Victoria's Secret

Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
09 lipca 2010 11:28
Witam wszystkich🙂
otwieram ten wątek z myślą że na pewno niektóre z nas miały by ochotę na cudowna bieliznę i ubrania z Victoria's Secret  😉

za mną już nie raz chodziło zamówienie sobie ubrań ze strony www.victoriassecret.com, jednak mój angielski nie jest na tyle wystarczający by móc cokolwiek tam zamówić. wpadłam więc na pomysł że można było by robić grupowe zakupy jak w przypadku Hooks'a

chciałabym również aby ten wątek był wątkiem gdzie dzielimy się własnymi opiniami na temat produktów Victorii
Ja z VS mam bluzkę z długim rękawkiem, taką na co dzień i bardzo ją lubię..
W Poznaniu mamy chyba tylko jeden sklep "firmowy" (przynajmniej w nazwie ma VS 😉) w Plazie..
Choć nie VS to mają tam super sukienki  😍
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
09 lipca 2010 11:35
w Krakowie są dwa sklepy gdzie mają bieliznę VS ale ceny jak z kosmosu, stringi za 95zł, które na ich stronie kosztują 5$  😁
z VS mam stój kąpielowy który jest rewelacyjny
o matko jakie piękne sukienki  😜 😜
Jak przełożyć swój rozmiar, na angielską rozmiarówkę? 65g?
ja miałam strój kąpielowy - tandetny z niezbyt dobrego materiału...
źle odszyty...
dla mnie te rzeczy są z tzw "wypierdem" na fotach a w realu wyglądają badziewnie - jak ciut lepsze H&M
Scottie   Cicha obserwatorka
09 lipca 2010 11:59
Jak przełożyć swój rozmiar, na angielską rozmiarówkę? 65g?


30g 🙂
Scottie dziękować  :kwiatek:
ja miałam strój kąpielowy - tandetny z niezbyt dobrego materiału...
źle odszyty...
dla mnie te rzeczy są z tzw "wypierdem" na fotach a w realu wyglądają badziewnie - jak ciut lepsze H&M


Odniosłam takie samo wrażenie 🙂
mam sukienke.
fajnie leży, troszke za duży dekold,
ale ogólnie git.
Negatywne wrażenie zrobił na mnie materiał, za mało szlachetny,
choć praktyczny(trwały, nie gniecie się)
edit:
taką

z checia dołączę się do zamowienia(jak się wzbogace-to szczególnie ochoczo)
VS to swietna firma jesli chodzi o ubrania do domu. Luzne spodnie i koszulki to super sprawa. Jesli chodzi o bielizne to polecalabym raczej Agent Provocateur albo Myle, VS tylko jesli chodzi o tzw. "basics".
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 lipca 2010 16:34
Na Allegro widziałam fajne tankini, ale wolę chyba kupić pomacawszy.
Ja lubię bieliznę V.S bardzo i właściwie nie używam innej, ale nic nie kupiłam w PL, gdzie ceny są bardzo zawyżone. W USA są promocje i można kupić przykładowo 5x stringi za $20. Moja koleżanka zamawiała buty z V.S do Polski i wszystko super, tylko zapomniała, że przy przesyłkach z USA powyżej pewnej kwoty musiała zapłacić cło :/
lostak   raagaguję tylko na Domi
10 lipca 2010 07:25
z tego co pamietam nie mozna zamowic ciuchow z ich strony do polski.

co do bielizny, uwielbiam.  od 18 lat, odkad kupilam pierwsze staniki i majtki bedac w stanach.  teraz przy kazdej okazji sciagam przez znajomych.  wlasciwie nie mam innej bielizny.
link

mam tą piżamę- po pierwszym praniu niebiaska lamówka zafarbowała od reszty na szaro, koszulka sie skurczyla na dlugośća rozciągneła na szer - jakościowa masakra- gorzej niz bielizna z tesco... taka szmatowata sie zrobiła...

ps sorry za dlugiego linka ale nie umien skrócic ( jak mi ktos powie jak to zaraz poprawie )
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lipca 2010 12:58
1/2 mojej bielizny to VS
bardziej lubię chyba tylko Chantelle

Zbiorowe zamównie to bardzo dobry pomysł, o ile wysyłają do polski. No chyba że przez kogoś kto jest w Stanach.
Ja osobiście kupuję wszystko na allegro i mam świadomość tego że niestety zazwyczaj przepłacam  🙁
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
12 lipca 2010 12:14
a nie ma przypadkiem sklepu internetowego VS w wielkiej brytani?
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 lipca 2010 14:45
może i jest ale zamawiając w UK wyjdzie pewnie drożej bo w funtach
A ja jestem zla bo jak bylam w stanach to wpadlam do kilku sklepow VS i wszedzie byla tylko bielizna i kosmetyki:/
Bo w sklepach w USA tak właśnie jest: bielizna i kosmetyki, teraz pojawiły się też kostiumy kąpielowe. Cała reszta (bluzki, buty, spodnie itp) tylko w katalogu do zamawiania online.
Ja dopisuję się do zwolenniczek VS. Uwielbiam bieliznę tej firmy. Świetne materiały, wykończenie i bardzo trwała bez względu na sposób prania itp. Nie wieże by mogłoby być inaczej zbyt dużo tego przerobiłam.
Cariotka   płomienna pasja
16 lipca 2010 16:30
a ja mam stringi i cyckonosz....z czego w biustonoszu nie chodzę...ładnie wygląda, ale nie jest rewelacyjny jeżeli chodzi o dopasowanie, tak to jest jak się zamawia z internetu. Ogólnie za duża cena jak na tą jakość. Nie ma rewelacji. Ale trzeba przyznać że ładnie to wygląda jak jest nowe🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się