty
Dziękuję raz jeszcze za wszystkie mile słowa skierowane do nas. Kuba biega teraz po zielonych pastwiskach, nadal to do mnie nie dociera i bardzo mibgo brakuje.
Pozdrawiam wszystkich w kąciku i życzę zdrowia dla waszych koni. Oby jak najdluzej.
wątek zamknięty
harja o matko.... co sie stalo??  sciskam mocno.
wątek zamknięty
harja, o jezus maria, tylko nie Kubuś 🙁(( Strasznie współczuję.
wątek zamknięty
... Nie wiem jak skomentować...
Trzymaj się!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 sierpnia 2016 18:39
harja, bardzo współczuję 🙁 Trzymaj się...
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
28 sierpnia 2016 18:58
Harja... o boże, tak mi przykro... ściskam mocno. nie wyobrażam sobie, co możesz teraz przeżywać...
wątek zamknięty
Harja, co sie stalo?
Przytulam mocno :przytul: :przytul: :przytul:
wątek zamknięty
harja powiedz , że to żart ..... trzymaj się mocno , nie wyobrażam sobie co teraz możesz czuć  :przytul: 😕
wątek zamknięty
harja ciągle nie mogę uwierzyć...  :przytul: :przytul: :przytul:
wątek zamknięty
Harja współczuję... taki piękny koń  😕
wątek zamknięty
Harja Bardzo mi przykro... Trzymaj się mocno
wątek zamknięty
Herja Trzymaj się to był wyjątkowy koń  😕  :przytul:
wątek zamknięty
Harja, bardzo współczuję, aż ciężko uwierzyć... 😕
wątek zamknięty
Harja bardzo współczuję.. 😕
wątek zamknięty
Harja, strasznie mi przykro 🙁
wątek zamknięty
Dziękuję za słowa otuchy. Nie robmy z ZNK watku in memoriam, jakos to dalej będzie, chciałam tylko podziękować.
Cieszcie sie swoimi zwierzakami na maxa - każdy jest wyjatkowy, cieszcie się nimi jak najdłużej.
Serdeczne pozdrowienia :-)
wątek zamknięty
harja współczuję  😕 Tak przykro.
wątek zamknięty
harja, bardzo mi przykro 🙁 ...
wątek zamknięty
Ja trzymam dalej mocno harje!
Ale pochwalę się również moją młodą  😀 była dzielna i prawie grzeczna  😉
wątek zamknięty
harja -   😕 😕
wątek zamknięty
harja nie wierzę  😕 Tak bardzo mi przykro...to jeden z moich ulubionych forumowych koni  🙁
wątek zamknięty
harja Bardzo mi przykro...  :przytul:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.