Michael Jackson nie żyje!

zaba   żółta żaba żarła żur
18 października 2009 13:22
Wybiera się ktoś na "This is it"? Tutaj klip: http://www.michaeljackson.com/us/this-is-it-movie-clip Ja z chęcią bym poszła, tylko forsy brak  🙄 🙁


Pewnie!!!I juz bileciki nawet mamy!!!  😀  😅
Zarezerwowałam, jak nie wyrobię się z kasą to po prostu nie pójdę. Wiesz może po ile będą bilety? Na stronie nie znalazłam cen, więc chyba będa obowiązywać takie same jak na 'zwykły film'?


Zobaczcie koniecznie ten filmik  🙂
http://www.thisisit.pl/
zaba,  a gdzie można je dostać? Najchętniej przez neta..
ushia   It's a kind o'magic
18 października 2009 17:00
multikino  😉
zaba   żółta żaba żarła żur
18 października 2009 17:00
zaba,  a gdzie można je dostać? Najchętniej przez neta..


pojęcia zielonego,Kochana nie mam!  🙁
moja Baba kupowała chyba w kinie. 🙄
Q, mysle ze w kazdym wiekszym kinie bilety dostaniesz.. sprzedaz jeszcze w ostatnich dniach wrzesnia ruszyla wiec na najlepsze dni/godziny dobrych miejsc moze nie byc. ale jestem niemal na 100% pewna ze beda interlocki (z jednej tasmy na kilka sal film leci)
W Cinema City na bank są. Nie wiem jak ze sprzedażą przez net.
Dzięki dziewczyny.. Poszperałam już w necie i zarezerwowałam online w Multikinie. Miejsc jest pełno póki co.. Przynajmniej na 5 listopada 😉
Nie widziałam żeby w Cinema City można było robić rezerwację online dlatego też zarezerwowałam w Multikinie. 1 lisopada na 18.30.
Qrcze a ja właśnie sobie przypomniałam,że w czwartki na 20.30 mam trening więc kicha.. Jutro będę musiała zrobić rezerwację na piątek..
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
19 października 2009 21:48
karolinag4   bilety są... ulgowe na pewno po 14 zł. Jak z normalnymi to pojęcia nie mam.
Ja bilet mam już od pierwszych dni, w których można je było dostać. Film będzie na pewno niesamowity! Patrząc na zdjęcia z prób, filmiki, Michael był w swoim żywiole. Praktycznie na każdym zdjęciu jest uśmiechnięty. Niestety... straszna chudzinka z Niego🙁
28 biegnę do kina z paczką chusteczek i liczę na to, że zobaczę Króla Muzyki robiącego to co kocha...Szkoda tylko, że Go z nami już nie ma [*]
Oj ja zabieram pół rodziny i kumpele :P a Bilety to chyba zalezy od kina ja za ulgowy zapłaciłam 18 np;/

Juz sie nie mooge doczekac;DD
No to kolejne info: w dniach 9-10.12.09 w Sali Kongresowej odbędzie się musical "Thriller Live" ! 😍 Wybiera się ktoś? Ja nie odpuszczę - byłam poprzednim razem i było rewelacyjnie! Polecam każdemu  😅
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
21 października 2009 19:51
To jeszcze informacja dla osób z Krakowa ale nie tylko:
Thrill The World
http://www.mmkrakow.pl/meeting/4910/Thrill+The+World+2009.html    💘 😅
zaba   żółta żaba żarła żur
29 października 2009 09:55
My już z Whisper'ką po filmie!!!
Szczerze polecam!Bardzo podobało mi się!
Kurcze...MJ szykował wielkie show... 🙁 
slojma   I was born with a silver spoon!
29 października 2009 10:52
Ja właśnie wybieram się w przyszłym tygodniu nie wiem jak z biletami bo nie rezerwowałam, mam nadzieję, że uda mi się dostać. Kto chętny ze mną na seans?
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
30 października 2009 17:42
Film jak dla mnie... niesamowity! Nawet nie odważyłam się poruszyć aby nie przegapić jakiegoś fragmentu. Łzy w oczach miałam cały czas...Fenomen!
To co miało się wydarzyć byłoby z pewnością ogromnym wydarzeniem. Michael jak zwykle sprawił, że wstać nie mogłam z wrażenia. To jak śpiewał, jak się ruszał... to jakim był perfekcjonalistą.
Jestem pewna, że świat już nigdy nie będzie miał takiego Geniusza!
Chudzinka z Niego straszna była, to fakt. Ale... tyle radości sprawiały Mu te próby. Chciał wrócić dla nas, dla fanów. Szkoda, że nie zdążył.

Dziękuję MJ za to co zrobiłeś dla muzyki, tańca, fanów...dla mnie.
A film mam zamiar zobaczyć jeszcze parę razy... naprawdę warto! Warto zobaczyć Króla Muzyki robiącego to co kocha z takim zaangażowaniem. Chciał zachwycić. Udało Mu się!!! [*]
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 października 2009 19:41
Napewno się wybiorę!! Ale w sumie ja nie o tym...


Wiem, że nikt nie zabrania nikomu śpiewania piosenek MJ, ale te, które są pokazywane w telewizji powinny być wykonywane jak najlepiej, a nie tak jak "piosenkarze" z Tańca z Gwiazdami. Dla mnie to jest profanacja! 🙄


Co do samego MJ, na wiele sposobów próbował powiedzieć światu, że ma głęboko w du*ie co ludzie sądzą o jego kolorze skóry. Świadczy o tym chociażby piosenka Black or white. Ale tabloidy i tak swoje, chciały zrobić ze wszystkiego sensację.
Śpiew i taniec to było Jego życie. Nikt chyba jeszcze nigdy nie był tak inny i charakterystyczny. Żałuję, że dzieci, które zaczną się teraz rodzić będą znać MJ tylko z opowieści...
Ja właśnie wybieram się w przyszłym tygodniu nie wiem jak z biletami bo nie rezerwowałam, mam nadzieję, że uda mi się dostać. Kto chętny ze mną na seans?


ja chetnie !! tylko ze ja chyba bede musiala isc w ciagu dnia.... bo wieczory mam pozajmowane juz 🙁
slojma   I was born with a silver spoon!
31 października 2009 13:37
mery-a o której?
dni w miare flexible mam 😉
Ja byłam na filmie w czwartek. Wcale się na niego nie wybierałam, ale kumpela mnie namówiła. Szczerze bardzo mi się podobał, gdyby ta trasa koncertowa doszła do skutku, byłoby to SUPER widowisko.
Ponia   Szefowa forever.
31 października 2009 23:00
Ja byłam na filmie w czwartek. Wcale się na niego nie wybierałam, ale kumpela mnie namówiła. Szczerze bardzo mi się podobał, gdyby ta trasa koncertowa doszła do skutku, byłoby to SUPER widowisko.

Moim zdaniem to byłaby trasa koncertowa Wszechczasów!
Byłam dziś wieczorem w kinie, i jestem pod mega wrażeniem.

btw chciałabym się tak ruszać w wieku 50 lat...
Bylam dzisiaj na 'This is it" i zgadzam się z Ponią - to by było coś niesamowitego. Michael świetnie się ruszał, głos nic się nie zmienił. Momenty zabawne, jednak całość wzruszająca (tak, poplakałam się). MJ zawsze będzie moim idolem.
Ja poszłam wczoraj do kina na 'this is it' zupełnie przypadkowo - ot, wypad z koleżankami (wielkimi fankami MJ) ze stajni.
Po zapowiedzi, oczekiwałam czegoś więcej od tego filmu, były momenty dla mnie po prostu nudne, za długie. Mimo to, uważam tak jak moje poprzedniczki - gdyby trasa doszła do skutku to byłaby trasą koncertową wszechczasów..
Najbardziej co mnie ujęło w tym filmie - stosunek Micheala do drugiego człowieka, do ludzi z którymi pracuje..
zaba   żółta żaba żarła żur
02 listopada 2009 08:41


btw chciałabym się tak ruszać w wieku 50 lat...


ja to bym chciała nawet teraz tak się ruszać...  😎
byłam w zeszłym tyg... i dziś idę drugi raz  😡

w Wawie przedłużyli wyświetlanie do 3 grudnia !!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się