Końska Rewia Mody XVII (2023)

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 czerwca 2023 18:45
zembria, 3 od dołu są top!
wątek zamknięty
Aleks, uffff, nigdzie go nie znalazłam, jestem bezpieczna 😂
wątek zamknięty
zembria, Piękna kolekcja 😍 Ja aż się boje zrobić zdjęcie pt "wyznania szmatoholoczki"

Teraz znowu PSoS są na promie w outlecie dla zainteresowanych ...
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 czerwca 2023 08:01
Dzięki dziewczyny 🙃
Fokusowa, tak, Aleks ma rację i ze to Moss, i że to jej wina jest 😅
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
19 czerwca 2023 08:42
Dziewczyny, poszukuje czworaka, którego firmy za czort nie pamietam
wątek zamknięty
JustKaro, tyle informacji nie pomoże w znalezieniu tego „czworaka” 😂
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
19 czerwca 2023 10:35
Fokusowa, oj tam pani, domyślić się trzeba!

Znów ucięło - chodzi o czaprak prążkowany, różowy. W fakturze właśnie taki jak sztruks?
wątek zamknięty
JustKaro, z ps of sweden CORDUROY?
wątek zamknięty
JustKaro, ps of sweden

Piekny jest!!!
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
19 czerwca 2023 10:49
dairoxroxi, dokładnie! Dziękuje Ci pięknie!
kotbury, właśnie wiem, a najgorsze jest to, ze mi się moj młody w różu podoba… 😂
wątek zamknięty
Jak Emi wyjdzie na dwór to nie ma lipy xD
Oczywiście matka ma większa frajdę niż dziecko ;p
8292FA73-A960-4D88-9988-C9BB4CFF3A8A.jpeg 8292FA73-A960-4D88-9988-C9BB4CFF3A8A.jpeg
wątek zamknięty
martrix, - zajebista! Potrzebuję jej 🤣
wątek zamknięty
Hihorse xD polecam
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
28 czerwca 2023 18:36
No to przełamie ciszę i wrzucam kombinacje kasztan + PSoS Allure blue. Po roku oczekiwania został rozpakowany 😅 (I proszę o wybaczenie za przestępstwo pt. czarne siodło i brązowe ogłowie 🤐😉

Teraz po głowie chodzi mi Lemieux Rhone, bo akurat jest na promce u mnie 🤣 szmaragdowy odpada bo już mam ten kolor z Kentucky. Waham się głównie między beżem i brązem - który lepiej pasowałby na ciemnogniadego?
IMG_20230628_173224.jpg IMG_20230628_173224.jpg
IMG_20230628_173159.jpg IMG_20230628_173159.jpg
IMG_20230628_172448.jpg IMG_20230628_172448.jpg
wątek zamknięty
donkeyboy, - beż! będzie elegancko 😁 Błekit na kasztanku też piękny.
wątek zamknięty
Czy ktoś ma może fotę Amalfi Coast od ES na żywo?
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
29 czerwca 2023 13:38
keirashara, dzięki! tez tak myślę - głównie wahałam się między brązem a beżem ale na ciemnogniadym ten brąz to chyba zniknie
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 czerwca 2023 13:44
donkeyboy, też mi się bardziej beż widzi na takiej maści.
wątek zamknięty
Polećcie mi koszule konkursowa na upały - najlepiej długi rękaw 🙂 podobaja mi się na febro Ego7, ma ktos? Są w miarę cienkie i dobrze leza?
wątek zamknięty
LeMieux Fig na moim darmozjadku 🦄
EE356A96-1CEF-44EB-9891-990874483F8F.jpeg EE356A96-1CEF-44EB-9891-990874483F8F.jpeg
wątek zamknięty
infantil, - bardzo zacny zestaw! Aż chyba żałuję, że sama tego Fig nie kupiłam jak jeszcze był, super kolor 😍
donkeyboy, - mój w lecie w sumie wypada jak ciemnogniady 😜 i nie ubieram wtedy brązów, bo wypadają mocno meh, zawsze czekam aż ściemnieje na zimę.
wątek zamknięty
keirashara na gnl cały czas jest dostępny 😉 co prawda czas oczywiście do 6 tygodni, bo z Anglii ściągają, ale warto, też go mam i jest piękny!
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
03 lipca 2023 13:12
Tak z ciekawości zobaczyłam po ile są te lemieuxy w Polsce i zdębiałam 🤐 Te czapraki z poprzedniej kolekcji teraz są wszędzie na wyprzedażach (w UK) za połowę ceny którą widzę w polskim sklepie.

Wniosek: chyba założę outlet lemieux w Polsce 🤣🤣🤣🤣 i sama będę z niego korzystać
wątek zamknięty
Dawaj linka, bo ja analfabeta a chętnie taki bym przytuliła. Kocham fiolet!
wątek zamknięty
wabankowa, - o niee.... przecież ja mam ciągle jeszcze jednego psos w folii, nie mów mi takich rzeczy 😂
donkeyboy, - ale cło i transport z UK zabije promocje 😭
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
03 lipca 2023 19:24
keirashara, nie do końca musi tak być 😀 ogólnie rzecz biorąc (znając temat pobieżnie) nie na wszystko jest cło a transport może być i tani. Ja wiem że ludzie potrafią ściągać np. materiały budowlane z Polski do UK także chyba aż tak źle nie jest 😅 jedyne co to papierologia jest upierdliwa, no bo jej wcześniej po prostu nie było.

A link do gnl tutaj: https://www.gnl.pl/catalogsearch/result/?q=Fig
wątek zamknięty
gnl-a to ja znam, chodziło mi o brytyjskie strony.
Jak to jest jak ktoś jeden/dwa przywozi samochodem - oclą mu, czy przejdzie na spokojnie?
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
03 lipca 2023 23:10
SzalonaBibi, jest mnóstwo sklepów, zależy jakiego szukasz (satynowego/weluru, jaki krój etc.) bo w jednym sklepie jeden będzie tańszy a inny droższy, w drugim na odwrót.
Ujezdzeniowe np tutaj https://www.naylors.com/16551141/lemieux-suede-dressage-saddle-pad-fig-16551141
Close contact i wszechstronny w tym niby najtaniej (z kodem zniżkowym wychodzi 30) https://www.aivly.co.uk/horsewear/numnahs-saddlecloths/lemieux-suede-gp-square-in-fig-purple__8870
(oczywiście patrząc tylko na cenę produktu nie wliczając wysyłki. Jest więcej sklepow ale dnia by mi nie starczyło żeby wklejać linki ze wszystkiego)

W sensie samochodem gdzieś na siedzeniu? Wątpię, chyba że cały przewóz wygląda podejrzanie (typu przeprowadzka).

Zresztą jakby nie było, jeśli to tylko te czapraki to i tak nic nie musisz płacić jeśli nie wydałaś więcej niż bodajże £135. Do tej sumy cło jest zerowe na wszystko poza przedmiotami typu fajki czy alkohol
wątek zamknięty
No jeszcze VAT...
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
04 lipca 2023 08:51
faith, no tak ale nie powinnaś płacić vatu podwójnie. Dlatego teoretycznie sklepie powinni naliczyć zero vatu jeśli towar jest eksportowany.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.