PSY

budyniowa   Gniade szczęście.
28 lipca 2010 11:13
pianissima2003 :
Mały sportowiec 😉

No to może i ja pokarze Jumpera od tej "drugiej" strony.  😀
Od razu imformuję o tym ,że ten pies do normalnych nie należy  😂




A to zdjęcie robione podczas remontu w domu,dlatego wystrój nie należy do najpiękniejszych . Bo tak potrafi tylko mój pies!  😅
budyniowa, może sportowcem to on nie będzie ale 110 cm z miejsca skoczy 😉 a twój piesek boski 🙂
budyniowa, a robiliście użytka? Dla reprotuktora rasy pracującej to IMO dość istotne.
Śliczne psisko. W jakim wieku tak pięknie Ci się wystawił na pierwszej wystawie? Moja chaos totalny 😉

pianissima2003, najlepiej jak będą 9 tygodni się socjalizowały przy matce, a minimum 8 tygodni.
budyniowa   Gniade szczęście.
28 lipca 2010 12:33
Tak ,dwa razy w jego  hodowli.
na pierwszej wystawie  miał 6-8 miesięcy (dokladnie nie pamietam to bylo 4 lata temu)od razu pierwsze miejsce w szczeniakach  😀 na 9 psów ,niby konkurencja żadna ale liczy się fakt 😉
korsik, super zdjecia 🙂 a od kogo psiaki, jeśli można spytać?  😀


nie bezpośrednio, ale z hodowli pana Kazimierza Rychlika

a! dzięki!  🙂

edit: a na próby pracy smyczy się wybieracie?
nie wybieramy się
budyniowa, zazdroszczę 🙂 moje w szczeniorach to było rozbrykane bydle a nie skupiona ślicznie stojąca sunia 😉

jakie konkursy robiliście?
budyniowa   Gniade szczęście.
29 lipca 2010 09:27
Rozbiciem to ja bym tego nie nazwała  😂
ale wystawialiśmy się na krajówkach i międzynarodówkach od szczeniorów do otwartej.
Na klubowej 3 miejsce  😀
budyniowa, ale jakim rozbiciem?

Pytam o konkursy PRACY które robiliście, bo piszesz że zrobiłaś użytkowość dla niego.
Jeśli natomiast zależało Ci na reproduktorze i poszłaś na minimum do hodowlanki to brzmi to trochę mało fajnie.

Oto Jumper.
Zdjęcie bardzo stare , z jego pierwszej wystawy (około 4 lata temu )
😉


Ostatnio jak byłam na wystawie większość labradorów była zapasiona  😲. Twój jest idealny (w mojej opinii) i wydaje się świadczyć o tym, że jednak da się mieć zdrowo wyglądającego przedstawiciela tej rasy🙂

Czy ktoś posiada lub ma kontakt z wilczakami?? Ciekawa jestem waszych opinii na temat je rasy. Od razu mówię, że ja jestem w nich  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 lipca 2010 14:19
Ja jestem w trakcie poszukiwań wilczaka. Pisałam do dwóch hodowli, brak odzewu.
A jeden piesek uciekł mi normalnie sprzed nosa 😉
macie mojego psa. 🙂
nazywa sie Rico i ma jakieś 7 miesięcy :P
moze umiecie mi poradzic kiedy bym mogła zacząć z nim skakać ?. ;-)
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
30 lipca 2010 15:52
a co chcesz z nim skakac?? jak sportowo agility, albo frisbee to poczekaj jeszcze troche, do roku przynajmniej, a do tego przeswietl mu wszystkie lapy w kierunku dysplazji (jak skonczy minimum 10 miesiecy)
no tak , chciałbym . bo z niego by był dobry skoczek. bo widziałam jak był mały to mi przez nogi przeskakiwał  😁
okej to dzieki za rady 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 lipca 2010 14:56
Byłam dzisiaj w schronisku.
Pieski w fajnych kondycjach, dwa huskie, dwa amstaffy, jeden z amputowaną łapką 🙁
Oglądałam szczeniaki, wcale nie jest ich dużo. Myślę, że coś wybiorę, ale dopiero za 2 tygodnie kiedy podrosną.
JARA Hodowle w Poznaniu prowadzi bardzo sympatyczna babka. Mi na maile odpisała od razu potem się umówiłam z nią na spotkanie, żeby zapoznać się z rasą. U niej szczeniaki kosztują ok 2500zł, zastanawiałam się czy to dużo czy mało. Daj znać jeżeli ty będziesz mieć jakieś wieści  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 lipca 2010 15:26
Jaka hodowla ?

edit:
Zdrowy szczeniak bez śladów dysplazji to koszt ok 2000zł, inne schodzą z ceny.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2010 09:39
emi, orientujesz się czy zostały jeszcze szczeniaki? Kiedy Ci zaproponowali odbiór ?
Suczki już dawno sprzedane, co do piesków to pytaj. Wszelkie info na ww stronce, która jest bardzo rozbudowana 😀 W gwoli wyjaśnienia: ja nie kopiłam od nich szczeniaka, jeszcze nie teraz, ale z tego co wyczytałam na ich forum to za tydzień są do odbioru.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2010 11:11
Teraz wyczytałam, że jeden piesek został, ale on nie pewny, bo jakaś rodzina się zastanawia.
planeta10 piękna! sznaucery są cudowne  😍
Jack Russelek naszego trenera 🙂 Jest przekochany 🙂😉

Jara, jednak wilczak... przygotuj się na "hardkor"  🤣 u nas wczoraj po roku od ostatnich drobnych wybryków Licho zdemolował lekko cały parter...  🙁 trochę się przy tym sam uszkodził bo próbując wdrapać na szafki (wiszące) w kuchni obdarł skórę z tylnych łap...  🙁 A było już tak pięknie...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 sierpnia 2010 12:58
Jara, jednak wilczak... przygotuj się na "hardkor"  🤣 u nas wczoraj po roku od ostatnich drobnych wybryków Licho zdemolował lekko cały parter...  🙁 trochę się przy tym sam uszkodził bo próbując wdrapać na szafki (wiszące) w kuchni obdarł skórę z tylnych łap...  🙁 A było już tak pięknie...




Moja matula się uparła, bo nasza poprzednia suka była pół wilczakiem i ona chce takiego i koniec. :/ Jest skłonna wydać te 2,5tysiąca na szczeniaka. Największy problem to niestety dostępność szczeniaków.

W sobotę byłam w schronisku i są psiaki do odebrania za 2-3 tygodnie, ale widzę, że rodzicielka nie przeżyje Nesika i ma być taki sam :/ 😀
Ja powracam jeszcze do tematu hotelu dla psa. Wynalazłam w necie informację o hotelu "Stajenna Sfora" koło Szamotuł. Coś ktoś o tym miejscu może powiedzieć, jakieś opinie?? Będę bardzo wdzięczna.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 sierpnia 2010 12:03
ja przedstawiam mojego urwisa, trafiła do nas 5 lat temu, wyłowiona z kanału razem z innymi pieskami, niestety kilka nie przeżyło, do tej pory bardzo boi się wody, a jest silna więc kąpiel to nie lada wyzwanie. skacze wysoko, ma ok 40cm w kłębie a potrafi przeskoczyć ok  metra( nie mierzyłam dokłanie). nie zawsze słucha, ale jak jej się chce to skoki wychodzą jej fenomenalnie(  niestety nie mam zdjęć). potrafi złapać kreta lecz nie wie potem co z nim zrobić, więc go wypuszcza, tak samo babcine kurczaki. je wszystko, kradnie nawet obierki z ziemniaków z wiaderka 😁, nudzi ją też jedna karma wiec muszę zmieniać często. pieszczoch niesamowity.





skończyłam, już mnie nie ma 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2010 15:35
Teraz rozglądam się też za Wilczakiem Saarlosa, ale ten to chyba jeszcze rzadszy od czechosłowackiego.
chyba tu sie nie łapie ,bo cały czas coś o Wilczakach  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się