Ogłowia

dziękować. Mi też się wydawało ze nachrapnik ciut za nisko, ale pod naczółek spokojnie paluchy można powkładać.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 sierpnia 2010 17:11
Czy ktoś mógłby polecić mi model ogłowia z nachrapnikiem hanowerskim, gdzie rozmiarowy full jest naprawdę fullem (może nawet takim większym)? Gdyby cena mieściła się w ok. 250 zł, to w ogóle byłoby super.
ententa, bardzo ładne 🙂 ale ładnemu to i w garnku do twarzy 😉
Burza, dziękujemy pięknie  :kwiatek:
hej jakie ogłowie jest najlepsze dla młodego konia??
moze być ogłowie meksykańskie
koń jest szykowany do zajeżdzania..
🙂haha🙂, miękkie i dobrze dopasowane 😉 a tak to wybieraj co chcesz.
A ja mam taką prośbę- czy ktoś mógłby mi opowiedziec coś o rymarzu z ursusa, panu Marku?
Jak wyrabia ogłowia, ile mniej-więcej kosztują i jaki jest czas oczekiwania na ogłowia od niego. Byłbym bardzo wdzięczna za wszelkie info.  🙂
marcysia304, zaraz Cię zjedzą bo nie raz była o tym mowa...

ostatnio sama u niego zamawiałam i jestem bardzo zachwycona - ale akurat w tym okresie co składałam zamówienie przyszło mi czekać ponad 2 mc... najlepiej zdzwonić i się dopytać.
-ogłowie zwykłe  z wodzami 350zł
-ogłowie rurkowe i munsztukowe 450zł z wodzami

Niech ktoś mnie poprawi jak się mylę 🙂
A miała którą te nowe ogłowia Wembley? Bo ja zachorowałam na rurkowe od kiedy wczoraj zobaczyłam to http://www.gnl.pl/oglowie-wembley-sline-london-rurkowe-p-6092.html ale cena mnie trochę przeraża  😲 ale jeśli się opłaca to czemu nie... bo jest po prostu boskie  😍
Mógłby ktoś polecić jakieś fajne ogłowie z nachrapnikiem angielskim, ew. szwedzkim? Koniecznie BRĄZOWE i najlepiej tak do 200 zł....
Mi się strasznie podoba ogłowie USG Ogłowie Temptation Heart. Jak dla mnie jest po prostu boskie :
http://www.kopytko.com.pl/product_info.php?products_id=505
edit: można je kupić za 250zł, ale moim zdaniem warto...  😍
KuCuNiO   Dressurponyreiter
10 sierpnia 2010 18:02
Z tego co pamiętam to ogłowia Wembley'a są bardzo dobre gatunkowo, nawet te z niższej półki cenowej. To było kilka lat temu, ale wydaje mi się, ze to porządna firma.
Kiedyś jeździłam w ogłowiu USG, wytrzymało długo, ale jego wygląd już po krótkim użytkowaniu zdeycdowanie stracił. Raczej odradzam. Za takie pieniądze mozna kupić porzadną tranzelkę.
Mógłby ktoś polecić jakieś fajne ogłowie z nachrapnikiem angielskim, ew. szwedzkim? Koniecznie BRĄZOWE i najlepiej tak do 200 zł....


Daslo ze szwedzkim jest bardzo fajne. to co bylo wstawiane na poprzedniej stronie. zakmniesz sie w 200 zl 😉 a dobre jakosciowo, mialam je kiedys.
bardzo ładne, ale te hkm'owskie mają kiepską skórę, a raczej skóropodobne coś...
daslo polecam gorąco, ja za moje dalam ok 150 zł (bez wodzy) a jest świetne !
Szukam ogłowia KIEFFER które w naczółku posiada złote kosteczki  :kwiatek:
kieffer carmen? o ile o takich samych kosteczkach myślimy  😂

tu w wersji srebrnej:
Ja mam na myśli kosteczki mosiężne w kolorze sprzączek, nie diamenciki  😉
To nie są diamenciki, to są płytki metalowe.
Mam!  💃
Kieffer COMFORT I WB Messing/Gold 🙂
Dokładnie!!
Nirv Twoje zdjęcie dużo ładniejsze niż katalogowe...
Kto kiedyś pytał o ogłowie z mosiężnymi sprzączkami a naczółkiem w innym metalu?
Katharina   "Be patient and trust in the process"
12 sierpnia 2010 21:32
Dziewczyny spotkałyście się może z ogłowiami tej firmy http://jezdzieckieakcesoria.pl/oglowie-cheval-p-1121.html ? Jak z jakością itd? 

Jeśli miałabym wybierać pomiędzy tym wyżej, a tym http://jezdzieckieakcesoria.pl/oglowie-daslo-nachrapnikiem-zaciskowym-p-664.html to które radzicie?  :kwiatek:
Oj zaraz zginiesz zadziobana przez voltowiczów  😎 temat był już z 50 razy w tym wątku, poszukaj w wyszukiwarce
Katharina   "Be patient and trust in the process"
12 sierpnia 2010 21:47
przyznam się, że niezbyt mi się chciało ;P ... Dobra lece szukać  😉  😉
daslo lepszej jakosci moim zdaniem. mialam oba te oglowia.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
12 sierpnia 2010 22:06
Dzięki Angeel   :kwiatek:  skoro miałaś oba i mówisz, że Daslo lepsze to chyba też się skłonie do tego zakupu  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się