Pensjonaty we Wrocławiu

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 grudnia 2009 09:48
tez jestem ciekawa 👀 moze tulipan powinna sie wypowiedzieć?
Stoję w Absolucie od października i naprawdę nie mam powodów do narzekania. Mój koń ma czysto, sucho, codziennie wychodzi na padok z koleżankami. Na hali jest fajne podłoże, mam z kim trenować i jest się do kogo odezwać. Nie mam żadnych powodów do narzekania. Mi wszystko pasuje. (może poza ceną :P )
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 grudnia 2009 09:55
a mnie zdziwilo bardzo ze ostatnimi czasy jest masowa emigracja z absoluta..wiec chyba nie wszytsko jest jak byc powinno 👀
Ja mysle, że każdy ma swoje powody, każdy ma inne priorytety i szuka czegoś innego w pensjonacie.
Poza tym nie wszyscy odeszli z własnej woli.
Emigracja jest, czasem z własnej woli, czasem nie, tak jak mówisz... Tobie się podoba i tego się trzymaj 🙂
Nie dziwię się pensjonariuszom byłym i obecnym, że nie chcą pisać za dużo, wiadomo kto jest kto, a potem ktoś przeczyta i mogą być z tego nieprzyjemności... Ogólnie szkoda, bo stajnia z super infrastrukturą, wreszcie są tam naprawdę świetni zawodnicy  i od skoków i od ujeżdżenia, szkoda by było coś takiego stracić. Zwłaszcza, że we Wro nie ma alternatywy z takimi udogodnieniami.
A Skrzyczyński jest w Absolucie? Bo z tego, co wieść gminna głosi, to przyjmuje konie "w trening", na których jeżdżą jakieś stajenne dziewczynki, a on wsiada na skoki? Jeżeli to tylko okrutna plotka, to przepraszam. Odległość 450 km mogła to zniekształcić.
rtk-a, myślę, że musisz tylko poczekać, aż nie spodoba Ci się kolejna kolka Twoje kobyły - odpukać, bo nigdy bym ani Tobie ani jej tego nie życzyła, bardzo współczuję CI pierwszej, (zresztą całe szczęście że była tam pani E.) - ale jeśli kiedyś zaczniesz przeciw czemuś protestować (np. przeciw temu, żeby Twój koń był kryty przez innego konia - ogiera w środku karuzeli, bo ktoś zapomniał zamknąć przejście), to uważaj, żebyś nie była następna "na liście"

Absolut to super stajnia, z niesamowitymi warunkami, z trenerami fajnymi.. Że droga? Za to co oferuje się płaci i tyle.
A reszta? Jak kogoś to ciekawi, to myślę że atmosferę i sposób traktowania klientów najlepiej sprawdzić, wstawiając konia - jednym pasuje to, innym co innego 🙂

epk, naprawdę nie mam na co narzekać. Jest bardzo dobrze. I wydaje mi się, że od kiedy nowa osoba zajmuje się końmi jest lepiej niż bylo. Przynajmniej ja czuje że ktoś co jakiś czas patrzy na mojego konia.
np. to że moja kobyła przełazi na karuzeli do innych koni i nic nie robi sobie z barierek zostało szybko zauważone.

Choc każdy oczekuję czegoś innego. Dla mnie po poprzedniej stajni abs jest wielkim luksusem.
I tego się trzymaj 🙂
chyba lepiej nie wiedzieć za dużo i być  zadowolonym  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 grudnia 2009 11:24
podsycacie ciekawosc 😁
jej jak ktoś chce się  przekonać to niech stanie tam z koniem ale mając alternatywę w razie "w" , ci co mają wiedzieć to wiedzą, ci co nie mają wiedzieć to nie wiedzą - proste 😉
ja preferuję spokój po pracy i w domu....
Ruda_H   Istanbul elinden öper
23 grudnia 2009 11:39
tylko z ciekawości konia bym tam nie postawiła 🙂

Taggi jesteś jeszcze w Smolcu ?
ovca   Per aspera donikąd
23 grudnia 2009 11:47
[quote author=ovca link=topic=170.msg413206#msg413206 date=1261515270]
tam mój "ulubiony" ujeżdżeniowiec ponoć zaczął pracować  😁

czyli kto..?
[/quote]

zapraszam na pw w tej sprawie, nie chcę publicznie wywlekać pewnych rzeczy 😉
pokemon plotka  🙂
Ale plotka, że jest w Absolucie, czy plotka o tych stajennych dziewczynkach  😎 ?
Plotka o stajennych dziewczynkach 😉
A to ludzie jednak potrafią być złośliwi.
ale to taki nasz jeździecki światek niestety.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
23 grudnia 2009 20:05
Ruda_H taa... na szczescie moja wyprowadzka do absoluta byla na tyle krotka, ze jeszcze nikt nie zajal miejsca w smolcu. Gdy zapadla decyzja o powrocie, zadzwonilam do Darka - przyjechal po mnie jeszcze tego samego dnia i jestesmy na starych smieciach;-) Tyle ze juz nie w angielskim tylko w zabudowanej stajni - nawet bardziej mi sie podoba. Jest cieplo, milo i przytulnie🙂 No i nawet bloto (jeszcze przed mrozami) juz mi tak nie przeszkadza. Słowem.... narazie nigdzie sie ze smolca nie wybieram 💘 A Darkowi naleza sie ode mnie pokłony za szybką reakcję oraz zalatwienie sprawy naprawde z klasą!!🙂
no właśnie...  istnieją ludzie typu Bombal, Darek -  osoby prowadzące pensjonat - dla mnie pokłony, Bombal jak zawsze i Darek mimo, iż nie jestem już klientem (brak miejsc :hihi🙂 to zawsze mogę na niego liczyć z dnia na dzień, pewnie jest dużo takich ludzi -  w wrocławskich stajniach - nazbierałoby się a co do plotek- niestety taki jest aktualny jeździecki światek, nie tak dawno  miałam niestety 😲 okazję poznać osobę, która z jednej plotki robi już 3 inne  i tak w kółko 🤔wirek:
kiedyś były trzy stajnie na krzyż bez hali i dupereli, ale jak było miło i ta atmosfera  😉
budować ludziska stajnie na tym dolnym śląsku - fajne  👿

no i Wrocławianie Wesołych Świąt dla Was  i koninek
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
23 grudnia 2009 20:59
maksowa
budować ludziska stajnie na tym dolnym śląsku

i kto to mowi, hę??

a tak poza tym to ja kiedys z Lilką wybuduję 😎
Ja wybuduję stajnie jak znajde sponsora  🤣 Taką, żeby sie podobało takim odwalonym jak ja co strugają i chca by konie miały na padoku kamienie i takim co chca by koń chodził po piaseczku i takim co po trawce i  żeby było super - ha ha, marzenia 😎
to złóżmy się i wybudujmy super hiper extra stajnię dl każdego 😁
i hasło tak to tylko w erze zmieni się na tak to tylko u nas🙂  🏇
i tylko niech ktoś nie przestrzega regulaminu  🤬  😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 grudnia 2009 00:03
a ja bede tam zarzadzac i pilnowac porzadku 🏇 😅
Ja mogę zbierać siano latem i czyścić sprzęt jeździecki, bo nikt tego nie lubi a mi taka robota pasuje xD I leczyć chore psychicznie konie XD (albo jeźdzców jak już będe mieć magistra haha).

Boże odbija mi, cały dzień coś sprzatam, gotuje, kroje, ubieram choinke itp, zaraz padne - a jeszcze trzeba kutie zrobić! Dobrze, że ja chociaż nie musze się zastanawiac nad tym czy coś idzie zgodnie z przepisem - od nadzoru jest mama - ja od czarnej roboty 🤣
Ja chcę do stajni!!
ovca   Per aspera donikąd
24 grudnia 2009 10:22
Mam nadzieję, że w voltopirowej stajni nie będzie się spod byka patrzeć na westernowców?  🏇
nie no nie będzie żadnej dyskryminacji  😎
ja moge załatwić karetke na zawody w voltopirowej stajni hhiihhiihh  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się