Końska Rewia Mody XVII (2023)

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 października 2023 21:56
Zuzu., tak 😉 w zeszłym roku przesyłka dotarła beż problemu, tylko czekać trzeba trochę
wątek zamknięty
A zamawiałaś kalendarz? I jak go oceniasz warto czy dużo pierdółek?
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 października 2023 06:44
Zuzu., tak, trafiały się pierdołki, ale były też całkiem spoko rzeczy 😉 rok temu derka i taki ochraniacz na klatę. Jakieś szczotki, kosmetyki do skór itp
Jak wpiszesz na yt to są unboxingi kalendarzy z poprzednich lat
W tym roku skusił mnie komplet 😆 a no i radość z otwierania okienek jest jakby się znów miało 10 lat 🤣
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 października 2023 08:10
Zuzu., taki fajny ten kalendarz podesłałaś, ale nie ma juz VS - może lepiej dla mojego portfela 😂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 października 2023 08:34
A co to takiego ten kalendarz?
wątek zamknięty
malinowaa, haha może to i lepiej dla mnie XD
zembria, masz link na poprzedniej stronce

Oglądałam wczoraj unboxing całego kalendarza i faktycznie cena jest spoko, poza czaprakiem i nausznikami jest pokrowiec na kask, czapka+szalik, uwiąz, szampon, wcierka, jakies szczotki. Z dziwnych rzeczy jest czołówka, odblaski na nogi, skarpetki brelok i wisiorek.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 października 2023 10:35
Zuzu., No tyle to widzę 😅 Ale konkretnie to jak to wygląda? Tam są jakieś bony w tym pudełku i nie widomo na co się trafi, czy jak?
wątek zamknięty
zembria, no nie, normalnie wyciągasz z każdego okienka jak czekoladki 😃 W każdym jest to samo i z tyłu jest ogromne okienko z nr 24 i tam znajduje się czaprak. O tu jakiś film https://vm.tiktok.com/ZGJT3VkGx/
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 października 2023 11:31
Zuzu., Aa, to to pudło takie duże jest. W sumie fajny pomysł na prezent.
wątek zamknięty
Mój Ci on. Eskadron Cassis, kantar basalt grey, derka cognac.
IMG_5922.jpg IMG_5922.jpg
IMG_5924.jpg IMG_5924.jpg
IMG_5928.jpg IMG_5928.jpg
IMG_5929.jpg IMG_5929.jpg
wątek zamknięty
Kuniaa, średnio ten czaprak cassis wychodzi na zdjęciach. W rzeczywistości jest piękny. Wczoraj zrobiłam premierę na moim koniu. Kantar to chyba jednak Navy?
wątek zamknięty
Amber77, kantar basalt grey - wiem co kupiłam 😉 satyna tak odbija. Piękny ciemno szary z różowym złotem <3
wątek zamknięty
Kuniaa, niesamowite, daje niebieski odblask. W sklepie zupełnie inny kolor
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 listopada 2023 07:45
Kuniaa, piękny zestaw!
wątek zamknięty
Wypadłam zupełnie ze szmato świata na kilka lat. Co stało się z Anky? Zniknęły z Polski? Szukam Pine Grove z jesiennej kolekcji 2022 i nigdzie nie ma, ale też nie widzę nowszych kolekcji.
wątek zamknięty
Sivens, - Dobry Koń ma tegoroczną kolekcję zimową, może zapytaj ich czy by ściągnęli? Choć chyba ogólnie Anky bardzo straciło na popularności i nie do końca się temu dziwię 😅
wątek zamknięty
keirashara, dlaczego się nie dziwisz? Ostatnie dwie kolekcje to koszmarki, ale ta z 2022 wygląda fajnie. Zepsuła się jakość?
wątek zamknięty
Sivens, zmienili też krój, dla mnie wyglądają obrzydliwie teraz, jak są dłuższe z przodu, krótsze z tyłu. W dodatku powtarzają te kolory do znudzenia.
Ta jesienna kolekcja też mnie zainteresowała, ale jak widzę na koniu ten krój... I te zaokrąglone rogi. Kojarzą mi się z ich próbkami tkanin, które widywałam.
wątek zamknięty
Sivens, - bo patrząc na to jak zmienił się rynek to anky nie nadążyło. Dodatkowo tak, imo jakościowo nie są rewelacyjne, mój pad już po drugim praniu miał brzydkie zagięcia. W porównaniu z eskadronem, schockemohle, kentucky, PSoS to wypada słabo, a cena podobna.
W tej jakości to ja miałam pad Yorka, za 1/3 ceny anky...
wątek zamknięty
Nie no te nowe zaokrąglone są okropne wg mnie, ale nie wiedziałam, że to już na stałe taka wersja. Natomiast ten którego szukam to jeszcze stary klasyczny krój.
IMG_8950.jpeg IMG_8950.jpeg
wątek zamknięty
A euro-stary też już Kaput? Jak nazywa się stronka z kolekcjami eskadrona?
wątek zamknięty
Naciau, - chodzi Ci o niemieckie pferdetrends? To działa, ale mało ludzie wrzucają.
Euro-Star funkcjonuje, ale nie jest do dostania w PL i chyba z czapraków wyszli. Za to ciuchy mają kozackie i okropnie mi żal, że ciężko je kupić.
Sivens, - mi ten klasyczny jakością podpadł 😉 Mam candypink, ma z 3/4 lata, no śliczny kolor, ale jakość mocno mhmmm... za jego cenę mogę mieć coś, czego nie obawiam się prać.
wątek zamknięty
A ja mam pytanie za 100pktów 🙋
Ma ktoś może PSoS w kolorze Moon rock? Poczyniłam straszną zbrodnię bo się obkupiłam i teraz kminię czy on będzie bardziej w beż czy w szarość wpadał 🙃 Koń ciemny kasztan więc szarość tak nie do końca mi leży 😕
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Czy używał ktoś czapraków firmy back on track ? Na horze jest promocja na jeden z modeli i zastanawiam się nad zakupem. Ale nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji o firmie.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 listopada 2023 13:25
Notyourimage, ja używam i polecam bardzo. Jeden mam już z 7 lat, wygląda jak nowy.
wątek zamknięty
Aleks, dzięki!
wątek zamknięty
Czy rozmiar P w czapraku HORZE to odpowiednik PD w Eskadronie?
wątek zamknięty
Chyba tak.
wątek zamknięty
Czapraki Horze są niezniszczalne. Wy też je lubicie?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.