sklepy internetowe

azazu93 ależ zgadzam się z tobą w tym temacie że nie jest to w porządku, nie zgadzam sie tylko z tym że na allegro maja wiekszy zarobek dlatego pilnują tych transakcji
Duży plus dla Febro. Cena produktu bez promocji o 60 zł niższa niż w innych sklepach. Co prawda ciutkę się wylało w transporcie, ale wybaczam za czaderską naklejkę i rabat na kolejne zakupy.
Mam pytanko o agrokompleks 24. Jak jest u nich z czasem wysyłek pół palet? Żarełko czas oczekiwania niby 7-14 dni. Ale czy zdarza się im wysłać wcześniej?
siwaaa, ja co zamawiam to z reguły 3-4 dni robocze i taka paletka jest u mnie 🙂 raz czekałam chyba tydzień. Także u mnie zawsze przed czasem nawet 😁
azazu93, aaa to super, choć w razie wu napisałam w uwagach aby wysłali najwcześniej w piątek. Bo będę na urlopie i na luzie odbiorę paletę. Tak po cichu liczę, że wyślą wcześniej. Jestem bardzo ciekawa ich żarełka.
To ja mam podobne pytanie o piece of hay zamówiłam ponad tydzień temu siatki i cisza... na maila też nie odpisują też macie takie doświadczenia ?
No… brak kontaktu to norma. Ja ostatnio zamawiałam i czekałam jakieś półtora tygodnia na siatki.
Ja polecam hey hay. Zamówiłam siatke w czasie kiedy sklep był zamknięty na krótki urlop, pierwszego dnia po ich powrocie z samego rana dostałam numer śledzenia 🙂 fakt, że zamawiałam siatkę z tych dostępnych od ręki, ale informacja o tym była łatwo dostępna w sklepie. Sam produkt jest top.
Dla mnie najlepsi są symar. Nie robią typowo dla koni wiec ceny spoko (przynajmniej były) zrobia dowolny wymiar i naprawdę żyją mega dlugo. Moje się jeszcze nie podarły a mam je ponad 2l 😁
Spróbuję ich złapać przez FB może prędzej ktoś odpisze niż na maila... Bardo dużo osób zachwalało te siatki no to się skusiłam i tak zostałam aktualnie bez siatki
espérer, podobno tam gdzie mieszka właścicielka piece of hay jest mega słaby zasięg i stąd opóźnienia i brak kontaktu, ale ile w tym prawdy to nie powiem.
BUCK   buttermilk buckskin
04 sierpnia 2023 07:56
ja dodam, że siatka PoH u mnie żyje ok.5 lat ciągłego używania
Z żywotnością to w dużej mierze zależy od koni.
Moje też zawsze żyły bardzo długo, do czasu.
Cookie tak grzebie przodem że siatka w boksie nie wytrzymuje i się rozrywa (nie może mieć wysoko bo ma jeść w dole, nie może mieć luzu bo rozgarnia po całym boksie i mieli). Klacz stała całe życie w stajni ze stołem paszowym…
Druga sprytna sztuka wygryza dziury w siatkach na baloty. Jeszcze nie obczaiłam która…
Ja tylko chcialam tu zostawić wielkiego plusa dla toruńskiego Konika za top obsługę uciążliwego klienta, czyli mnie 🙃 zwykle nie robia wysyłek za granicę, ale zorganizowali ją specjalnie dla mnie, siodło przyszło piorunem a jak się okazało że jednak nie pasuje i muszę zwrócić to również dali taka możliwość i nawet polecili kuriera. Super kontakt i dyspozycyjność na każdym etapie, dokładnie tak powinna wyglądać obsługa klienta.
Ja polecam hey hay. Zamówiłam siatke w czasie kiedy sklep był zamknięty na krótki urlop, pierwszego dnia po ich powrocie z samego rana dostałam numer śledzenia 🙂 fakt, że zamawiałam siatkę z tych dostępnych od ręki, ale informacja o tym była łatwo dostępna w sklepie. Sam produkt jest top.
ekhem,

Również bardzo polecam! Właścicielka super pomocna, nie zwleka z odpowiedzią. Siatki wytrzymałe, w ciągłym użytku dają radę.A na zamówienie zrobiła dla mojej dziewuchy piękną, różową siatę <3
Ja nie mam tego samego odczucia co do Hey Hay niestety... Pierwsza siatka zamówiona po ich urlopie, nie wysłana w terminie (chociaż kupiona taka dostępna 24h), poprosiłam o zwrot i kupiłam gdzie indziej.
Teraz zamówiłam inną - też dostępną 24h, bo skusił mnie kolor. Siatka powinna być już dzisiaj u mnie, tymczasem nadal nie wysłana... Na maile nie odpisują. Za pierwszym razem dobijałam się na fb. Także widzę, że jeżeli chodzi o obsługę to idą w kierunku Piece of Hay (którego też notabene nie mogę się doprosić od kilku tygodni o odpowiedź gdziekolwiek).
Wow z agrokompleks właśnie wyszła paleta. Naprawdę szybko realizują. Tylko jestem ciekawa jak po tych deszczach PP do mnie dojedzie 😂
Agrokompleks ma jedną zasadniczą wadę - nie wysyłają pojedynczych worków. Raz mi się udało załapać na zakup ilości detalicznych, ale widzę, że już ta opcja nie działa... Wielka szkoda, bo pasze świetne.
Poncioch, ale wiesz, że pojedyncze worki możesz zamówić na agro-vital.pl? To te same produkty, ale agrovital worki/palety, a agrokompleks tylko palety.
I pomimo palety, naprawdę się opłaca. Szkoda tylko, że sieczek nie mają.
siwaaa, też ubolewam nad tym że nie mają sieczek. Mieliby wszystko czego potrzebuje do żywienia konia 😂🙈
Jakie firmy polecacie z podobną odzieżą do maximiliana equestrian? Tez tak dopasowane z dobrego materiału
Mega plus dla agrokompleks 24. Ekspresowa wysyłka. Pasze świetnie wyglądają i pachną. Próbki koń zjadł bez problemu. Aż w szoku byłam, nawet nie zamarudzil. Ziółka też świetnej jakości.
Ameena, Silwear, True Rider
Ameena, - PS of Sweden, mam ich koszulkę techniczną i jestem tak zakochana, że czekam na jakąś większą promkę, żeby kupić kilka kolejnych 🙂 Długi rękaw, a da się jeździć w słońcu w lecie, koniec z opalenizną na jeźdźca 😂
Podobne ma też Equistarian Stockholm, ale nie testowałam.
Ma ktoś może spis sklepów które mają płatność paypo ?
na pewno TackShop ma i to moja największa zguba 🤣
Febro tez ma
Cavalloshop, pegaz, horse&pony i horsequal też mają.
Czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z mksklep? nie polecam!! zero kontaktu, zero przesyłki... nie odpowiadają na telefony, maile, nic a pieniądze pobrane
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się