Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Fokusowa, - spooks ma takie modele, często zostają na promkach/wyprzedaży 🙂

malinowaa, - to zależy w czym się dobrze czujesz, jaką masz budowę (bo firmy szyją na różne), czy lubisz się ubierać pod kolor czapraczka 😝 Imo wiele tych jeździeckich ciuchów nie różni się jakością od Deca, ale mają kryształki czy coś. Czasem są mądrzej skrojone, ale to trochę też zależy od sylwetki i co komu leży.
Na pewno koszulki Pikeurowe i Euro Stara mam po parę lat i nic im w praniu się nie dzieje 🙂 Mają też na tyle spoko szerokie rękawki, że nic mi się w łapki nie wbija, ale nie sa też całkiem luźne. PSoS kupiłam na wyprzy w cenie takiej "decathlonowej", ale mam ją na tyle krótko, że ciężko coś więcej powiedzieć.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 czerwca 2023 11:38
Czy jakieś koszulki techniczne na lato ale Z DŁUGIM RĘKAWEM ktoś coś ma godnego polecenia? Mam z PSoS, Pomme, Spooks, najlepiej z elementami siateczki przewiewne ...
Kuniaa, Ja ostatnio przemęczyłam qhp Florence i fajnie się sprawdziła.
True rider na teraz jest za ciepła
Mrs. Ros Equestrian czeka na testy.

A i jeszcze mam fair play konkursową(tak jakbym startowała🤣😉 i jak ją zakładam sobie od tak to potrafię w niej zmarznąć to chyba na teraz była by ok.
Malinowaa ja jestem fanem polówek HV Polo
Kiedyś też H&M w linii basic miał na prawdę spoko bawełniane połówki po jakieś śmieszne 30zł. Głównie w podstawowych kolorach, plus czasem jakiś "sezonowy".
keirashara, ja właśnie je dogorywam i mam problem co kupić, bo wszystko drogo mi sie wydaje.
Perlica vinted...
adriena, do używek nie mam zaufania jakoś.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 czerwca 2023 09:05
Polówki swego czasu były też w C&A i 4F
Mam też spooksa i jest z mega fajnego materiału 🙂
Pati2012, tylko polówka Spooks to 200 pln.
Chciałabym kupic kilka sztuk tak po 50 pln.
Pati2012, 4F to najgorsze jakościowo polówki jakie kiedykolwiek miałam. Zółkną, szarzeją po pierwszym praniu, rozciagają się i lecą oczka. Za produkowanie tak słabej jakości ubrań (śmiecenie świata) to do pierdla powinni wysyłać.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 czerwca 2023 09:41
kotbury, to chyba mam jakąś inną partię, bo moje wyglądają jak nowe drugi sezon :o
Pati2012, mam dwie i obie po pierwszym praniu z pralki wyciagnięte jak ścierki.

Mam dwie pary leginsów i jedne są ok, a drugie jakości tych polówek. Więcej nic z tej firmy nie kupię bo taki totolotek jakościowy to nie dla mnie.
Ja mam już chyba 5 lat polówki kupione w outlecie mustanga (tego co produkują jeansy buty, nie konski sklep) wiem że kosztowały grosze a są cudowne. Tylko że kupowalam je wieki temu wiec nie wiem czy ceny wciąż są dobre 😀
Kuniaa, brzmi jak Silwear, mają bardzo fajne koszulki techniczne. Co prawda nie używałam letnich, ale te pośrednie są super, to Summer powinny być na teraz jeszcze lepsze
Fokusowa

Ja mam 2 takie. Orane w kółko i juz 3ci sezon im leci

[[a]]https://www.decathlon.pl/p/koszulka-polo-jezdziecka-bez-rekawow-trendy-light-damska/_/R-p-128665?mc=8669951&c=Be%C5%BCowy[[a]]
Ma może ktoś Legginsy Spooks Liarah i może wypowiedzieć się czy warto? Szukam czegoś bardzo cienkiego w jasnych kolorach na upały ale tez nie za miliony monet 😅 koniecznie wysoki stan, legginsy i dobry lej 🙂
saniluap, nic ze spooksa nie jest warte, mowie o spodniach 😅
Tego się obawiałam 🙄 a może coś innego do polecenia na +25°C?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 czerwca 2023 19:13
saniluap, legginsy pikeur lub true rider
I Maya Delorez daje rade.
True Rider są super na lato, ale lej nie jest jakiś mocno klejący, na pewno słabiej niż w Pikeurach 😉 Za to są cieniutkie, uwielbiam je na lato, nawet w tych "klasycznych" stan jest wysoki, a teraz wyszły jakieś z wyższym i mocno o nich myślę.
Pikeury polecam mocno, ale trzeba patrzeć czy są z letniej, czy z zimowej kolekcji, zimowe są grubsze.
JD Attack też wypadają spoko, ale są nieco grubsze niż TR i Pikeur.

Wracając do tematu połówek - właśnie wyskoczyła mi reklama Wólczanki, 3 koszulki polo za 150zł, klasyczne, w różnych kolorach, może się komuś przyda info 😁
Legginsy z Pokryta odpadają, bo w każdych mi coś nie pasuje.. mam 4 pary i żadnych nie nosze..tu na szwie się prują, tu ta guma się roluje i wszystkie krótkie są (nogawka) .. sprawdzę więc MD i TR dzięki 🙂 od siebie mogę dodać, że kiedyś miałam kingslandy i były perfekt ale lej odchodził płatami i reklamowałam..
xxagaxx, a czemu ze spooksa nie są warte? Ja całe lato tylko w nich jeżdżę i uwielbiam je.
Co z nimi nie tak?
saniluap, - reklamowałaś? Ja jeżdżę głównie w Pikeurach, bo one jako jedne z nielicznych dobrze na mnie leżą i mają najfajniejszy silikon imo, nic się im nie dzieje. Z tego co wiem Pikeur/Eskadron na prawdę fajnie rozpatruje reklamacje 🙂
Perlica, - też słyszałam słabe opinie, że szybko się mechacą i zużywają... a właśnie te Liarah do mnie mówią 😅 Sama mam takie mocno mieszane odczucia co do rzeczy spooksa.
keirashara, ciekawe, bo wg mnie są niezniszczalne. Mam dwie pary od kilku lat.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 czerwca 2023 07:44
Ja mam legginsy spooksa na lato i są bardzo fajne, super rozciągliwy materiał i nie klejący mocno lej. w moim siodle się z sylikonem praktycznie nie da jeździć w sylikonie, jest niekompatybilny ze skórą siedziska, albo w sumie to aż zbyt kompatybilny 🤣 Te spooksy tak nie lepią właśnie, no i nie mają szwów na wierzchu co nie odstręcza w każdych innych bregginsach. Nic mi się nie mechaci, sylikon nie odpada. Jedyna wada to guma w pasie, taka szeroka okropnie, dosyć wysoko zachodząca. No i cena, ja kupiłam używki, ale nowe kosztują jakąś abstrakcyjną kwotę jak dla mnie, jak za legginsy w ciapki z sylikonu 🙄 Model Sanne mam.
Perlica, kolor tracą. Miałam łacznie 4 pary spooksowe, bryczesy i jedne leginsy i zawsze tak samo. Nie wiem czy tu nawet fotki nie wrzucałam, moich pięknych zielonych bryczków które są już lekko szarawe. Nosi się je cudownie, lej też daje radę, ale kolor i jego trwałość to porazka.
xxagaxx, bryczesy ja mam tylko Equiline i żadnych innych nie uznaje.
Ja mam granatowe i butelkowa zieleń legginsy, non stop prane, bo w lecie tylko w nich na zmianę od kilku lat i nic się nie dzieje.
Mam kurki, kamizelki, bluzy i koszulki na zawody. Jedyne co mi nie pasuje to misiu od spodu w ciepłych bluzach, bo nie nawidzę tego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się