sklepy internetowe

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 grudnia 2023 21:44
Czy ma ktoś konto na interfarriers ?
Odnosnie KENTUCKY to na przyszly raz patrzcie sklepy ktore maja produkty Kentucky(nie tylko sam oficjalny sklep Kentucky)

Ja na BF kupilam sobie rzeczy z Kentucky (od dystrybutora) wlasnie przecenione tyle samo co oficjalna strona i nie dosc ze dostalam wszystko tak jak trzeba i w kilka dni to jeszcze cale zamowienie w sumie wyszlo mi taniej bo wysylka byla darmowa i kupilam tez inne rzeczy na mega wyprzedazy.
Nigdzie nie było glitterów po 150 zł, tylko na oficjalnej stronie Kentucky
domiwa ja 😉
jak cos oni są połączeni z JT horse wiec i tam mozna zamowic jak coś i to Ci sami 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
13 grudnia 2023 22:25
Dzięki ci dobra kobieto 🌷zakładałam konto na Inter z trzema osobami i bez rezultatu. Maili brak, przypomnienie hasła też nie działalo mimo posiadania konta. Jeszcze raz wielkie dzięki 🙂
infantil,
Ach 🤣 widzisz mnie akurat czapraki nie interesuja to nawet nie patrzylam na ich ceny, inne ich produkty byly na mega wyprzy to sie obkupilam 😁
domiwa hmm ciekawe, ja bym jak coś do nich zadzwoniła, że jest taki problem (ja zakładałam chyba z 5 lat temu 😅 ). Są bardzo pomocni, mili i zawsze doradzą.
Paczki zawsze mam mega szybko, jak czegoś nie mają na stanie od razu dostaje telefon i szukamy rozwiązania 😁
Słuchajcie mam nietypową sytuację - może ktoś miał podobne doświadczenia i coś doradzi.

Ponad 2tyg temu zgłosiłam zwrot do Horze i nadałam paczkę na ich etykiecie. I niestety... Obawiam się, że paczka zagubiła się w transporcie. Jej status od 16dni jest ten sam "w terminalu", tak jakby nie opuściła nawet Polski.

Poczta Polska cyt. "proszę o cierpliwość" a ew. reklamacje trzeba składać w Niemczech u operatora docelowego.

Pewnie bym się tak nie martwiła gdyby nie fakt, że dwa dni wcześniej tak samo zwróciłam rzeczy do Horze i po 5dniach paczka była u nich i zwrot kasy zrobili. Więc tutaj termin mocno przekroczony.

A co w takiej sytuacji? Kwota jest spora, chciałabym odzyskać pieniądze ale boje się że ta paczka nie dojedzie do Horze.

W międzyczasie napisałam też do Horze,ale na razie cisza.
jabooshko, a nie masz gdzieś linku do śledzenia paczki za granicą? czasem jest tak, że po póki paczka jest po polskiej stronie to kto inny udostępnia tracking, a później już gdzie indziej jest kontynuacja wycieczki.
jabooshko, u mnie też paczka długo szła, nie było żadnego info. Teraz gorący okres paczkowy, może mają zastój na poczcie, wiadomo że to nie są asy szybkości
jabooshko, a nie masz gdzieś linku do śledzenia paczki za granicą?
mindgame,

Tak, mam. Na Deutsche Post jest tylko ten pierwszy status "Ankunft Start-Paketzentrum - Polen". Mam nadzieję, że tylko kwestia gorączki świątecznej. Niby wg przepisów to Horze jest odpowiedzialny za przesyłkę bo to jego etykieta, ale w praktyce może to być o wiele trudniejsze do wyegzekwowania.

Jakby ktoś jednak miał sytuację, że finalnie paczka nie dojechała to będę wdzięczna za info 🙂
Mi Kentucky obiecało wysyłkę najpóźniej w środę, zamówienie jest dalej "open". W ramach przeprosin za anulowanie połowy zamówienia dali mi kod na darmową wysyłkę na następne zakupy xD
Mam ich naprawdę po dziurki w nosie, gdyby nie fakt, że kupiłam rzeczy na -50% już dawno bym to wszystko w pizdu anulowała.
jabooshko, ja zwrot do Horze wysłałam 20.11 a dotarł dopiero 4.12, kasa chyba w tym tygodniu dopiero przyszła
No to ode mnie plusik dla Kentucky, bo płakałam nad gliterrami i chłop mi zamówił velveta pearls zielonego i już przyszedł 🙊
Zwrot też mam i na kontakt nie mogłam narzekać.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
15 grudnia 2023 13:05
jabooshko, regularnie odbieram/wysyłam przesyłki z pocztą polską za granicę. Utknięcie w terminalu (słynny już WER Warszawa dla mnie) to norma. Teraz dopiero dochodzą do mnie listy z 20ktoregoś listopada.

Zresztą, skoro to ich paczka to w ich interesie jest ubezpieczyć, jako klient za bardzo nie mogą cię pociągnąć, tym bardziej że masz ślad że została wysłana
Potatoooo, ja też już mam Kentucky po dziurki w nosie i chyba już nigdy z ich firmy nic nie zamówię, bo nie mam zamiaru dokładać się do biznesu który tak robi ludzi w jajo... Dostałam ten Voucher za nieudany BF, zrobiłam zamówienie na trzy czapraki, prawie dwa tygodnie nie miałam o zamówieniu żadnej informacji, na maile nie odpisywali. W końcu wysłali, otwieram paczkę a tam dwa czapraki zamiast trzech... Napisałam maila, tym razem odpisali, że tamten im się wyprzedał (super że poinformowali jak ja się upomniałam 🙈, chyba liczyli, że nie zauważe braku jednego...) Umówiliśmy się że wyślą inny wybrany przeze mnie kolor, no i dostałam maila do śledzenia zamówienia.... Tylko nie na mój adres. No witki mi opadają,ma tej firmy tak dosyć że głowa mała...
Czytam, tak i czytam no i ten tego:

Szanujmy polskich handlowców (sklepy jeździeckie)....
... tak łatwo nam przychodzi czasem ich obsmarować online za pierdołę.

Pierwszy raz zamówiłam coś na Happy Horses i trochę nie rozumiem co właśnie się stało.. zamówiłam pasze i 2 pierdoły, z czego pasza miała najsłuższy czas oczekiwania. Wybrałam opcje, że poczekam i wszystko ma przyjść jedną paczką. Pierdoły na tyle małe, że spokojnie łapały się na jednego kuriera z paszą- halter i pasta do kopyt. A tu dzisiaj kurier inpost dzwoni, że ma pasze dla mnie- zdziwiona pytam czy może jest obrendowane z jakiego sklepu- Pan odpowiada że NUBA EQUIN Paweł Pękała. No, i faktycznie- jest pasza, pierdół nie ma. Jak to ? Nie narzekam, ale jak to ?
W międzyczasie zamówiłam drugi worek z allegro bo się żarcie kończyło i teraz mam 2 worki paszy 🙈
Happy Horses czasami jest nadgorliwe i uznali, że może jak pasza jest to puszczą, a pierdółki przyjdą nastepnym razem :P
PannaDziewanna, zapewne nuba szła bezpośrednio od producenta, ostatnio też tak miałam, ale nie pamiętam z którego sklepu zamawiałam. Pierdółki mają u siebie i wyślą zapewne do siebie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 grudnia 2023 12:56
PannaDziewanna, Dokładnie tak jak Katasia, napisała, oni pasze najczęściej "puszczają" bezpośrednio od producenta, pośredniczą tylko w zakupie jakby. Także resztę rzeczy pewnie dostaniesz w osobnej przesyłce.
PannaDziewanna, potwierdzam, pasza z Happy Horses przychodzi bezpośrednio od producenta, więc nie dorzucają do niej nawet najmniejszych pierdół 😉
Dzięki za odpowiedzi ! Teraz już będę wiedzieć na przyszłość 😅 Bym wiedziała, to bym wcale tych pierdółek nie brała. I z tego też rozumiem, że czas oczekiwania jaki oni podają na stronie w przypadku paszy nie ma żadnego znaczenia.
Przyszłam ponarzekać na HappyHorses… zamawiałam u nich od samego początku skuszona dobrymi cenami i dobrym kontaktem.
Niestety mają problemy ze stroną, z terminowością i obecnie również z kontaktem. Nie mają problemu ze wstawianiem na socjale kolejnych info o promocjach, ale żeby odpisać na maile i rozwiązać problem - nie mogę dokonać wymiany ani zwrotu bo od ponad tygodnia wg strony moje zamówienie jest realizowane (a mam paczkę u siebie od dawna i zaraz upłynie termin wymian/ zwrotów) - to już niestety mają problem :/ Jestem rozczarowana… jeśli zostanę z za małym butami to będę wściekła.
Pomijam że mogloby mi też byc już ciepło w stopy…
alcatraz, napisz im maila, że odstępujesz od umowy i zwracasz produkt z zamówienia nr xxxx, będziesz miała „na papierze” zachowany termin odstąpienia i guzik Ci będą mogli powiedzieć. Masz 14 dni na odstąpienie, a nie na dostarczenie im produktu.
Fokusowa, i kolejne 14 na dostarczenie po odstąpieniu 🙂
Gillian   four letter word
17 grudnia 2023 20:16
Dalej zamawiajcie z HH… jakby mało było tutaj postów wkurzonych ludzi :-)
Katasia, dokładnie.
Ja mam akurat same dobre wspomnienia z zakupami u nich. 🤷 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 grudnia 2023 13:39
Kupował ktoś w tym sklepie? Bo ceny takie, że aż się czerwona lampka zapala 🤔
https://www.ariatsbuty.pl/collections/all-c-0.html?&gender=1
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się