Końska Rewia Mody XVII (2023)

O nie, czy ja tu widzę rose gold...
wątek zamknięty
uuuu, jestem ciekawa. Niby straciłam już wiarę w Eskadrona, ale ta ostatnia kolekcja dała mi odrobinę nadziei... 😅
wątek zamknięty
Może w końcu coś kupię z Eskadrona. Poprzednie kolekcje to totalna porażka. Teraz testuję Le Mieux
wątek zamknięty
Mi się zarówno heritage jak i Platinum zwykle podobają...
wątek zamknięty
Cały rok czekam na Heritage i też liczę, że będzie ciekawie.. póki co wygrzebałam coś takiego 🤔:
Screenshot_2023-10-05-10-17-20-869_com.zhiliaoapp.musically~2.jpg Screenshot_2023-10-05-10-17-20-869_com.zhiliaoapp.musically~2.jpg
Screenshot_2023-10-05-10-17-27-017_com.zhiliaoapp.musically~2.jpg Screenshot_2023-10-05-10-17-27-017_com.zhiliaoapp.musically~2.jpg
wątek zamknięty
Monia_lol, Co za masakra. Okropne. Znowu to samo...
wątek zamknięty
Różowy ładny �
wątek zamknięty
Amber77, no też liczyłam na coś ciekawszego i mam wrażenie, że to wszystko to samo tylko inne odcienie kolorów 😅 cóż, poczekajmy na oficjalne portfolio 😀
wątek zamknięty
Uuuu, róż i ten fiolecik/burgund. Niby było, ale ja tam mam słabość do tych kolorów 😅

Kolorystyka trochę przypomina mi zimową z 2013 (blackberry/mauve/ocean), a to jedna z moich ulubionych była 💖

Jedynie się boję, że znowu jakieś paskudne wzory dadzą...
wątek zamknięty
to... ten różowy 😍
wątek zamknięty
E niefajne. Mogliby puścić znowu te stare kolekcje tak wg mnie, zamiast kombinować. Wszystko teraz idzie w klasykę i niby fajnie, ale kurde, za mną to zaczyna chodzic jakiś polopad :P
wątek zamknięty
keirashara, no właśnie te wzory...🙈 ja tam wolę zawsze klasykę, w dodatku te nowe logo to kompletnie nie mój gust..
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 października 2023 11:57
Eskadronowe pikowania od jakiegoś czasu roz...walają mi mózg i obawiam się że tu będzie podobnie 🙄 Granacik, standardowo ładny, pytanie jaki odcień i jak bardzo "wieśniacki" będzie ten złoty sznurek/lamówka.

I Kurdę to futerko... po kiego grzyba oni je farbują?! Jakby one wszystkie były naturalne, to by było +100 do looku. Czarne/brązowe, jeszcze ujdzie, ale dzizas... szare?! toćto fabrycznie wygląda na brudne i okurzone, ble... 😒
wątek zamknięty
Moon, - ekhem, mi się szare w sumie podoba 🙈 Może nie do wszystkiego, ale mam czarny kantar z szarym i imo wygląda super.

Natomiast dziwne pikowania, lamówki i logo to cóż, z korzyścią dla portfela 😂

Choć trochę rozumiem czemu, bo przy tym, jak się wydało tyle kolekcji, to trzeba coś wymyślić, żeby nie były totalnie takie same 🤷 nie trafiają w moje gusta, ale ja jestem już stara i ogarniam, że pewnie nie w ich targecie 😂
wątek zamknięty
Ja bardzo lubię szare i czarne futra aczkolwiek styl Eskadrona i dobór kolorystyczny kolekcji od kilku lat kompletnie mi nie leży. Jak dla mnie kicz, niektóre wersje granatów/czerni jest ok ale w tym przedziale cenowym widzę "lepsze" opcje.
Ta kolekcja, kompletnie nie dla mnie. Ten róż kiczowaty jak cholera... lamówki i pikowanie to samo. Totalnie nie mój target... chyba jestem też za stara jak keirashara, 😂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 października 2023 13:20
Kolorki super, ale po co ten cygansko złoty pasek 😆

budyń, też tęsknię za starym pikowaniem, ot taki zwykły big Square
wątek zamknięty
czy Le-mieux to można gdzieś w Polsce kupić "od ręki", czy tylko na zamówienie? Czaję się na jedną rzecz, ale jakoś odrzuca mnie czas oczekiwania 4-6 tyg :<
wątek zamknięty
martrix, Bez problemu kupiłam czaprak i torbę na szczotki (chyba na horze.pl) i widziałam, że wiele sklepów ma tą markę. Nie wiem na co konkretnie polujesz ale poszperaj trochę
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 października 2023 22:43
Podobają mi się derki i w sumie ten fiolet, w wersji bez złotej lamówki 😆
I kocyk do domu
wątek zamknięty
Mi tam się podoba parę rzeczy 😍
wątek zamknięty
Ten różowy kantarek to ja muszę bo się uduszę 🤣
wątek zamknięty
Ten fiolet niezły. Muszę zobaczyć na żywo i wtedy może kupię. Kantar w granacie kuszący ale konisko praktycznie cały czas na zewnątrz i zaraz będzie błotnym potworem jak się zacznie przełom listopada i grudnia. A na zawody i tak mam jeszcze sporo nówek
wątek zamknięty
Szkoda, że nie ma czaprakow w tej wersji glitter mesh 🙁
wątek zamknięty
kasska, - noooo, takiego gliterra cassis to bym już klikała 😍

Widział ktoś na jakiejś stronie większy wybór derek? Bo wszędzie widzę czapraki i kantary, a mnie zastanawia jakie są derki, bo chętnie bym przygarnęła ładną fioletową... blackberry przespałam, ale coś czuję, że cassis jest na tyle podobny, żeby poudawać komplet 👀 już tak robiłam, ale mój nastoletni letni polarek wine zaczął być mało wyjściowy, z chęcią bym go zastąpiła.
I o dziwo podobają mi się szare rzeczy, ta szarość z rosegoldowymi akcentami jest mrrr 💖
wątek zamknięty
Ten porzeczkowy kuszący, myśle że skuszę się na komplecik 😎 Różowy straszny ...
wątek zamknięty
A mnie różowy urzekł 😅 fioletowego nie potrzebuję. Mam już deepberry i z Equito też mam taki fiolecik, więc kolejny fiolecik w podobnym tonie już chyba nie ma racji bytu.
wątek zamknięty
BUCK   buttermilk buckskin
06 października 2023 15:20
jeśli to fiolet, a nie burgund to gotowa jestem się skusić, co u mnie rzadka rzadkość bo dość powiedzieć, że mam 4 czapraki od jakiś nieomal 15 lat 😉
wątek zamknięty
keirashara, tu wybór derek

No ja się waham, musiała bym na żywo zobaczyć. Derki mi się dwie podobają, czaprak to najbardziej ten z napisami a nie lubię wzorków 🤷 i bluzka mnie ciekawi. Ale znając mnie skończy się na planach
wątek zamknięty
Czy ktoś widział na żywo big square navy z nowego heritage eskadrona i powie mi czy ten wzór jest złoty, rosegold czy bardziej różowy?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.