pensjonaty w okolicach trójmiasta

Moon   #kulistyzajebisty
23 października 2010 11:42
Milciaa, dzięki.
Hala  😍
Hala  😍 😍 😍 a jakie ma wymiary??
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 października 2010 15:46
xxagaxx, 20x40
Najlepsze w tej stajni jest to, że jestem tam prawie codziennie od początku września i nie mam sie do czego przyczepić. W boksach czyściutko, obsługa bardzo miła, uczynna i kompetentna. Hala nie tylko jest piękna, podłoże jest tak dobre, że konie zaczynają inaczej na nim pracować. Jest regularnie zraszana i równana. Lada dzień ma być oddana duża, zadaszona karuzela z gumową kostką. Podsumowując, powstała w końcu stajnia która daje znakomite warunki dla nas i dla koni do treningów. Mam tylko nadzieje, że ten poziom będzie utrzymany a widząc jak zależy na tym właścicielom to można być tego 'prawie' pewnym 🙂🙂
No i oczywiście atmosfera w stajni pierwszorzędna. 😎
Wygląda naprawdę super 😀😀 a są wolne boksy?? Bo to nawet niedaleko ode mnie 😀😀
Na dzień dzisiejszy są chyba jeszcze 3 boksy wolne 🙂
Jak masz niedaleko to wpadnij, zobaczysz na żywo i sie zakochasz.
a podasz mi dokładny adres?? Ja mieszkam 4km od Żukowa 😉 Jutro może uda mi się wpaść  🏇 🏇
Adresu nie znam:P ale jak dojedziesz do Czeczewa to kierujesz sie na Przodkowo, jadąc mijasz most na którym jest zwężenie i zaraz za tym mostem kręcisz w lewo w polną drogę, teraz tam postawili chyba jakiś znak o stolarstwie. Tą polną wjeżdzasz na górę i po prawej stronie już zauważysz padoki.
Co to za nowa stajnia reklamuje się na zawodyjezdzieckie.com ?? Podobno w Przywidzu ?
Oferta bardzo ciekawa.
Wie ktoś coś ? Czyje to itd. ? 
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 listopada 2010 15:35
właścicielka Centuriona i Olimpi  😎
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 listopada 2010 15:45
Ktoś, wiem, że było to wałkowane tysiące razy, ale dla pewności, Ty stoisz gdzie? w Przywidzu?  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 listopada 2010 04:38
Tak  😁
Ktosiowa spac nie mozesz ze o takiej porze odpisujesz? :P
a jaka jest hala u Moniki? 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 listopada 2010 17:22
ja do pracy Asiu wstawałam właśnie.

balon - wymiary większe niż w Zielonej i kwarc 😉
szukam stajni w okolicach Redy , najlepiej do 500 zl.  😀
Morina, Banderoza, Pegaz [600zł]
Bay słyszałam że Banderoza nie chce już koni w hotel .  😀

znacie może jeszce jakieś stajnie ?  :kwiatek:
Możliwe, nie wiem, bo stoję w Pegazie.

Jest jeszcze KJ Jackiewiczów, ok. 400-500zł za hotel, stajnia arabów w pieleszewie też do 500 zł, leśniczówka pod bolszewem, stajnia Bachów- tu drożej niż 500.
w granicach do 500zł zbytnio nie poszalejecie. Chyba ze szukasz łąk. Teraz stajnie w odległości nawet paru km nie liczą sobie mniej niż 600zł- 700zł.
Bay 400-500zł u Jackiewiczów to marzenie. Z tego co wiem to jest 650 lub 700  😉
Masz racje, nie wiem skąd to wzięłam 😀 Tak mi się zawsze kojarzyło 😀 Jest 650.
A Ty gdzie stoisz?
_kate wiem że zbytnio nie zaszaleje , ale ta cena jest mi najbardziej w teraźniejszej sytuacji odpowiednia.

Narazie stoję w Połchowie u pana Potrykusa. ( koło Jackiewiczów ) jest tam naprawde bardzo fajnie , są jakieś minusy ale podaba mi sie . Jestem tam już około 8 miesięcy . zależy mi na stajni nejlepiej blisko Rumi- Wejherowa .  😀
Bojeczka
Skoro jest tam naprawdę bardzo fajnie, to czemu chcesz się przenieść? 😉 Poza tym wymieniłam Ci już chyba wszystkie stajnie w tych okolicach.
[quote="ja 😉"]Morina, Banderoza, Pegaz (...) KJ Jackiewiczów, stajnia arabów w pieleszewie, leśniczówka pod bolszewem, stajnia Bachów[/quote]

Do 500 to będzie jakaś prowizoryczna stajnia. Ale chyba Morina jest ok 500?
chciałabym się przenieść tam gdzie mogła bym odrazu po szkole jechać , a tak to niemoge . Prawie codziennie kończe koło 17 więc u konia jestm tylko weekendy. A w połchowie mam hotel za 400zł i to jest to najwspanialsze, a warunki są bardzo fajne. 🙂


tak wgl. są 2 wolne boksy. Zapraszam !  :kwiatek:
( więcej info na PW )
rozumiem. Ale zastanowiłabym się nad sensem przenosin. Stajni z halą do tej ceny nie znajdziesz, niestety. A ciemno jest już od 16, więc żebyś nie zamieniła sikierki na kijek  😉

bardzo żałuję, że ja nie mieszkam w tamtych stronach, bo z Sopotu do każdej fajniejszej stajni mam co najmniej 30km w jedną stronę, czyli 60km dziennie, żeby do konia dojechać  🙁
masz rację . w połchowie jest mi fajnie, i nie chciałabym w nowej stajni mieć jakiekolewiek przykrości. a halę chyba do takiej ceny nie znajdę 🙁 koń czuje się tam dobrze, więc narazie musi mi wystarczyć kilka razy w tygodniu 🙂
Jakby chciał ktoś konia wstawić to 3 km od Sierakowic zapraszam do przydomowej stajni która w tym miesiacu będzie kończyć się budować.  Ang boksy 3/4 m , stosunkowo duże wybiegi Więcej informacji na pw 😉
Mniej więcej za miesiąc bede sie przeprowadzala do Gdańska, czy mozecie mi polecic jakies pensjonaty w okolicy?? Nie mam wygorowanych wyamagan, zalezy mi głownie zeby konie byly padokowane, dojazd moze byc tylko samochodem i cena do 500zl. Niestety droga przed nami jest dosyc spora (bo z Wrocławia😉) dlatego raczej nie bede miala okazji wczesniejszego obejrzenia kilku stajni. Bede baaaaaardzo wdzieczna za pomoc 🙂  😎
Siwa zdefiniuj blisko i okolice Gdańska. Jaka dzielnica?? Bo co innego mieszkać na Karczemkach a co innego na Zabiance. Do 500zł będzie naprawdę ciężko znaleźć coś w okolicy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się