pensjonaty w okolicach trójmiasta

Nie wiezie może ktoś w najbliższym czasie (najlepiej pod koniec października) konia z okolic trójmiasta w okolice Białegostoku?
Zapytam też tu, może ktoś jedzie jakieś zawody i ma wolne miejsca w trajlerze, a może zawozi konia i wraca na pusto...
Chcę przewieźć konia z Białegostoku do trójmiasta i poszukuję możliwości dołączenia się do transportu, lub zorganizuję transport i szukam osoby, która chciałaby się dołączyć w celu obniżenia kosztów.
Info na PW
Generalnie poszukuje czegoś najlepiej do 600zł.

Stajnia Pegaz jest za 600zł/miesiąc, co prawda przed Wejherowem, ale na trasie na Lębork.
Czworobok, maneż, 3 pastwiska; jedno wielkie i dwa mniejsze, lonżownik, karuzela, hala, szatnia, szafki, kowal na miejscu.
A zna ktoś stajnie "Orlinek" w Orlu lub stajnie w Mierzynie?
Nic więcej nie ma za Wejherowem  😵?
Kochani, znów jestem w potrzebie. Pomóżcie mi proszę znaleźć stajnie w której mogłabym zorganizować szkolenie dla ekipy Decathlon Gdańsk Kartuska ul. Szczęśliwa.  Niestety znów muszę to zorganizować na odległość, więc wszelkie sugestie są mile widziane. Chodzi o stajnie do której mogłabym przyprowadzić zapewne w większości laików ok.4 osoby, pokazać im sprzęt, pozwolić poczyścić konia/konie i wsadzić na lonżę. Całość ok 3-4 h z opieką intruktorską i zmożliwością wystawienia faktury, no i jak najbliżej sklepu . Nie znam zupełnie Gdańska i infrastruktury jeździeckiej poza jedną wizytą na Hipodromie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 października 2010 11:29
thaya, od kartuskiej to chyba najbliżej jest Otomin i Owczarnia i wydaje mi się,że obu stajniach jest możliwość wystawienia faktury.Otomin to stajnia Tabun Otomin,a w sprawie Owczarni myślę,ze xxxagaxxx się nie obrazi,jak ja zaatakujesz.
http://www.tabun.kuznia.net/ - tabun otomin

jesli chodzi o ten istniejacy deca na przymorzu to to daleko od kartuskiej 😉 ale tak czy inaczej do otomina bym uderzala.
przy okazji mozna cos naprawde smacznego tam zjesc 🙂
Stajnia Pegaz jest za 600zł/miesiąc, co prawda przed Wejherowem, ale na trasie na Lębork.
Czworobok, maneż, 3 pastwiska; jedno wielkie i dwa mniejsze, lonżownik, karuzela, hala, szatnia, szafki, kowal na miejscu.


"Pastwiska" i "hala" to trochę szumnie powiedziane...  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 października 2010 12:49
[ftp][/ftp]http://www.tabun.kuznia.net/ - tabun otomin

jesli chodzi o ten istniejacy deca na przymorzu to to daleko od kartuskiej 😉 ale tak czy inaczej do otomina bym uderzala.
przy okazji mozna cos naprawde smacznego tam zjesc 🙂
Otwiera się nowy,na Kartuskiej właśnie,obok Auchan,tak jAk thaya pisze .
thaya jeśli chodzi o owaczarnię to pisz 😀

Ja dziś dostałam potwierdzenie że na 100% będzie namiot (20x40)  😅 😅 Czekamy tylko aż się moc przerobowa znajdzie do postawienia 😀

nowa stajania koło Auchan?? Gdzie??
decatlon kolo auchan 😉 nie stajnia
dea   primum non nocere
07 października 2010 14:34
Ale za to z wielką halą  🤣
decatlon kolo auchan 😉 nie stajnia


jezu jak ja czytam  😡 😡. Byłam w decatlonie na przymorzu i się trochę rozczarowałam. Mega przebrany był....
dziękować za sugestie 🙂 Mam jeszcze czas do końca miesiąca na załatwienie tego 🙂

i tak tak mówię o drugim Deca w Gdańsku.
Ponia, A jak to cenowo wygląda? (może być na PW) Generalnie poszukuje czegoś najlepiej do 600zł.


za Wejherowem to moze byc jeszcze Salino 😉
http://www.stadnina.salino.com.pl/
ostatnio pytałam się o stajnie w Osowej nad jeziorem, w końcu byłam tam sama i niestety głównie z braku trawiastych padoków odpada... na jakiś czas temat nowej stajni mi ucichł ale znalazłam ogłoszenie o pensjonacie w Kielnie, niedługo jadę zobaczyć... ale może ktoś z Was coś o niej wie, puki co nikt o niej nie wspominał. A może ktoś z Was ma własną prywatną stajnię niedaleko Gdańska i szuka współlokatora? 🙂😉
a oni nie mają fulla w Osowej?
gdzie jest stajnia w Kielnie? to jakaś mała przydomowa czy jakaś większa?
Czy chodzi o małą stajnię u tzw. "pieczarkarza" którą prowadzi niejaka Kasia?
Jak chodzi o tą, to mogę powiedzieć co nieco na PW.
Nie wiem czy o ta chodzi, nic mi na jej temat nie wiadomo znalazłam tylko takie ogłoszenie: http://www.stadniny.pl/oferty/1285688099, jeśli coś o niej wiesz to napisz proszę. Niedługo zaczynam studia dzienne przez co będę miała mniej czasu i muszę znaleść nowe lokum dla mojego konia. Szukam miejsca blisko Gdańska gdzie będzie mógł spokojnie chodzić pod moja nieobecność po trawiastych wybiegach będę wiedziała że jest pod dobrą opieką i że dostanie do jedzenia to co mu zostawie. Hali i innych luksusów nie potrzebuje, więc błagam HELP!  🙇

Co do Osowej to nie wiem, jak byłam tam przed wakacjami to były 3 wolne boksy, teraz faktycznie może być zajęte bo nie powiem hale fajną postawili. 🙂
Ja trzymam konia w okolicy Gdyni, skromne warunki (mała prywatna stajenka), ale jestem bardzo zadowolona, koniowi nic nie brakuje, wyglada jak pączek w maśle 🙂 Jakby ktoś był zainteresowany to szczegoly na PW, jest wolne miejsce na razie 😉
Jeśli chodzi o dużo trawy i duże pastwiska to fajna jest sakowcówka 🙂 Ale placyk mały, hali brak, ale całkiem blisko Gdańska 😉
Jesli chodzi o Kielno to juz cos na ten temat wiem, stajnie prowadzi bardzo sympatyczna Pani, lecz jest to gospodarstwo z konmi zimnokrwistymi i dopiero na pensjonat sie "przerabia" wiec jeszcze sporo jest tam do zrobienia, no i moim zdaniem padoki przy samej ulicy nie sa ich atutem, zobaczymy jak bedzie wyglądać dalej.

Dzieki xxagaxx W Łapinie stoi z koniem moja koleżanka i bardzo chwali sobie tą stajnie, tylko, ze ja jestem z drugiego końca Gdańska i mam w ten sposob prawie 35 km...

jeszcze ktos ma jakies propozycje??
Hej, może to było by dla Ciebie interesujące :
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,9301.msg731670.html#msg731670
Dogodny dojazd do stajni z gdańska(kolejka, a potem bezpośredni autobus prosto pod stajnię).
moja kolezanka trzyma konia w Kielnie. Bardzo sobie chwali ta stajnie i opieke. ale to nie stajnia z zimnokrwistymi konmi, o jakich pisze kropkaaa
W takim razie co to za stajnia? mozesz podac jakies namiary?
kropkaaa - wysylam ci PW 😉
Ja stoje aktualnie w kilenie😉 4 h łąk wraz z laskiem i stawem...maneż trawiasty a lonżownik piaszczysty. Opieka SUPER!!!!!!!!!!!!!! atmosfera jeszcze lepsza, ale miejsc jak narazie brak;]
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
14 października 2010 21:13
[s]za offtopuje, ale pilnie potrzebuję pomocy trójmiejskiej. wie ktoś, skąd odjeżdża autobus do Straszyna? i jaki numer ma?  🙇 może być na pw. [/s]
EDIT: już nie trzeba. : )
Ja stoje aktualnie w kilenie😉 4 h łąk wraz z laskiem i stawem...maneż trawiasty a lonżownik piaszczysty. Opieka SUPER!!!!!!!!!!!!!! atmosfera jeszcze lepsza, ale miejsc jak narazie brak;]


witam Gosiu 😀 jak sie moj ulubieniec Hogarcik miewa ? 😀

witam Gosiu 😀 jak sie moj ulubieniec Hogarcik miewa ? 😀


Jak to Hoguś🙂 ciągle leczony i ciągle kulawy;/ Przymierzamy się do leczenia komórkami macierzystymi ...ma zwyrodnienie górnego przyczepu mięśnia międzykostnego...niestety terapia shock waves nie pomogła...szukam dalej złotego środka🙂😉 🏇
ktoś kiedyś pytał o zdjęcia nowej stajni między Czeczewem a Przodkowem, narazie mam dwa, później postaram się wstawić więcej

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się