Bryczesy

patat, mam Eurostar, niezniszczalne i mega ciepłe.

Dziewierz, ja horse bryczków nie polecam jeśli ktoś jezdzil np. W equiline to horse są porażką , bo sztywne.
Perlica, zgodzę się z tobą, ale mi przede wszystkim zalezy na tym żeby były ciepłe i były legginsami 😀 jakos mi zimą wygodniej. Ja jestem wielką fanką Pikeurów ale zimowe po zakupie schockemohle wydają sie kiepskim żatem xD Nie dość że mniej ciepłe to niższy stan i jakoś mnie bardziej ciągną w kroku przez lej.
Perlica,
Według mnie w Horze dużo zależy od modelu. Akurat te Active zimowe nie są sztywne (odczucie subiektywne), są elastyczne i ciepłe. A cena przyjemna całkiem.
Dziewierz, nawet w opisie pisze że miękkie:

wygodne, miękkie legginsy jeździeckie Horze Active
ciepła podszewka sprawia, że Horze Active to jeden z najchętniej wybieranych modeli na zimę
wykonane z wysokiej jakości bawełny nie ograniczają ruchów podczas jazdy
modny silikonowy lej pozwala na doskonałą przyczepność w siodle
w kieszeni bez trudu pomieścisz telefon
średni stan
materiał: 93% bawełna, 7% elastan
prać w pralce w temperaturze 40 ° C bez użycia płynu zmiękczającego


dzięki, cena spoko to zaryzykuję.
Ja bym przemyślała te horze, jak to jest 93% bawełna to będą takie gaciowo-dresowe...
Dziewierz, dobra, ja pisałam o bryczesach, nie o legginsach.
faith, gaciowe są zwykle Horze Active
Te zimowe mnie pozytywnie zaskoczyły
xxagaxx BVertigo mam leginsy letnie, kocham je miłością wielką i chętnie bym z tyłka nie ściągała
Dziewierz, no dla mnie wciąż słabo wypadają do PSOS, ale też je lubię 😉 Natomiast chodzi mi o CIEPŁO nie az tak o wygodę 😀
True Ridery bym oceniła jako średnio grube.
Za to niestety przy 180 cm wzrostu sięgają mi do połowy łydki, zwróciłam 😕
Dlaczego PSoS nie robi zimowek? Przecież Szwecja zimna jest, powinni mieć świetne zimowe bryczki, długość też mają super 🙄
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 października 2023 18:37
Fokusowa, Zobacz sobie Mountain Horse, softshellowe, bardzo fajne, ciepłe, elastyczne i nogawki mają długie 😉
zembria, a jaki to model? Bo na ich stronie nic zimowego mi nie wyskakuje.
A w jakie celować, jeśli potrzebuje lekkiego ogrzania? W stajni i na hali jest cieplej, ale jednak pomiędzy wychodzę na dwór, więc nie może to być coś mega ciepłego, bo się w środku zagotuję, ale też żeby jakieś ciepło trzymało.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 października 2023 20:17
Fokusowa, Arctica, tylko nie wiem czy gdzieś jeszcze dostaniesz, bo jak wklepałam to nie wyskoczyło mi nic poza tymi z linku 🙄
https://www.redpostequestrian.co.uk/1189/products/mountain-horse-arctica-full-seat-breeches--black.aspx
flygirl,
https://a.aliexpress.com/_EwmsSDD
Polecam. Warto zapytać sprzedającego o dobór rozmiaru, podając swoje wymiary. Bryczko sochodzą w max 2 tygodnie.
_Gaga,
widziałam te bryczki włąśnie niedawno i strasznie mnie zainteresowały ! jak się trzymają ? nie mechacą się? nie zjeżdżają z tyłka ?
kasska, czekam na swoje
Dziewczyny ze stajni mega chwalą. Ale jako przejściówki. Nie są jakieś bardzo ciepłe.

Mam od tego samego sprzedawcy 2 pary legginsów PS i .. w życiu nie miałam lepszych. A w szafie same Pikeury czy Shocki...
te bryczki "PS" tez mnie mega zaintrygowały. Boję się trochę rozmiarówki, ale chyba po wypłacie zaszaleję 😎
kasska, pytaj sprzedawcy. PSy są przemega elastyczne. Ja przy 40/42 w Pikeurze - wzięłam Mki i są ideolo.
Kupiłam te kipwarmy decathlonowe i po pierwszej jeździe zachwytu brak. Myślałam że będą cieplejsze(!) i bardziej klejące się do siodła. Tak wszyscy mówili że się kleją że spodziewałam się większego przyczepiania się 😉 No nic, zobaczymy jak w deszczu.
Serio? Dla mnie są na maksa ciepłe i lepią się siodła jak wściekłe 🙂
Magda, kurde, może je zmienili. Ja w nich jeżdżę normalnie w minusy i jest mi ciepło, a jestem zmarźluch. Tylko tych nogawek nie cierpię, trzeba je zakryć czapsami lub oficerkami, bo ta lajkra to aż chłodzi nogę...
No i kleję się w nich do wszystkiego. Wydaję dźwięki przy anglezowaniu i nie mogę wysiąść z samochodu ze skórzaną tapicerką.
No dokładnie..
Dotychczas jeździłam w starych jodhpurach pikeura i w nich się podobnie trzymam siodła, a mają lej do samej ziemi więc i dołem się przyczepiają. A tu wcale nie mocniej się kleję i dodatkowo trzeba sztylpy a nie tylko butki... 😉 Mega się przyzwyczaiłam do jodpurów i innych już nie lubię. Wyhaczyłam na vinted ocieplane jopdurki, brzydkie ale może będą ok...
Z marznięciem się okaże jak trochę poużywam. Bardzo liczę że serio od deszczu chronią, bo w weekend zmokłam okrutnie i właśnie uda przez to że mokre mi najbardziej zmarzły.
_Gaga, namówiłaś mnie na te PSy. Dziś przyszły i… są super. Leżą pięknie, wykonanie naprawdę b. dobre. Nie mam porównania do oryginału, ale na pewno warte swojej ceny. Jedyne do czego mogę się przyczepić to że są długaśne ale ja też nie jestem za wysoka.

Edit - noszę 42 i wzięłam L - są akurat
Jakieś opinie o Maximilian Equestrian i HorseGloss?
Interesuje mnie ich jakość, ale przede wszystkim rozmiarówka i wysokość stanu w ME.
Zuzu., poka poka ! Chyba szybko przysłali 🙂
A proszę bardzo kasska, taaak przyszły chyba w tydzień
IMG_1732.jpeg IMG_1732.jpeg
IMG_1738.jpeg IMG_1738.jpeg
IMG_1739.jpeg IMG_1739.jpeg
IMG_1740.jpeg IMG_1740.jpeg
Zuzu., ale to są robione na wzór PSoS, tak?
Fokusowa, moim zdaniem to są PSy. Wiele firm szyje w Chinach...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się