Sprawy sercowe...

poszlo 🙂
Ponia   Szefowa forever.
24 czerwca 2009 14:48
I ja poproszę :  jbadaszko( at) gmail.com  😉
i ja pproszę sanna1@autograf.pl
Ha ha ha, doszłam do przepisu na popcorn i smakowite maczanki, i kwiczę ze śmiechu  😜
ponius, sanna tez wyslane 😉
Aż mi sie przypomniało coś zołzowatego, co kiedyś zrobiłam.
Spotykałam się z facetem, i byliśmy razem na imprezie w klubie. Potem odprowadzał mnie do domu, i całą drogę kombinował, jak by mnie tu pocałować, a ja mu się ciągle wykręcałam. Gdy doszliśmy do mnie, chwilę rozmawialiśmy pod bramą, i powiedział, że chciałby mnie pocałować na dobranoc 😉 więc kazałam mu zamknąć oczy i pocałowałam... w policzek  😎 wyglądał jak zbity pies  😎 chwilę jeszcze pogawędziliśmy, i jak już otwarłam bramę, kazałam mu jeszcze raz się zbliżyć i zamknąć oczy, i nastawić drugi policzek 😉 a jak już zamknął oczy, to go pocałowałam, tym razem normalnie, krótko, ale porządnie. Zanim zdążył mnie złapać to się wywinęłam, powiedziałam pa pa i weszłam do środka - wyobraźcie sobie jego maślaną minę  😁 nie zdążyłam otworzyć jeszcze drzwi do mieszkania, a już mi wysłał smsa - do rana napisał jeszcze kilka  😉
Sienka dzięki  :kwiatek:
Szepcik to Ty zołza jesteś   😁  😀
ja nią bywam  - czasami  👀 😁
Czy ja też mogę prosić o e-booka? tritra@gazeta.pl
Z góry wielkie dzięki 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 czerwca 2009 16:45
a ja mogę prosić?  😉 makata4(at)wp.pl  😀
Smarcik, Spungugar przesłałam wam 😉

Sanna no czasem chyba jestem... Przysięgam, że jak się kiedyś spotkam z P to też tak zrobię, żeby mu szczęka opadła  😎 a potem się nie odezwę przez kilka dni  😎
Szepcik temu P to się należy, mam nadzieję, że użyjesz całego swojego kunsztu, aby facet doobrze zapamiętał  😁
to ja też poproszę dziewczynka@kaara.pl
dziewczynka poszlo 🙂
Czy ja tez moge niesmialo poprosic? 🙂
Salto poleciało na Twoj e-mail z profilu
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2009 19:43
ja też poproszę
Ponia   Szefowa forever.
24 czerwca 2009 19:51
Wiecie co?
Znalazłam wczoraj fajną myśl:

"Samotność jest jak wino, nie powinno się jej za dużo zażywać bo uderza do głowy".
Mogę też prosić ? 🙂
anka_90@buziaczek.pl
Strzyga, Anea poleciało
Strzyga, anea - poszlo 🙂

edit - to dostaniesz dwa razy 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2009 20:15
sienka, sanna, dziękuję bardzo  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
24 czerwca 2009 20:18
ja tez poprosze te ksiazke 🙂 scottie90@o2.pl
pierwszy raz jestem w tym wątku...ale...moge też prosic 😡  😉
umbred@op.pl
Scottie, Umbread ksiązka juz w drodze do Was
oki dzieki sanna juz mam :kwiatek:

może i mi coś ta książka pomoże....🙂
no aldnie, tylu osobom ja powysylalam, to moze w koncu sama zobacze o czym jest... 😂 bo mam ja od pol roku a nie chcialo mi sie jej zaczynac 😜
tez moge prosic o ksiazke 😉 kary-lobuz(at)wp.pl
Sienka, jest fajna, warto zajrzeć do niej  😎
a może ktoś ma jeszcze jakiegoś ciekawego e-booka ? (niekoniecznie o tematyce sercowej..)
Łobuziara, poleciało
sienka, jeśli można to ja również bym prosiła 🙂 wendetta@op.pl
Sanna ja mam w tej chwili tylko "My dzieci z dworca zoo", ale spokojnie można ściągać ebooki z chomika, takie do 1 MB nawet bez zakładania konta
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się