Zdjęcia Naszych Koni XI (2018)

Kastorkowa   Szałas na hałas
27 marca 2018 18:22
Żabeczka dziękujemy  :kwiatek:
Harja dziękujemy, a no on dziadkiem to się tylko wiekiem robi bo samopoczucie i energie to ma ostatnio jak rączy 5 latek  🤣 A z małego włochatego Żubra robi się coraz ładniejszy koń. Ciekawe czy ściemnieje jak tatuś  😍
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
27 marca 2018 18:46
Na_biegunach, Burza  :kwiatek:
Kastorkowa Spóźnione najlepszego i dużo zdrowia 🙂 a Twojego Pana Starszego podziwiam w każdym wątku w jakim się pojawicie - wygląda rewelacyjnie.
harja W stajni to nie to samo...szczególnie, że zamiast się napatrzeć z daleka, trzeba natręta odganiać od siebie 😁
Uroda dziedziczna jak widać 🤣 belgi to prawdziwa kinder-niespodzianka 😀

wątek zamknięty
harja, no naprawdę podziwiam, bo trzeba miec duży dystans do tego jak wyglądał a tu proszę jaki królewicz rośnie...
Nic nie ma, zima, hala, ciemno :/ jedno z placu telefonem
wątek zamknięty
PumCass, - ale hm... zgrabna krówka była z niego 🤣 Za to teraz jest cudowny! 💘
harja, - chłopcy się zaczynają golić jak tata, a on zaczyna nosić warkoczyk jak tata? 😁 Tfu, tfu, piękny rośnie 🙂
Kastorkowa, - jaki jęzor! 😀


Wrzucam wspomnienie letniego wieczoru, bo niedawno w końcu dostałam 🙂 Tęsknie za jazdą w samej koszulce wieczorem...
wątek zamknięty
Kastorkowa, zatem tylko pozazdrościć mu takiej kondycji i życzyć jeszcze wielu lat w dobrym zdrowiu! 🙂
dziękujemy za miłe słowa. Matka też taka ciemna jak ojciec, więc kto wie, ale nie obraziłabym się, gdyby został jaki jest 😉
PumCass, on wie po prostu, kto mu wciska smaczki 🤣
Burza, oby nie zapeszyć z tym królewiczem, bo za rok może być z nim zupełnie inaczej hahah 😀
wy jak zawsze klasa, uwielbiam! I czekam zatem na zdjęcia jak się pogoda ogarnie 🙂😉)
keirashara, :kwiatek: warkoczyk wyjątkowo, nie zapuszczam póki co - za dużo kłaka do zaplatania, rozleniwiłam się 😁
już niedługo znowu będzie ciepło, głowa do góry 😀 fajny ten twój zwierz 😍
wątek zamknięty
Ale wam zazdroszę tak wspaniałych koni. Mam nadzieję, że i swego niedługo doczekam 🙂
wątek zamknięty
Moj co prawda wytarzany, klaki wylaza i nieszczesliwy, bo do trawy nie pozwolilam siegac, aleeee! no trzeba kochac dziada jak swoje  😜
wątek zamknięty
faith kawał koniska  😀
wątek zamknięty
No cooo ty, 163cm w kapeluszu 🙂
Karaczanek maly 😀
wątek zamknięty
Nie wierzę! Tak zbudowany wygląda na giganta  😅
wątek zamknięty
harja, e tam, już z górki, nawet jak mu pupa głowę jeszcze poprzerasta chwilowo 😀
faith, lol ja też myślałam że on ma 175 😀
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 kwietnia 2018 12:05
Co do Urvala Faith to dla mnie tam jest wielki  😁 Szczególnie, po przesiadce z siwej księżniczki, która mierzyła całe... 147 cm  😁
wątek zamknięty
Ale miarka nie kłamie  😀
Poza tym gdzie ja  mastodonetem jak mam 165cm sama :P
wątek zamknięty
faith, przez internety nie widać 😀
wątek zamknięty
martva, a co z Manti? :O
faith, faktycznie wygląda na większego niż jest :P

My dziś też skorzystaliśmy z pogody, niestety buba idealnie pod nachrapnikiem ostudziła moje wsiadaniowe zapędy, więc, khy khy, popracowaliśmy "na wolności" niemalże 🤣 I odgruzowałam grubego, jeszcze zrzuci sierść, przerobi masę na rzeźbę i będzie w końcu jak on.

andaluz


i już szport śrup

wątek zamknięty
budyń fajniutki, ale chyba się nie wyspał XD
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 kwietnia 2018 06:38
[quote author=budyń link=topic=101626.msg2771669#msg2771669 date=1522764912]
martva, a co z Manti? :O[/quote]

Przez splot różnych, niezbyt fortunnych zdarzeń nasze drogi się niestety rozeszły... Wpadam co jakiś czas do Dziewczynki, ale nie jestem już jej dzierżawcą, nie jeżdżę na niej itd. - poczyszczę, dam marchewkę czy innego cukierka i tyle. A żeby znowu całkiem  nie odseparować się od koni Faith użycza mi grzbietu Urvala 2 razy w tygodniu, za co jestem jej bardzo wdzięczna 🙂

Swoją drogą, uwielbiam taki stan czystości jak na pierwszym zdjęciu  😁 Fajne zdjęcia!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 kwietnia 2018 03:00
Chwilę mnie nie ma i od razu Burza Piorka wrzuca 😜
Już nie ma wymówek, bo za pewne na dwór wyszła to czekam na nowe foteczki 😁
faith ja myślałam, że ona takie 167 ma 😀
Budyń zaraz inny koń w tej grzyweczce  :kwiatek:
wątek zamknięty
lusia722, u nas dziś znów 7 a ja w stajni o 20... halowo halowo :P
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 kwietnia 2018 22:02
Burza nie przeginaj 🤬 w weekend będzie ciepło i bez wymówek 🏇
Tymczasem kucyk ostatnio zaprzyjaźnia się z moim asystentem  💘

wątek zamknięty
lusia722, czy charcik gania po hali jak dzik kiedy stępujecie? 😀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 kwietnia 2018 10:01
Właściwie to nie. Powoli uczy się być psem stajennym. Ostatnio był nawet na stępie po górkach z koniem.
Naprawdę jest ogarnięty, jedynie co to skoki luzem i lonżowanie jest masakra, więc nie wpuszczamy go na halę jak są skoki luzem , ani nie wchodzi z końmi na lonżownik. Staramy się wybawić go przed pracą z końmi, ale nie zawsze mamy czas i możliwości. Jest super i nawet mój nie przepadający za psami kucyk go lubi.
wątek zamknięty
faith, o to to, na zdjęciach twój koń wydaje się przeogromny! :O
Burza, na razie się zatrzymał chyba w górę koło 155cm, za to głowa poszła - wczoraj już fulla nie mogłam dopiąć... teraz będzie donaszał po Kubie 😉 A równo za miesiąc będzie już poważnym dwulatkiem 🙂
budyń, nooo, jak mu ładnie w tej obciętej grzywie! 😀
lusia722, podziwiam Cię za to, że Książę jest zawsze tak czysty, że biel bije po oczach... Jak ty to robisz 🙂😉))
wątek zamknięty
Golden-dwuletni ziemniak 🙂


wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 kwietnia 2018 23:54
Hajra Sporo osób mnie o to pyta. ale nie wiem czemu. Robię pewnie to samo co wszyscy inni- czyszczę, kiedy jest brudny 😉
wątek zamknięty
Księciunio na wolności 🙂 Pierwszy raz po operacji miał możliwość swobodnego biegania na dużej przestrzeni i to z kolegą. Myślałam, że odpalą turbo wrotki ale było dość spokojnie. Przebiegli się kilka razy i poszli skubać trawę. No ale futra przewietrzone, na co dzień chodzą na mniejszym padoku.
















wątek zamknięty
Dorzucam czarnuszkę i łosia.












wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2018 10:42
Ładna ta Czarnuszka! Duża chyba co?
wątek zamknięty
ok 170 na pewno ma.
wątek zamknięty
Cytrusowa ,pierwsze zdjęcie ma cudowny klimat. Uwielbiam zabawę światłem  💘
tuch , ale maść ma. Super się błyszczy! 🙂
tajnaa , no kara śliczna. Duża, a jaka zgrabna.
Ontu powoli grzywa odrasta, już prawie prawie i będzie jaka była 😁 :

i reszta stada, już mniej grzywna 😉


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.