Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

trzynastka   In love with the ordinary
30 marca 2010 18:12
A mnie wkurza demonizowanie jazdy konnej. Wiedza tajemna, nie do nauczenia się, nie do opanowania.

Cóż trzeba wiedzieć jak się kupuje konia?
Ano jak koń wygląda, co je, że ma mieć zapewniony ruch i, że nie powinno się go trzymać na ogródku.

Nie widzę w tym nic czego nie dało by się wyczytać z książek, podpatrzeć u innych lub nauczyć od instruktora.
Ja nie odbierałabym tego jako demonizowanie jazdy konnej, a raczej jako troskę o konie. Każdemu chyba skręca się coś w środku, jak widzą co ludzie potrafią zrobić z konie. Oczywiście wiadomo, że często jak ktoś coś robi źle, to zwyczajnie nie wie jak powinno być i po to się uczy. Dziewczynom chodzi o to, że nie powinien się tego uczyć na swoim koniu. Osobie z prywatnym koniem ja na przykład nie zwróciłabym uwagi, ale też nie zdażyło mi się chyba, żeby taka osoba o pomoc prosiła. Pomagam chętnie, więc pokazałabym (oczywiście w miarę swoich możliwości) co trzeba, lub pokazała osobę, do której możnaby się z danym problemem zwrócić. Jak ktoś przychodzi na jazdy i czegoś nie wie to często proponuję pomoc, a i instruktor zawsze reaguje od razu. Z prywatnymi końmi jest niestety inaczej...
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 marca 2010 18:29
uczylam sie jezdzic i dzierzawilam konia, co z tego. Nikt mi nie pokazal i nie powiedzial co i jak.  🤔
A czemu traktujesz to osobiście? Ada napisała to ogólnie, nie o Tobie przecież. Poza tym zawsze można zapytać - tu na forum, albo w stajni. Na pewno znajdą się ludzie, którzy pomogą, jeśli tylko ich zapytasz 😉

Przypomina mi się powiedzonko 'uderz w stół...'
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 marca 2010 18:43
fin kilkakrotnie wstawialam ogloszenia na re volte, wlacznie z tematem przewoznika. Nikt sie nie rzucil.  :emota2006097:
Zawsze możesz spróbować dokształcić się sama 😉 Na tym forum są różne wątki - od derek czy ochraniaczy, po działanie łydek, pracę zadu czy inne rzeczy. Tyle ile tutaj jest możesz przeczytać, a o resztę zapytać kogoś w stajni. Macie szkółkę? Tam na pewno są instruktorzy i o podstawy można zapytać 😉
Gillian   four letter word
30 marca 2010 20:03
Notarialna - ok. Rozumiem, ale mnie to wkurza. Stajnia (wg regulaminu jedna rzecz) - 2 fotki, reszta w linku.
Ale jeśli ktoś ma do sprzedania 15 różnych rzeczy to wrzuca bezpośrednio do ogłoszenia 15 fotek... a nie 2 zdjęcia a reszta w linku. Mam nadzieję, że dość jasno tłumaczę 🙄


tak a propos - ogłoszenie, które ciągle wrzuca Claudia zajmuje mega dużo miejsca. I to mnie wkurza.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 marca 2010 20:06
a mnie wkurza ze mialam juz dzisiaj 28 ignorow a znowu mam 30 i nie mam pojecia dlaczego.  😵
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 kwietnia 2010 19:13
szczerze irytują mnie prima sprilisowe "żarty" w ogłoszeniach  🙄
A mnie śmieszą niektóre, zwłaszcza to o chęci wzięcia zawodnika w trening 😀 A na Totika to się nabrałam...
a mnie wkurza ze 6 osób zainteresowanych sie odezwalo na pw i nikt mi konia w końcu nie kupil, 🤬
Wujek Edzio sie nie ucieszy  😂


kujka   new better life mode: on
01 kwietnia 2010 20:59
mi sie tez bardzo podobaly te ogloszenia 🙂
Graba.   je ne sais pas
01 kwietnia 2010 21:56
Arimona, ja chciałam do mojej wirtualnej stajenki albo na balkon, to powiedziałaś, ze idzie do wozu  🤬
KresPas   żyj i daj żyć
01 kwietnia 2010 22:30
a mnie wkurza ze znowu wyjeżdżam i muszę szukać dzierżawcy..
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 kwietnia 2010 09:28
a mnie wkurza ze znowu wyjeżdżam i muszę szukać dzierżawcy..


a co to ma do re-volty 👀 😁
KresPas   żyj i daj żyć
02 kwietnia 2010 11:16
wszystko.... he he... re-voltopirze  😂
A mnie mura wkurza... strasznie... 🤔

edit: literówka
Mnie też  👀  Jej pytania mnie powalają  😁 Szczególnie jak odpowiedź ma w wcześniejszym poście  😵
Co Wy, to przecież zwykły troll, albo jakieś dziecko Neo 😉 Wystarczy przejrzeć jej posty, aby wysnuć takie wnioski  😎
Mnie to bawi nawet, taki pokemonek wśród nas, a dziecko ma zabawę.  🏇
Przynajmniej nie jest nudno i monotonnie 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
04 kwietnia 2010 16:53
Napisałam jej pw z prośbą o ogarnięcie się.
Jak nie poskutkuje to się pożegnamy.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 kwietnia 2010 16:55
ninevet, Ja też napisałam jej miłe pw, ale nie dostałam odpowiedzi. Widocznie obsługa PW przerasta jej możliwości. Też wkurza niemiłosiernie.
trzynastka   In love with the ordinary
04 kwietnia 2010 16:58
Że tak powiem- nie mój problem. Nie będzie poprawy, nie będzie mury.  😉

edit:

was też zabił tekst o ogórku ?  😂
Mnie zabił tekst o fryzurce do czarnej grzywy  😎
trzynastka   In love with the ordinary
04 kwietnia 2010 17:02
Też dobry  😁

"A dlaczego muminki mają mnie zjeść?"  😵 😁
A mnie "czy ma ktoś ma zdjęcie kasztana w kolorze brązowym  🤔 "  😂 i jeszcze "czemu mam cię uderzyć ja cię nie znam 🤔 "  😂 Prawie każda jej wypowiedź mnie śmieszy  👍
edit: zamiast buziek się zrobiło "cooo??"
Averis   Czarny charakter
04 kwietnia 2010 17:09
To nie jest trolowanie- to po prostu alternatywny styl życia  😎.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2010 19:30
się macie czym przejmować i zastanawiać nad ostrzeganiem czy wręcz banowaniem (to jest już jakiś paragraf na głupie pytania czy jak??) 🙄 przecież im więcej takich quaniarek tym weselej się robi, tak?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się