Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

czy benzyna może zamarznąć? a jeśli tak to przy jakiej temp?

jaka jest pojemność skrzynki z PW? ile ich można mieć?
Może "Był sobie człowiek"? 😁 Mi pomogło ;>

pomysł cudny, ale niestety tylko jeden odcinek (i już zabieram się do ściągania go!) realizuje temat ze sprawdzianu . takich tematów zostało mi jeszcze cztery 🙂
Mój 7letni brat oglądnął całą serie (był sobie człowiek, byli sobie podróżnicy, byli sobie wynalazcy i coś tam jeszcze).
Naprawde fajne są te filmy !
A jedyny skuteczny sposób na uczenie się hisotrii to czytanie jej jak ciekawej książki.
A na daty nie ma rady - trzeba wkuć 😉 Ja nigdy z historią problemu nie miałam bo z góry nastawiłam się pozytywnie.

czy przyjmą mi na gwarancję MP3 creative zen jeżeli mam tylko fakturę? Rok czy dwa lata to jest czas na gwarancję?
_kate, Jeżeli jest w niej woda to tak.
Jeżeli to sama benzyna to chyba małe prawdopodobieństwo. Musiałaby być naprawdę niska temperatura (o ile to w ogóle możliwe).
Co się stało ostatnio na Haiti? google nie odpowiada..
Mia,
jak niska musiałaby być ta temperatura?
Papi, trzęsienie ziemi było. 1/3 mieszkańców kraju została bez dachu nad głową, ponad 30 tyś osób zmarło pod gruzami.
-150 stopni Celsjusza, mówiąc o CZYSTEJ benzynie.
ale jeśli kropelka benzyny z wodą to nawet przy -5 😀 dzisiaj taki ładny sopelek znalazłam :P
Będę wysyłać siodło - daleko. Jak je zabezpieczyć? Jaką firmę kurierską wybrać? Jaki może być przyblizony koszt takiej wysyłki?  😡
40-60zł (przynajmniej ja tyle płaciłam)
Karton, folia bąbelkowa, sytyropian, gazety 😉
Wyslałam tak pocztą i było ok.
Kurierem wysłałam zawinięte tylko w duuuzą folię bąbelkową a raczej bąblowoą bo miały średnice 3cm 😉
Innym kurierem dostałam w kartonie + gazety.
Wszystkie metody zdały egzamin 🙂
Dzięki  🙂
Pocztą Polską troszkę się obawiam, musze sprawdzić co oferuje DHL i UPS.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
17 stycznia 2010 08:19
mam bardzo ważna prośbe czy orientuje sie ktos gdzie moge kupic figurki na grób dziecka np misie, samochodzik itp jest to sprawa pilna potrzebne mi na wtorek 🙁
deborah   koń by się uśmiał...
17 stycznia 2010 09:41
[quote author=_kate link=topic=20.msg442245#msg442245 date=1263590699]
czy benzyna może zamarznąć? a jeśli tak to przy jakiej temp?

jaka jest pojemność skrzynki z PW? ile ich można mieć?
[/quote]

ja mam 1600 wiadomości i nie wygląda na to, żeby była zapełniona
Ja też jestem ciekawa jaka jest pojemnosć, też dobijam do 1600 jak deborah,
czy przyjmą mi na gwarancję MP3 creative zen jeżeli mam tylko fakturę? Rok czy dwa lata to jest czas na gwarancję?


powinni przyjąć, bo masz dowód zakupu. Rok czy dwa wynika z warunków gwarancji, zazwyczaj producent daje 2 lata.
Natomiast jeżeli robiliby problemy, a nie upłynął jeszcze rok, to reklamuj z rękojmi - masz fakturę, więc jesteś przedsiębiorcą a nie konsumentem, obowiązują Cię ogólne przepisy o rękojmi - masz rok.




I mam takie trochę dziwne pytanie (i nadzieję że nie sprowokuje głupich odpowiedzi):
dlaczego ludzie mają włosy łonowe, choć są nieowłosieni, a zwierzęta odwrotnie (np. u psów czy koni jest tam zupełnie łyso)?
aż zaglądnęłam psu między nogi  😎 ma włosy, krótkie, takie jak na reszcie brzucha

Na samym początku ludzie nie nosili przecież bielizny, ba, nie nosili nawet ubrań. Myślę, że wzięło się to stąd, żeby dodatkowo uchronić ważne rejony ciała - w końcu odpowiedzialne za rozmnażanie.
Czyli Twój pies to samiec  😉 (też kiedyś sprawdzałam). Ale suki mają narządy zupełnie łyse, klacze też. Więc dlaczego natura chroni kobietę bardziej niż np. klacz?
Wydaje mi się, że małpy tez tam mają łyso. DLACZEGO??
I jeśli to ewolucja (tylko w którym momencie i dlaczego w konkretną stronę) oznaczałoby, że włosy te powinny teraz być w procesie osłabiania się, aby w końcu zniknąć. Ciekawe kiedy...
nie, mam sukę - jest owłosiona...
może już osłabia - może te 70 lat temu ludzie byli bardziej owłosieni
Moja kocica też ofutrzona w tamtym miejscu.



Kiedyś na MINIMAX leciał serial, taki o stacjach kosmicznych, badaniu kosmosu.
Grała tam dziewczyna (blondynka), miała swojego konia (chyba siwego?) i ona chodziła z gostkiem.

Noooo, jaki był tytuł tego serialu? 🤔 🤔
Tam leciała obłędna muzyka
jak ktoś ma nieobecności w szkole już po radzie tej ostatecznej to liczy się jako na nowy semestr?
jak ktoś ma nieobecności w szkole już po radzie tej ostatecznej to liczy się jako na nowy semestr?

Nie, nowy semestr liczy się po feriach, a przed feriami jest stary semestr, nawet jak jest po radzie 😉
Graba.   je ne sais pas
18 stycznia 2010 08:32
hanoverka, a moim zdaniem to już nowy semestr. Tak na zdrowy rozum, to przeciez opuszczone godziny nie liczą się do starej oceny, bo już jest po radzie.
In.   tęczowy kucyk <3
18 stycznia 2010 09:44
Po radzie jest nowy semestr, ferie nie mają tu nic do rzeczy.
Chyba, że chodzi o klasę maturalną to wtedy po radzie już jest nowy semestr i faktycznie ferie nie mają nic do rzeczy, a tak normalnie to nowy semestr jest po feriach, przynajmniej w Miliczu tak jest 😁
Mniej więcej co jaki czas są dni bez Vat-u w Media Markcie? teraz niedawno taki był ale przegapiłam i z niecierpliwością czekam na następny 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 stycznia 2010 16:57
, a tak normalnie to nowy semestr jest po feriach


Że co ?  🤔
To chyba tak jest tylko u ciebie.
Ja w Łodzi mam ferie w ostatniej turze to niby nowy semestr mam mieć dopiero w marcu ?  🤔wirek:
Nie, nie, nie u mnie normalnie nowy semest jest po radzie czyli już trwa.
Aha i nie jestem z klasie maturalnej-u mnie tyczy się to całej szkoły.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 stycznia 2010 17:02
Mniej więcej co jaki czas są dni bez Vat-u w Media Markcie? teraz niedawno taki był ale przegapiłam i z niecierpliwością czekam na następny 🙂



Wierzysz w to, że jest bez vattu? 😀
Po feriach ? U nas do dzisiaj wystawianie ocen, a z tych przedmiotów co już wystawione było wcześniej leci na nowy semestr.
Ferie mamy 1-14.02 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się