Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Po ostatnich turbulencjach i oczekiwaniu ponad miesiąc na zamówienie też nie polecam tego sklepu. Żenada. Brak kontaktu i zupełnie nieprofesjonalne podejście do klienta.
Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę Happy Horses. Każdy z nas na forum czekal kilka tyg, do miesięcy bez ŻADNEGO kontaktu ze strony sklepu.. żenada.
To jeden z najgorszych sklepów w jakich kupowałam. W nosie mam ich rabaty, jak nie miałam czym karmić konia, pomimo zamówienia paszy widocznej na stanie ponad 2 tygodnie przed skończeniem się zapasu...
To ja stanę częściowo w obronie sklepu happy horse.
Fakt czas dostawy bywa długi. Jednak kontakt miałam praktycznie o każdej porze dnia i nocy.
Informację co kiedy przyjdzie też miałam. A czasem nawet jak miałam duże zamówienia, to zaproponowano mi wysyłanie ich partiami, w zależności jakich produktów mieli dostawy.

A i jak nawet jakiś produkt nie był w promocji to można było poprosić o rabat na tą rzecz i nie było problemu.

A i czasem paczki dostawałam dużo szybciej niż planowana dostawa.
Ja właśnie zrobiłam grupowe duże zamówienie i przyznam, że w sumie wszystko zgadzało się z tym co mają na stronie jako "czas oczekiwania", mogliśmy prosić o przesłanie paru rzeczy od ręki, ale zaczekaliśmy na resztę, by było jedno zamówienie i wszystko przyszło bez problemu po 2 tyg., no i w mega atrakcyjnej cenie.
Kontakt przez mail był ok, kiedyś telefonicznie też sprawdzałam i raczej nie było problemu.
Wydaje mi się, że po zmianie strony i dodaniu czasu oczekiwania polepszyło się, bo widać, że nie robią dużych stanów magazynowych tylko zamawiają wszystko.
BUCK   buttermilk buckskin
10 listopada 2023 10:31
ostatnio też zamawiałam w happy-horse i ostatecznie po rozmowie to sieczkę już mam, na derkę czekam, ale pamiętając tamte historie nie kupowałam nic "na już" , natomiast skorzystałam z rabatów na poziomie 20% 🙂
Gaja20 do horze, łączy się z promocjami
Chyba jednak nie 🙁
Ps. Nie mialam zadnego innego kodu w koszyku, ale produkty mialy promkę
Screenshot_20231110_120811_Chrome.jpg Screenshot_20231110_120811_Chrome.jpg
Przed chwilą złożyłam zamówienie na produkty z działu promocyjnego i kod wszedł.
Melanie, po zmianie strony moje zamówienie miało być wysłane pod koniec czerwca bo tak widniało w informacji na stronie. Zostało wysłane 4 listopada. Z czego sami ze swojej strony nie napisali mi żadnego mejla z informacja o opóźnieniach itp. Ciagle musiałam się sama dopraszać o jakiekolwiek informacje… ostatecznie jak już miałam rezygnować całkowicie to dostałam informacje ze zamówienia jest w realizacji.
Ogólnie co prawda nie było to nic na już ale oczekiwałam z ich strony chociaż „przepraszamy. Zamówienie przyjdzie z dużym opóźnieniem bo mamy problem z dostawa” ..
Pogrzebałam głebiej i taki opis do gaja20 znalazlam
Screenshot_20231110_121849_Chrome.jpg Screenshot_20231110_121849_Chrome.jpg
Działa gaja20 przy kwocie zamówienia powyżej 350 i to również na przecenione rzeczy
A myślicie, że jest szansa w horze na black friday na więcej niż te 20% łączące się z promocjami? Albo na więcej niż 20% na cały asortyment?

Czy Horze się już oficjalnie przyznaje, że zawyża ceny od RRP w trakcie promocji? 😂
Screenshot_2023-11-10-12-50-20-412_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-11-10-12-50-20-412_com.android.chrome.jpg
Orientuje się ktoś czy gdzieś są jakieś fajne promki na kaski kep?
Duuuze promki na Horze plus kod rabatowy GAJA20 (działa od 350zl) 😀 Waaarto!

A o happy Horses często bywało głośno, wystarczy przejrzeć wątek o sklepach jeździeckich. Obsługa klienta i terminowość pozostawia baaaardzo wiele do życzenia
no właśnie wy źli ludzie, którzy napisali, że kody się łączą z promkami na stronie Horze 🙈 potwierdzam prawdę mówią
Przekopiuję tutaj, bo wyskoczyłam w innym wątku jak głupia...

Kurde, ja Wam zawsze uwierzę, że jednak jestem głupia i to Horze to dobry sklep.
Wrzucam do koszyka derkę za 699, a w koszyku ona kosztuje 819. Pomyślałam, że jak zwykle tylko 85 jest na promocji, ale nie, 130 jest na screenie w innej cenie niż w koszyku.
Nienawidzę Horze. Włączę raz na pół roku i nienawidzę bardziej. 🤣
1.PNG 1.PNG
2.PNG 2.PNG
Sivrite, ciekawe bo u mnie w ogóle ta cena 699 na nią nie widnieje, tylko na głównej Googla jak wyszukałam 🤷

Niemniej mi się promki naliczyły tak jak tego oczekiwałam i zgarnęłam oficerki za 340zł
Sivrite, a ja dodałam sobie produkty dwie godziny temu do koszyka, wchodzę teraz a tam i derka droższa o 50 zl i ochry o 30… nosz zmienili ceny dosłownie przed chwilą 😡
Dziś wleciały inne promocje, więc pewnie dlatego ceny się uaktualniły,
Mam to szczęście, że rzeczy, które dodałam do koszyka kilka dni temu, dziś są jeszcze tańsze 😉
Tez z ciekawosci sprawdzilam czapraki ktore zamowilam kolo 15 (lemieux), teraz jest 40 zl drozej (wszystkie wersje poza najbrzydszym kolorem), widocznie za dobrze sie sprzedawały💩
Ufff zdążyłam na Horze przed zmianą cen i zgarnęłam dwie derki padokowe które bardzo lubię po 135zł🤗 to w sumie taka promocja dwie w cenie jednej 😅
Sivrite ja mam wrażenie, że ten sklep nienawidzi cię bardziej niż ty jego. 😂
Horze to specyficzny sklep, trzeba tam zaglądać regularnie i mniej więcej się orientować w średnich cenach, żeby wyhaczyć, kiedy faktycznie dana rzecz jest w promocji. Ale da się kupić wszystko po naprawdę super cenach, tylko czasem trzeba poczekać. Kupowałam już super bryczesy po 100zł, sztyblety po 120zł, czapraki po 30zł itd. No da się 😉
Jasne w tej cenie to nie są produkty super premium, ale ja takich nie potrzebuję. Czapraki po 30zł są idealne do rekreacji😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 listopada 2023 11:25
To ja mam odwrotnie, wrzuciłam z ciekawości do koszyka oficerki i suma mi wyszła mniejsza, niż promka na stronie 😅
Screenshot_20231111_112421_Chrome.jpg Screenshot_20231111_112421_Chrome.jpg
zembria ale suma końcowa wyszła Ci normalna, w sensie ze wszystkim tak bedzie powyżej bodajże 400zł jak rozumiem. Kwota z promocji minus automatycznie jeszcze 15% na ten cały dzień singla co dało Ci finalnie kwotę tych 1351 zł 😄
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 listopada 2023 12:52
Obiś, Aaa... nie wiedziałam że jakiś rabat się sam dolicza. To by się zgadzało w takim razie.
A jak wygląda sprawa z Happy Horses ? Widzę, że mają tam taniej moją paszę i kusi mnie, żeby zamówić.. mają do dzisiaj sporo promek i bardzo mnie kuszą..
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 listopada 2023 17:46
PannaDziewanna, masz na tej stronie napisane 😉 a raczej odradzane
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się