Stajnie w Warszawie i okolicach

To jest między Jankami a Raszynem, ale trzeba troche od drogi krakowskiej odjechać w lewo, jak sie jedzie w Warszawy.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
10 września 2009 20:33
Foka, jeśli masz na myśli stajnię z waniliową halą i mnóstwem zielonych padoków (na jednym jeziorko) to Podolszyn.
kujka   new better life mode: on
10 września 2009 22:24
Misskiedis, ja bede rano, gdzies do 14 pewnie, bo moja kolezanka jedzie i chciala kogos do pomocy i do zdjec.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 września 2009 12:02
a ja właśnie zobaczyłam na allegro o taką stajnie http://www.allegro.pl/item736840864_nowy_kameralny_pensjonat_wwa_plonsk_ciechanow.html
czy ktoś tam był może ? opis jest troszkę "dziwaczny" , ale tak na fotkach wygląda całkiem - całkiem
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 września 2009 12:26
czy ktoś tam był może ? opis jest troszkę "dziwaczny" , ale tak na fotkach wygląda całkiem - całkiem


troszke? mi to pachnie wlascicielami pensjonatu pt 'istnieja 2 prawdy-nasza prawda i g... prawda'.od razu odrzucil mnie fragment o derkach i ochraniaczach
Po opisie sądzę, że właściciele tej stajni są lekko mówiąc nawiedzeni. Ja w życiu nie wstawiłabym konia do takiej stajni, gdzie właściciel mogłby mi dyktować czy mój koń może chodzić w derce czy nie...
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 września 2009 12:36
szafirowa Lutien macie rację  😉 ale ogólnie wizulanie podoba mi się stajnia , może  ktoś z voltopirów stał tam z koniem i jest w stanie coś więcej powiedzieć czy faktycznie jest tak jak w opisie  🤣
tylko nie mogę zlokalizować wskazanej miejscowości  🤔
IMO ogłoszenie śmieszne 😉 Przesadzacie dziewczyny 😉
hmm, na pierwszą część ogłoszenia zareagowałam tak  🤔  😵, a później przeczytałam całe i stajnia wydaje się być fajna, choć powiem ,że się lekko zdziwiłam z początku  😂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 września 2009 15:31
też myślalam z początku że to żart sobie ktoś zrobił, że niby taka stajnia oferuje to co na początku oni piszą

Oni troche przerysowali pewne zjawiska dość powszechnie występujące jak sądzę. I pewnie liczą na to że będą mieli kleintów mają podobne "przekonania" do nich. 
Myślę, że zmaierzeniem piszącego to ogłoszenie było wskazanie tego, że nie ważne iż nie ma u nich płytek na ścianach, solarium, kostki brukowej, za to konie mają świetne warunki do chowu jak najbliżej natury.

Czyli skłaniają się tu ku klienteli dla których nie ważne jest czy na placu jest pełen komplet nowych przeszkód, ale to że koń ma siedzieć większość swojego czasu "wolnego" na dworze. Czyli nie "sportowców", a po prostu pasjonatów przebywania ze swoim pupilem.

I myślę, że miał ktos "polot" pisząc tak to ogłoszenie i gratuluję pomysłu
trener Agata Milnerowicz
jakie opinie??

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 września 2009 17:41
Epikea: na pewno we właściwym wątku zadałaś to pytanie?
Foka, jeśli masz na myśli stajnię z waniliową halą i mnóstwem zielonych padoków (na jednym jeziorko) to Podolszyn.


Tak, Podolszyn. Dziś sprawdziłam miejscowość jak przejeżdżałam. Jakieś opinie o niej?
Epikea: na pewno we właściwym wątku zadałaś to pytanie?



Elu mogę wrzucić do trenerów
ale o ile mi wiadomo  Milnerowicz jest z Wawy 😉
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
12 września 2009 09:44
Foka ja jestem mega z niej zadowolona. Konie cały dzień na 15 ha zielonych pastwisk, bardzo sensowny stajenny pod komórką 24 ha/dobę, sensowni właściciele, fajna atmosfera, siano, owies bez ograniczeń, dobra infrastruktura. A z minusów to wybieranie co 2 tygodnie, ale codziennie dościelane i jeszcze samemu można sobie dościelić ile się chce (ze mnie stajenny się śmieje, że moje kobyły to pływają w słomie), 2 razy dziennie karmienie - dla mnie to nie ma problemu bo konie od rana do wieczora stoją na łące i nie chcą wracać, a w zimie zamiast obiadu jest wiadro mytej marchwii, natomiast są 2 konie niewychodzące (biedaki), których właściciele narzekają na brak obiadu.
To jest mój 5 pensjonat i uważam, że najlepszy (byłyśmy wcześniej na Siekierkach, w Aldragho, na wyścigach i w Wilczej Górze). Konie są naprawdę szczęśliwe, nie są już nadpobudliwe i wyglądają jak pączki w maśle 😉.
Wywalanie z boksu co dwa tygodnie ją dyskwalifikuje na starcie.  🙄
Foka pensjonat w Plejadzie 1200/msc
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
12 września 2009 21:30
Tylko na wyścigach miałam wybierane codziennie, a nawet 2 razy dziennie. W innych stajniach niestety nie 🙁
Czy to jest mowa o stajni Best Horses?
U nas jest codziennie wybierane.Wcześniej byłam w stajni,gdzie wybierano raz na jakiś czas i niestety nie było najlepiej.Szczególnie jak koń łazi i wszystko wywala:/
W innych stajniach niestety nie 🙁

Jest sporo stajni gdzie wybierane jest codziennie np. Equita w Świętochowie, ale nie wiem czy mają wolne boksy.
W Plejadzie też jest sprzątane codziennie
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 września 2009 08:49
Jeździł ktoś w Szwadronie w Starej Miłośnie? Jakieś opinie?  👀
A ja miałam zarezerwowany boks od czerwca w stajni Siekierki i dziś się dowiedziałam, że boksu jednak dla mnie nie ma... Więc zaczynam szukanie od początku. A taka byłam zadowolona, że będę miała konia 4 km od domu :/
Hmm w sumie dziwne,bo niedawno widziałam ogłoszenia,że są wolne boksy.
Ponoć właściciel terenu przywiózł swoje konie i nie ma miejsca, taką dostałam informację od właścicielki. Jestem mocno zawiedziona, ale trudno, teraz myślę nad nowo powstającą stajnią naturalsową w okolicach Piaseczna.
Śmieszy mnie jak wymieniacie stajnie, w których jest sprzatne codziennie...Ja uważam, że to standard i chyba jednak w większości szanujących  się stajni jest sprzątane codziennie! Ja moge wymienić takich mnóstwo  🏇
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
14 września 2009 08:04
Thilnen możesz napisać coś więcej o tej stajni pod Piasecznem?
Thilen - a nie myślałaś o Golden Horsie w Korytach? niedaleko od Iskierki a też bardzo fajne warunki i czyściutko 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się