Służbowa Skrzynka Moderatorów

dziekuje  😉
wątek zamknięty
No to trzeba chyba zmienić tytuł wątku na Służbowa Skrzynka Matołów.


dla mnie ten post obraża bezpośrednio F - sugerując że jest matołem = a nie jest...
mod powinien dostać ostrzeżenie  🙄 🙄...
wątek zamknięty
Źle zrozumiałaś. Propozycja odnosi się personalnie do mnie. Taka samokrytyka.
wątek zamknięty
Dworciko, nie widzisz jaki kontekst ma mój post:

Do nas w nocy miały dotrzeć 3 konie z Proszówek.Nie dotarły,bo podobno były problemy z ich załadunkiem.

Dziś dzwoniła do mnie właścicielka jednej z klaczy-i koń ma przyjechać załatwionym przez nią transportem i to jest jedyny kontakt jaki mam.

Nie wiem co się dzieje z innymi końmi,które potrzebują jeszcze pomocy, gdyż koleżanka, z którą wczoraj się zdzwaniałyśmy dziś nie odpowiada na kolejne próby połączenia się z nią.

Wobec tego umieszczam tu swój nr telefonu:508 175 259 Bodzanów i jeśli są osoby, których konie ucierpiały z powodu powodzi, a nie mają jeszcze żadnego lokum, to proszę dzwonić.

Kolega może podjechać po nie przyczepą dziś koło 19,zajmuje się też załadunkiem.


a tym, co starasz się przedstawić jako moją intencję:

Z poinformowaniem zainteresowanych Twoją stajnią, o tym, że masz wolne miejsca nie byloby problemu - mamy ogłoszenia, masz swój wątek. Zaintersowani już by do Ciebie trafili... to żaden problem dla chociażby średnio rozgarniętej osoby.

?
Dla przypomnienia:
powyższa sytuacja jest zbliżona do tej kiedy jkobus ośmielił się założyć temat w którym prosił o pomoc gdyż popsuł mu się transport i został z końmi w trasie.
Wy go ukaraliście i temat został zamknięty.

Czy popieraną przez Was ideą tegoż forum są różowe czapraki z pomarańczową lamówką?

wątek zamknięty
[quote author=wawrek link=topic=2273.msg632372#msg632372 date=1277384055]
No to trzeba chyba zmienić tytuł wątku na Służbowa Skrzynka Matołów.


dla mnie ten post obraża bezpośrednio F - sugerując że jest matołem = a nie jest...
mod powinien dostać ostrzeżenie   🙄 🙄...
[/quote]

Nie rozumiem. Dlaczego obraża F.?  To F. została moderatorem?  😲
wątek zamknięty
F, podejrzewam, że mamy tu wielu fanów różowych czapraków 😉
Proszę jeszcze raz wyjaśnić swoj problem, bo nie rozumiem - masz swój wątek, gdzie nawet zareklamować swoją pomoc możesz, co za problem?
wątek zamknięty
Dworcika, ale ta pomarańczowa lamówka może być wystarczająco kontrowersyjna. Proponuję ankietę.
wątek zamknięty
Co racja, to racja...
wątek zamknięty
a ja zupelnie serio proponuje ankite, czy F piwnna zostac zabanowana. niech inni uzytkownicy maja szanse anonimowo pokazac czy <...> ich zachowanie tej pani tak samo jak mnie.
wątek zamknięty
A ja proponuję odpuścić. Następna wojna? Już była ankieta dotycząca mnie, później ankieta, która odnosiła się do kogoś innego, nie przesadzajmy.

Edit.
Drugi wątek dotyczyl właśnie F.
wątek zamknięty
a ja zupelnie serio proponuje ankite, czy F piwnna zostac zabanowana. niech inni uzytkownicy maja szanse anonimowo pokazac czy <...> ich zachowanie tej pani tak samo jak mnie.


a dlaczego ANONIMOWO!!
jeśli ktoś nie chce F. na forum niech otwarcie powie! po co taka przyczajka?? anonimowo skazać umywając ręce?? no proszzzzzzzę!
wątek zamknięty
Dodofon, ja powiem oficjalnie, ale sa tacy, ktorzy nie maja odwagi i beda siedziec cicho. laska moim zdaniem uprzykrza mi korzystanie z forum i narusza moj spokoj.
edit: niezly orcik  😡
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 czerwca 2010 15:07

a ja zupelnie serio proponuje ankite, czy F piwnna zostac zabanowana

a ja mówię serio: odbiło ci czy co. Jeszcze samosądów nam brakowało. 🤔wirek: Nie pasuje ci F. to se weź ignora odpal i tyle - w końcu po to jest ta funkcja.
wątek zamknięty
A ja sama nie wiem czy podziwiać za spryt w przemycaniu reklamy swojej stajni czy wkurzać się za jawne naigrywanie się z innych użytkowników.  No bo czym jak nie reklamą z podanymi danymi do stajni jest post o różowycvh czapraczkach z pomarańczową lamówką?
wątek zamknięty
Przypominam, że ktoś już kiedyś na taki pomysl wpadł, ankieta powstała, wyniki nadal są dostępne.
Dodam również, że taka ankieta nie ma dla nas żadnego znaczenia.
wątek zamknięty
....  No bo czym jak nie reklamą z podanymi danymi do stajni jest post o różowycvh czapraczkach z pomarańczową lamówką?

Jest. Ale mało sprytne -bo widać. 😉
wątek zamknięty
Dodofon, ja powiem oficjalnie, ale sa tacy, ktorzy nie maja odwagi i beda siedziec cicho. laska moim zdaniem uprzyksza mi korzystanie z forum i narusza moj spokoj.


katIja, no jest ignor - wiec go użyj

poza tym jest kilka innych osób które obrzydzają życie na forum bardziej... i w bardziej chamski sposób,

a co do reklamy - myślę, że to właśnie osoby "naparzające" sie z F jeszcze bardziej rozreklamowują tą  stajnię - bo wśród użytkowników tego forum chyba każdy ma już 100 razy wdrukowane gdzie jest owa stajnia, kto ją prowadzi - i to nie przez F - ale ekipę, która ją wg. mnie atakuje


chciałam jeszcze coś dodać -
właśnie sprawdziłąm w czerwcu 2010 - który już sie kończy
w CAŁYM czerwcu F dała tylko JEDEN post poza wątkiem  SŁUŻBOWA SKRZYNKA MODERATORÓW - /i post ten jest mało istotny/ - a tutaj stara sie dociec swoich racji - zadaje być może niewygodne pytania, chce uzyskać odpowiedzi, prowadzi wg. mnie logiczną dysputę - więc nie wiem dlaczego taka nagonka na nią?
bo jest dociekliwa?
chce prawdy? chce uzyskać odpowiedzi??

mam porównać wszystkie jej posty z postami innych właścicieli stajni i policzyć kto ile razy sie reklamował?? KRYPTOREKLAMOWAŁ??

naprawdę trzeba wywalić z forum kogoś kto myśli? kto płynie pod prąd czasami? bo ma być miło - koffanie i różowo?
wątek zamknięty
zacytowalas wypowiedz katiji, wiec jak jej odpowiadasz to nie pisz Katja .   (bezskutecznie chyba walcze z tym, aby nie mylono nas ehh)
wątek zamknięty
zacytowalas wypowiedz katiji, wiec jak jej odpowiadasz to nie pisz Katja .   (bezskutecznie chyba walcze z tym, aby nie mylono nas ehh)


sorry - dla mnie jesteście = (niestety dla Was)
wątek zamknięty
no wlasnie i ona nie chce zeby nas mylono i ja tez. jestesmy absolutnie rozne. wiem, ze to tylko jedna literka roznicy, ale z innym osobami tez mam tylko jedna literke roznicy a jakos nas nikt nie myli... 

koniec EOT
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
28 czerwca 2010 18:05
[quote author=katija link=topic=2273.msg636573#msg636573 date=1277733939]
Dodofon, ja powiem oficjalnie, ale sa tacy, ktorzy nie maja odwagi i beda siedziec cicho. laska moim zdaniem uprzyksza mi korzystanie z forum i narusza moj spokoj.


katIja, no jest ignor - wiec go użyj

poza tym jest kilka innych osób które obrzydzają życie na forum bardziej... i w bardziej chamski sposób,

a co do reklamy - myślę, że to właśnie osoby "naparzające" sie z F jeszcze bardziej rozreklamowują tą  stajnię - bo wśród użytkowników tego forum chyba każdy ma już 100 razy wdrukowane gdzie jest owa stajnia, kto ją prowadzi - i to nie przez F - ale ekipę, która ją wg. mnie atakuje


chciałam jeszcze coś dodać -
właśnie sprawdziłąm w czerwcu 2010 - który już sie kończy
w CAŁYM czerwcu F dała tylko JEDEN post poza wątkiem  SŁUŻBOWA SKRZYNKA MODERATORÓW - /i post ten jest mało istotny/ - a tutaj stara sie dociec swoich racji - zadaje być może niewygodne pytania, chce uzyskać odpowiedzi, prowadzi wg. mnie logiczną dysputę - więc nie wiem dlaczego taka nagonka na nią?
bo jest dociekliwa?
chce prawdy? chce uzyskać odpowiedzi??

mam porównać wszystkie jej posty z postami innych właścicieli stajni i policzyć kto ile razy sie reklamował?? KRYPTOREKLAMOWAŁ??

naprawdę trzeba wywalić z forum kogoś kto myśli? kto płynie pod prąd czasami? bo ma być miło - koffanie i różowo?
[/quote]
Dodofon - a prosze Cie bardzo, poza jednym przykładem ewidentnej kryptoreklamy w watku krakowskim oprocz F NIKT tego nie robil
A jak zrobil w innych watkach i zostala mu zwrocona uwaga to mowil "przepraszam", a nie miesiacami toczyl piane

wisi mi "koffanosc i rozowosc" forum - za to chcialabym czytac o swojej okolicy tak jak to robie teraz - bez namolnego wciskania czyjejs oferty
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 czerwca 2010 18:13
Dodo, zaoraszam do pomorskiego wątku o pensjonatach. Swoje ośrodki ma Ponia i Zapnij się, ale namolnego reklamowania nigdy nie było:
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,87.870.html

Można toczyć dyskusję, porównywać stajnie, ośrodku, dyskutować, ale chamskie, odrzucające innych użytkowników przepychanki, ciągle malkontenctwo i na prawdę namolna reklama swojego ośrodka jest moim zdaniem bardzo poniżej poziomu i powinno się to ukrócić. Albo zacząć płacić Quancie za reklamę...
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 czerwca 2010 18:29
w całej rozciągłości zgadzam się z wypowiedzią Dodo.

I naprawdę nie jestem w stanie pojąć o co się tak toczycie tę wściekłą pianę. O jakąś domniemaną kryptoreklamę która w zasadzie nie-właścicielom pensjonatow na dodatek nie w okolicy F. zupełnie powinna zwisać i powiewać. Co, jadło od ust wam odbiera i waszych skrofulicznych dziatków przyciągając WASZYCH klientów do siebie?

Poza tym jak słusznie zauważyła Dodo, o kryptoreklamę na forum naprawdę wiele osób można posądzić.

Ale nie, tu kozłem ofiarnym musi być ktoś kto widać że się naraził modom i którego można w związku z tym bezkarnie opluwać i najeżdżać i na stos kierować - a tym samym robić sobie dobre tyły u tychże modów (zapewne zgodnie z podświadomą zasadą teraz im powłaże w t... to potem mnie bendom ulgowo traktować)

Poza tym powinno być jasne i oczywiste dla Modów udzielanie jasnych i krótkich odpowiedzi na konkretnie zadane pytania, jak również stosowanie równej miary dla wszystkich oraz postępowania w sposób wyważony bez poddawania się terrorowi wrzeszczącej tłuszczy. Naprawdę nie każdy donos zasługuje na reakcję, tym bardziej donosy wiecznie pochodzące od tych samych donosicieli/samozwańczych sprzątaczek forum.

Niestety sami sobie są modzi  winni że z igły widły powstały i końca nie widać. Ale oczywiście oni sobie nie mają nic do zarzucenia i no ahc jakże by to było do błędu się nie przyznają. Bo mod błędów nie popełnia. 🤔

wątek zamknięty
Tak, ale ja np miałam starcie z F w wątku wcale nie dotyczącym stajni krakowskich, albo w projektach stajni, albo w jakimś podobnym. Też usiłowała mi wmówić, że to co robię, to samo ZUO, a tylko prowadzona przez nią stajnia jest idealna. Ostanio spuściła z tonu dzięki bogu i męczy tylko moderatorów. Więc Dodo i Elu nie mówcie, że to dotyczy tylko wątku krakowskiego.
wątek zamknięty
I naprawdę nie jestem w stanie pojąć o co się tak toczycie tę wściekłą pianę. O jakąś domniemaną kryptoreklamę która w zasadzie nie-właścicielom pensjonatow na dodatek nie w okolicy F. zupełnie powinna zwisać i powiewać. Co, jadło od ust wam odbiera i waszych skrofulicznych dziatków przyciągając WASZYCH klientów do siebie?



Ale F nie podpadla moderatorom. F obrzydziła uczestnikom wątku krakowskiego uczestniczenie w forum. Dochodziło do absurdalnych sytuacji, kiedy dyskusja zaczynała się na zupełnie niewinny temat, a tu zaraz F opisywała, jak cudownie to jest rozwiązane w jej stajni, w kontraście do innych ośrodków, które nie są tak nieskazitelne. Strach było pisać o czymkolwiek, żeby znów nie musieć czytać peanów na cześć stajni F. Bo tam nawet klęski żywiołowe i zdarzenia losowe nie mają prawa się wydarzyć  😂 Uwierz mi, mieliśmy dość. 
wątek zamknięty
Wsio taki "Sprawa F." rozpoczęła (?) przedziwny obyczaj na forum: osądzanie na podstawie zbiorowego kręcenia nosem użytkowników. Zgadzam się z F. - osądzanie powinno być na podstawie regulaminu, a nie - że komuś się coś nie podoba, np. czyjeś zdanie na jakiś temat.
Dla mnie argument pt. "użytkownicy się skarżą" jeżeli ma mieć jakiekolwiek znaczenie - musi! być zapisany w regulaminie i to dokładnie, np. ile skarg etc.
Obawiam się, że moderatorzy "odciążają swoje sumienia (korę mózgową? czas?)" a forum zmierza(ło?) w kierunku zbiorowej propagandy i donosicielstwa.
edit: może już się coś zmieniło na +, a ja nie zauważyłam?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 czerwca 2010 22:55
A dla mnie forum jest miejscem łączącym ludzie na stopie nieformalnej. Tworzymy nieformalną(!) grupę społeczną, ludzi, którzy przystępując do forum decydują się na pewne obyczaje i konwenanse, które nie muszą być zawarte w regulaminie. Większość z nas zna się długie lata, nie tylko na forum, ale i na żywo. Nie rozumiem, dlaczego wszystko(!) musi zostać obwarowane regulaminem? Dlaczego wszystko musi być opatrzone pięćdziesięcioma zakazami, nakazami, szkoda, ze nie mamy policji i więzienia, najlepiej politycznego, do którego wrzucałoby się użytkowników, a potem modów, którzy tych użytkowników wrzucali.

Jak się ktoś nie umie zachować i współżyć bezkonfliktowo, niech spada! A nie robi oborę, a nie obrzydza i utrudnia innym użytkownikom korzystanie z forum. Tyle.
wątek zamknięty
No! to Ty (a - teraz się pisze ty  😎 - zapomniałam) powinnaś spadać w pierwszej kolejności - jako samo ZUO etc.  :emota2006092:
Rozumiem Twoją (chwilową) awersję do prawa  🙂, ale prawo jest podobno po to, żeby - co nie jest zabronione, było dozwolone!
A zabronione powinno być to, co krzywdzi innych.
wątek zamknięty
krzywdzi mnie upierdliwosc F.
wątek zamknięty
To w regulaminie wstawić: upierdliwość będzie karana  😀
edit: i co będzie traktowane jako upierdliwość (uporczywa dokuczliwość).
Nie życzę sobie, żeby panna x, pani y, pan z decydowali co uznają za np. upierdliwość, brak szacunku etc.
IMO (tak, paskudne IMO!) sytuacja, w której kilka (lubianych!) osób śle posty, że coś tam ich denerwuje - i na to (na posty!) reagują moderatorzy wg własnego uznania - jest niedopuszczalna.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.