Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ja też otrzymałam przesyłkę z Kentucky dzisiaj rano.
może zależy jak kto płacił? ja dziś mam dostać zamówienie. Nic mi nie wiadomo żeby miało w nim czegoś brakować. Ja w niedzielę dostałam już info o tym ze gotowe do wysyłki.
Płaciłam kartą, więc teoretycznie hajs mieli natychmiast... no mniejsza. Jest mi mega przykro 🙁
Zrobiłam test vouchera to odejmuje koszty wysyłki 😉 I jest na podwójną wartość zamówienia
Zamiast tych voucherów powinien być jakiś czaprak ze strony do wyboru albo zwrot kasy.
Mnie nawet podwójny voucher nie urządza, bo za 300 zł i tak nic z Kentucky nie znajdę 🙄
Jakby ktoś chciał kod do GNL, to 10% do końca roku z kodem GNL2023. Z wyjątkiem supli, pasz, bonów oraz książek.
Przebojów z Kentucky ciąg dalszy... Jak już się zdecydowałam na ten Voucher i kliknęłam że go chcę, to go nadal nie mam 🙈 w jakiej formie i po jakim czasie go dostałyście? (Od razu zaznaczam, że spam sprawdzałam)
NowaJa, mi w ciagu kilku sekund po kliknięciu dotarł na maila
NowaJa, ja też jak tylko maila odświeżyłam to był. Może masz w spamie? To osobny mail z tytułem że voucher. A jak nie to się z nimi skontaktuj I tyle.
sweetie, chciałam napisać im maila, to mi się nie chce wysłać, tzn. wysyłam i przychodzi zwrotka, że nie dostraczono... Nosz szlag... A chciałam dzisiaj zrobić zamówienie 😠
Kentucky dotarło w całości 😎
IMG_6290.JPG IMG_6290.JPG
Kuniaa, - weź, to jest znęcanie się nad poszkodowanymi 😝
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
01 grudnia 2023 12:59
NowaJa, bo pewnie inni też do nich piszą i mają przeładowaną skrzynkę. Napisałabym do nich na social media, większe szanse odezwy IMHO

Ewentualnie spróbuj z innego maila ale koniecznie wzmiankę o mailu i nr zamówienia którym robiłaś zakupy.
keirashara, no przecież nie wrzucam zawartości 😂😂😂
Kuniaa, wrzuć! Wrzuć 😎😍
dairoxroxi, może lepiej nie bo moja kobyła w 7 miesiącu ciąży na L4 siedzi a szmat jej nakupowałam tyle że chyba trzeba konia dokupić 😀 Wyspowiadam się z zakupoholizmu może wieczorem w wątku naszym terapeutycznym 😎
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 grudnia 2023 15:02
Gdzie teraz najtaniej dostanę olej lniany? Chętnie w baniaku.
zembria, allegro, baniak 5L ze smartem.
Jest jakis ambasadorski kod do equishop?
odstąpie 3 kody na 5% do Prove Horse, niby nie dużo ale może komuś sie przyda
Hej,
Ma ktoś kod rabatowy do febro lub GNL?
Aniii95, do gnl jest TUMISIA na 10% 🙂
Aniii95, do GNL szewcwbutach -10%
do GNL polecam „szewcwbutach” 😁
A febro? 😋
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 grudnia 2023 16:54
Jest gdzieś teraz promka na pasze? Albo kod który je obejmuje? Albo darmowa wysyłka?
Zniżki do -60% i darmowa wysyłka powyżej 200zł 🙂
http://horss.pl
Christmas.jpg Christmas.jpg
zembria, Kupiłam troszkę taniej Nube na Happy Horses, kwestia 20zł ale zawsze
Zrobiłam Zamówienie z horze powyżej 500 zł i gratis dodawana była zdrapka na loterie, cena 150 skreślona na 0 zł. Przysłali mi niezgodny z zamówieniem produkt, który odesłałam. Ale zaznaczyłam do zwrotu tylko produkt a zdrapki nie. I tak pomyślałam teraz czy nie odlicza tej ceny 150 zł od mojego zamowienia. Miał ktoś coś podobnego?
Kiko22, zdrapka to gratis przy jakiejś kwocie i jest jako osobny produkt (którego chyba nie da się kupić tak o osobno), nie odliczą ci wirtualnej zdrapki bo to po prostu bonus
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się