Kącik Małolata...:D

A ja jeszcze mam rok obijania się w gimnazjum  😁
Dobiło mnie dzisiaj, że nauczyciela z WFu, angielskiego, niemieckiego i fizyki zamienili na jeszcze gorszych  😵
Ja też już z powrotem, mokra jak mysz, cztery razy w tygodniu mam po osiem godzin i już od jutra zaczynam normalne lekcje... Ekstra. Całe szczęście teraz się szybciutko przebieram, suszę, jem obiad i pędzę do stajni. 😀
ja też wróciłam już koło 10.. 3 klasa gim, a pozmieniali nam masakrycznie nauczycieli.. na gorszych 🤔wirek:
jutro już normalne lekcje  😵

przeraża mnie myśl 2 fizyk dzień po dniu .  👀
Mnie u mnie w stajni irytuje jedna dziewczyna
uważa się za jakąś królową i wogule nie wiadomo co twierdzi że jest najlepsza pod słońcem a jak ktos jej tylko zwróci uwage to już zaczyna się kazanie z jej strony że ona wie lepiej


Kto, kto, kto? Może być na pw 😉 :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 września 2010 11:07
ja już wróciłam z szkoły najbardziej cieszy mnie to że w piątek narazie kończe o 11:25 i będe mogła szybciej w stajni być
Favoritta   siwo, rudo i blond.xDD
01 września 2010 11:12
A ja wróciłam przed 11 i nic mnie nie cieszy. 🙄 Nauczycielki od rosyjskiego i WOS-u zmienili na duużo gorsze, a plan mi w ogóle nie pasuje... 🙄
a ja mam pytanie do bierzmowanych: co to jest nowenna i czy są jakieś konsekwencje "nie zaliczenia" kilku? zwyczajnie nie mogę dzisiaj iść, bo mam rozpoczęcie roku w muzycznej, w weekend jadę na konną imprezę i też mnie nie będzie, ale na resztę zamierzam chodzić... o co w tym chodzi w ogóle?
ja dostalam niezla sieke z bioli . ; / której btw nienawidzę . zobaczymy jutro co to będzie .  🤔 wychowaczyni super, klasy polowy nie znam, szkola sliska, wiec mi sie kule slizgaja, ale ogolnie pozytywnie!;d
przeztysiacmorz kule? a co się stało?
Ja mam tak beznadziejny plan lekcj, że szkoda gadać.  😵
miałam wydłużaną nogę, ze względów zdrowotnych i niestety muszę o kulach zapylać . ( ; moja noga wygląda tak,

(w sumie to druty mi w wystają z nogi) więc reakcja ludzi jest niezła czasami . 😉
O, niefajnie. Ja też mam krótszą nogę, ale nikomu nie przyszło do głowy jej wydłużać, na całe szczęście.
ja miałam przez to problemy z kręgoslupem, więc się zdecydowałam, ale żałuję . może kiedyś będę dziękować . 😉
No niby ja też mam i przy okazji z biodrem, ale aż tak bardzo to nie. No i jeździc w ogóle nie powinnam, ale cóż  🙂
to ile masz tego skrótu?; )
Pół centymetra. Do tego rozszerzone dyski w kręgosłupie w części krzyżowej, ale nie wiem czy to przez to.
aaa, to ja miałam jakies 3,5 cm, w sumie też niedużo, ale kłopoty niezłe . 😉
🤔 To dużo jak dla mnie. Ja się z tym pół centymetra czuję krzywa i mam jedno biodro wyżej, chociaż nikt nie zauważa jak się nie przypatrzy. Ale te druty ci wyciągną? Nie wyobrażam sobie wydłużania nogi. Co oni ci tam wsadzili?
Graba.   je ne sais pas
01 września 2010 13:09
ankers, to zależy od parafii.
Ja w sumie jestem zadowolona z planu, zobaczymy jeszcze jak z muzyczną mi sie ułoży.
teraz w poniedziałek idę do szpitala i będę mieć wyciągnięte, to, co wystaje, a w środku mi zostają dalej (tak do dwóch lat - z nimi moge normalnie funkcjonować) ale czeka mnie jeszcze sporo czasu o kulach, aż kość się zrośnie
nie wiem czy widziałaś, ale wstawiłam wyżej zdjęcie w linku . ja i tak mam łagodniejszą opcję wydłużania
my cały tydzień na 8 znowu  😵 nie wiem jak ja to przeżyję..
Kawecan   Jeździec bez konia...
01 września 2010 14:48
A ja mam za to na... 8:10 przez cały tydzień.  🙄
Ale za to piątek jest dla mnie korzystny bo tylko 5 lekcji  😎
A tak to normalnie 6-7. Za to ci w sportowej klasie mają najgorzej, nie dość że ciągle 8 lekcji to chyba tylko raz 7  🤔
A ja chciałam iść do sportowej  😁 👀
E tam, ja chciałabym mieć ciągle na 7.30 - 8.20, skończyć o 13.30 i mieć już resztę dnia wolnego, jak na razie mam plan tylko na dwa dni, w piątek do 11.45 😉 świetnie ;DD.
ech.. ja mam codziennie na 8  🤔 a najwczesniej bede konczyla dopiero 12.30  😕
A ja kończę najwcześniej o 14:25  🤔wirek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 września 2010 17:25
E tam, ja chciałabym mieć ciągle na 7.30 - 8.20, skończyć o 13.30 i mieć już resztę dnia wolnego, jak na razie mam plan tylko na dwa dni, w piątek do 11.45 😉 świetnie ;DD.

ja tez tak kończe w piątek i sie ciesze bo w stajni bede wcześniej
przeztysiacmorz o faktycznie, masakra, współczuję.
bumbum ja mam chyba 2 razy w tygodniu na 7.25, miałabym 3 gdyby nie to, że na religię nie chodzę. 😎
ja dwa razy na 8.00, potem na 8.50 zawsze .  normalnie 2 razy konczę przed 15, z tego w piatek jak dobrze pojdzie to bede do 11 coś, bo nie cwicze na wf i bd zalatwiac zwolnienie . 😉 ogolnie nie  jest zle
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
01 września 2010 17:43
A ja nie wiem zupełnie nic. Wychowawczyni podała nam tylko plan na jutro, podobno nam sie kilkoro nauczycieli zmienia, bo odchodzą, ale ona oczywiście nie wie. W sumie to jeszcze planu pewnie nie ustalili na piątek, więc... 😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
01 września 2010 18:09
U nas podobno są jakieś kary pieniężne za wagary. Podobno nie mała sumka, a jak rodzic nie zapłaci idzie do więzienia  😵
Postaram się jutro dowiedzieć ile taki "dzień przyjemności" kosztuje  😁
Kawecan o matko, ale rygor. 😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się