Kącik Ujeżdżenia

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 marca 2010 20:04
Nie ma za co, to akurat często i gęsto istniejące przekonanie na temat przepisów. Zresztą zauważyłam, że ludzie mają jakąś wewnętrzną niechęć do zaglądania w przepisy, zupełnie nie wiem czemu. I potem idzie w świat "Bo X powiedział, że Y powiedział..."
Powiem ci szczerze,że ja zajrzałam w przepisy,żeby sprawdzić dopuszczalne kolory marynarek i trochę mnie wkurzyło to,bo wchodzę w jeden przepis-kilka zdań i odnośnik do innego artykułu,idę dalej znów jakiś odnośnik.Może źle szukałam,ale trochę mało przejrzyste to dla mnie było.W skokowych przepisach porusza mi się zdecydowanie łatwiej.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 marca 2010 20:26
Trochę praktyki i się śmiga po nich spokojnie 😉
Mówię z punktu widzenia laika ujeżdżeniowego😉 Muszę poćwiczyć^^
jak ostatnio jechałam MWiM to dostałam uwagę przed wjazdem na czworobok, że to mistrzostwa i nie można z batem  🤔wirek:
więc przepisy sobie a życie sobie
reinko, Koniczka wytłumaczyła, dlaczego

To że na MWiM jeździ się bez bata jest sprawą zwyczajową, zaznaczaną z góry w propozycjach. W propozycjach Pucharu nie ma nic na ten temat, dzwoniłam do p. Ratajczaka żeby się jeszcze upewnić, ale powiedział on, że jeżeli przepisy nie narzucają zakazu jechania z batem to będzie można z batem jechać. A że w przepisach takiego zakazu nie ma...
Ale ja przecież nie napisałam że MWiM, które jechałam miały zaznaczone że trzeba jechać bez bata 🙂 i naprawde nie było nic o tym wspomniane, dlatego się mocno zdziwiłam, jak usłyszałam tą uwagę ( bo właśnie czytałam przepisy i wydawało mi się że nie powinno być problemu).
Chyba każdy rozumie przepisy jak chce  🤔wirek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 marca 2010 19:25
Jeśli chodzi o MWiM to od dawna zaznaczają w poropozycjach, że jedzie się bez bata. Trochę zamieszania robią z tym w sumie przepisy bo jest tam taki zapis: "3. Mistrzostwa Regionalne w Ujeżdżeniu
(rozgrywane na zasadach obowiazujacych w Mistrzostwach Polski)"

Dla pewności co do Pucharu dzwoniłam dzisiaj do p. Tomaszewskiego i stwierdził, że będzie można jechać z batem.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 marca 2010 19:44
Nie edytuję bo chcę podbić wątek. Lista zgłoszeń do Aro: http://www.dressage.pl/wyniki/20100326_aromer.pdf

Zapowiada się ciekawie 🙂
Tłumy, tłumy!
W naszej rundzie naliczyłam 14 koni 🙂
lostak   raagaguję tylko na Domi
24 marca 2010 08:02
szkoda, ze nie jedziemy, ale w poniedzialek konie jada do wroclawia i byloby juz za duzo na raz.

trzymam kciuki pati🙂
Nie dziękuję😉
I szkoda, że Was nie będzie, tęsknimy!
Hej, pomocy nie umiem znaleźć programu C-1, przez wyszukiwarkę PZJ wyskakuje mi C-11R i CC-1.
Wie ktoś jak ten program wygląda?    :kwiatek:
caroline   siwek złotogrzywek :)
24 marca 2010 16:27
caroline, ale czegoś takiego jak C - 1 tam nie ma!
karolla1, skąd to C-1 się wzięło?
Z propozycji do Aromeru na 10.04
lostak, do Wrocławiaaa? 🙂
Aleeee fajnieee 🙂
A to u nas jakies zawody teraz są?
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
24 marca 2010 17:41
hpp w skokach w ten weekend 😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
24 marca 2010 19:23
lostak, do Wrocławiaaa? 🙂
Aleeee fajnieee 🙂
A to u nas jakies zawody teraz są?


no nie do konca... zawody... ale jedziemy z 3 konmi...  😎 vivaldi, safir i szmatello.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 marca 2010 19:39
Bo program C1 od zeszłego roku nie istnieje po prostu.

Pati do zobaczenia w Aro! 🙂
rtk - a nie global dressage forum na Party, 50 sędziów omawia każdego pacjenta po kolei 😉
aaanoo taak
zupełnie zapomniałam o imprezach organizowanych prez mój macierzysty klub 😉
noo, a TAKA impreza  😎
o czy to jest 'otwarte', można przyjść obejrzeć czy raczej nie?
raczej nie  😉
Ktoś posiada zdjęcia z weekendowych Zbrosów? Nigdzie nie mogę znaleźć...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 marca 2010 21:19
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 marca 2010 21:52
Totilas pobity w GP na Pucharze Świata! Nasi niestety poniżej oczekiwań 🙁
http://www.dressage.pl/wyniki/20100325_hertogenbosch.pdf
Czy ma ktoś aktualny KP i mógłby zeskanować artykuł Rapcewicza? Podobno niezłe farmazony i ostra wyższość z tego tekstu bije.
w ŚK jest wywiad z nim, o to chodzi ? 😉
postaram się jutro zeskanować, ale nie mogę nic obiecać, bo nie wiem jaki humor będzie miał jutro mój skaner ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się