Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

🚫 Spotkałam się jeszcze ze skrótem DDŻ - Dodatek Do Życia  😂 😁
[quote author=baba_jaga link=topic=13.msg529310#msg529310 date=1269427199]

Niektorzy nie chca zbyt wiele ujawniac

[/quote]

Hehe, tylko, ze jak ta sama osoba zdazyla juz podac podczas calego swojego forumowego zywota tyle detali dotyczacych jej zycia, ze da sie ja zidentyfikowac przy uzyciu byle serwisu spolecznosciowego w ciagu 2min (a takich tu sporo), to chyba pisanie o partnerze "mój J.", "P." czy wlasnie "TZ" z zamiarem nieujawniania zbyt wiele jest dosc absurdalne...

Znowu offtop, ja to nie umiem inaczej. Gdzie by to móc z tej "Pracy" przeniesc? Jakies sugestie?
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 marca 2010 12:05
Powtorze po innych, ale wkurza mnie, ze pyskowki rozlaly sie po wielu watkach......Czyzby tak wlasnie wygladalo rozwalanie forum? Czy przeciwnie, bedzie wiecej ciekawskich 😉 ?
wkurza mnie ta cała nagonka na F
gdzie nie wejdę tam kłótnia, o przepraszam oprócz mojego ulubionego wątku dzieciowego 🏇 😅
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 marca 2010 13:45
Cierp1enie, Nie wywołuj wilka z lasu 👀
aa no faktycznie, nie pomyślałam o tym. Tak więc ciiichooo szaaa nikt nie widział, nikt nie słyszał  😁

a co do tej nagonki o F  to ignory mi nie pomogą wrr 
nie dam ignora wrotkiemu, bo lubię czytać jego posty
no i nie dam ignora dla F, bo nic do niej nie mam
wawrek nałożył "ignory" centralne, to się na chwilę uspokoi
no tak, ale pewnie jak uciszenia miną to wszystko wróci do normy  jeeeah 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 marca 2010 14:00
Cierp1enie, Nie wiem z czego tu się cieszyć, bo w czytaniu przepychanek między kilkoma osobnikami nie jest przyjemne. Raczej mogliby pójść prac brudy na własne podwórko, a nie na forum.
No ja się nie cieszę 🙂 to było takie z ironią
opolanka   psychologiem przez przeszkody
24 marca 2010 14:29
a mnie wkurza wątek dot "zabnować czy nie zbanować F". Uważam, że to cios poniżej pasa. Nie spodziewałam sie tego typu watku...
to chyba jak każdy z nas
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 marca 2010 14:59

1. Mobbing-- bardzo dobitnie pokazałeś
2. "Kisiel w majtkach"-- to ty powiedziałeś.Zarzut molestowania seksualnego. I możesz się śmiać, ale dobry adwokat, zrobiłby z twoich wypowiedzi użytek.Nie będę ci wyjaśniała jak to funkcjonuje, ale jak zauważyłam, myśleć to potrafisz.Wyciągaj teraz wnioski.


Dobry adwokat zabiłby śmiechem, gdyby przeczytał takie zarzuty. Idźcie ludzie do ogródków grządki skopać, a nie bzdury na tym forum wypisujecie niemożebne.
In.   tęczowy kucyk <3
24 marca 2010 15:30
Dobry adwokat zabiłby śmiechem, gdyby przeczytał takie zarzuty. Idźcie ludzie do ogródków grządki skopać, a nie bzdury na tym forum wypisujecie niemożebne.

Masz u mnie kratę bro na najbliższych wkkw w Sopocie  🥂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 marca 2010 17:27
[quote author=Texas link=topic=785.msg529295#msg529295 date=1269426221]

1. Mobbing-- bardzo dobitnie pokazałeś
2. "Kisiel w majtkach"-- to ty powiedziałeś.Zarzut molestowania seksualnego. I możesz się śmiać, ale dobry adwokat, zrobiłby z twoich wypowiedzi użytek.Nie będę ci wyjaśniała jak to funkcjonuje, ale jak zauważyłam, myśleć to potrafisz.Wyciągaj teraz wnioski.


Dobry adwokat zabiłby śmiechem, gdyby przeczytał takie zarzuty. Idźcie ludzie do ogródków grządki skopać, a nie bzdury na tym forum wypisujecie niemożebne.
[/quote]

Ludzie nie jestesmy w Ally McBeal czy w Ameryce... Dobry adwokat co najwyżej wyciągnął by od oskarżyciela kupe forsy za zabawę i udawanie że traktuje klienta serio...

ps. oj zacytowało mi sie Strzyge- wybacz :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 marca 2010 17:50
In., zawsze zgłaszam się po obiecane browary =)


Nie wiem, śmieszy mnie ostatnia mania oskarżania wszystkich o wszystko. Sądy by padły ze śmiechu, gdyby miały sie zajmować takimi sprawami.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 marca 2010 17:51
Strzyga, Skoro proces starszej pani o handlowanie pietruszką na bazarku bez licencji jest możliwy to czemu by nie te absurdy forumowe? 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 marca 2010 17:54
Notarialna, to idź do sądu z takim oskarżeniem, zobacz jak Cie potraktują. Na prawdę niektórym się wydaje, ze w sądach siedzą debile i niedorozwoje, które przejmują się, że ktoś komuś powiedział, że ma kisiel w gaciach. No proszę...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 marca 2010 19:01
Mnie rozwala ( to nie jest przytyk do nikogo na forum ) jak ludzie niepotrafią rozróżnić kodesu cywilnego od karnego ;] z wyzwiskami ida na policję ;] Zawsze mam z tego pompę ;]
Ale z tym kisielem w majtkach i  o molestowanie na forum  to padłam ;]
Notarialna, ja już dawno przestałam karmić trolle,niech będzie ich jak najmniej.
Irytuje mnie, jak w jednym poście wciska się ludziom, że w tekście:
dlaczego nie lusbie ruskich ... pierogów
Rzecz jasna faktycznie chodzi o owe produkty spożywcze, a kilka zdań dalej apeluje się do "samodzielnie myślących". To chyba jakaś odezwa do podobnych sobie - nie wiem, rodziny?
Bardzo mnie ciekawi, kto odpowie na wezwanie i dołączy do chórku: "To wcale nie tak!"...  🙄
Dworcika   Fantasmagoria
26 marca 2010 11:47
Grzegorzu, masz ochotę na kawę? 😉 Bo włąśnie idę zrobić, kawa odpręża 😉
jeden sie juz dolaczyl do rodziny,  🤔wirek:
Mnie nawet nie to zeby wkurzył, tylko zdziwilam sie, ze dorosła osoba może sobie pozwolić na takie teksty.
Ale cóż, szkoda go, bo to kolejny naturals który "wzbudza kontrowersje" i pomaga budować kiepski wizerunek dla PNH.
Mogę mieć, tylko najpierw zbiorę Nagonkę, a.k.a "Oburzony Tłum" - taki prawdziwy, z płonącymi pochodniami, widłami i Jontkiem.... 😉
trzynastka   In love with the ordinary
26 marca 2010 12:01
Chyba musimy zmienić skład moderacji, obecny ewidentnie przyciąga problemy 😉 

Pursat   Абсолют чистой крови
26 marca 2010 15:50
Wkurza mnie pisanie zaimków dużą literą, jeśli dotyczą one konia... On, Jego, Niego, Go, to można pisać sobie np. o Bogu, ale o koniu? 🤔 Tak samo nie znoszę pisania Ja, Mnie itd... 🙄
Dworcika   Fantasmagoria
26 marca 2010 18:08
Pursat, język polski jest strasznie trudny dla Polaków, niestety... 😉 Albo ego komuś skoczyło.

Pursat, język polski jest strasznie trudny dla Polaków, niestety... 😉 Albo ego komuś skoczyło.



Dworcika, albo ktoś chce wyrazic swój respekt i poszanowanie.
Dworcika   Fantasmagoria
26 marca 2010 19:01
Do siebie?
Averis   Czarny charakter
26 marca 2010 19:04
Do konia 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się