Olsztyńscy voltowicze

👀 pomóżcie ! może wiecie kochani gdzie można kupić wysłodki buraczane toffi nie w ilościach tonowych ? najbliżej Olsztyna
popytam się zielona33 poszukaj w necie albo zamów przez neta . 😀  👍
wybiera się ktoś na ujeżdżeniówki w sobote? 🙂
w necie sa ale koszt przesyłki jest taki sam co koszt worka a w Olsztynie wyczerpałam pomysły pytania 🙁
Teeeee!!!!!Zielona co mi pomysły podbierasz?????!!!!!! 👿 😀
hallie jak nie będę miała koni, to ja się wybieram z tobą. 😀
to zamów przez neta , a jak ci się skończy to poszukasz w oln . 😀
zielona33 ;d
Pytanie do tych co mają konie lub bywaja w stajni na kortowie
Stoi tam wałaszek - kasztan Boner - jak on sie miewa??????
Stoi, stoi ...
Ostatnio nawet mialam przyjemność na niego wsiąść 😉
Miewa sie hmm chyba dobrze aczkolwiek właścicielka dość rzadko go wypuszcza na padok...
Panterka, a skąd znasz Bonera🙂?
Boner to był konik mojej kumpeli stał w przydomowej stajni dom obok mnie.
I jak się jeździło ....🙂
A sluchajcie  bo jest taka sprawa, czasami zdarza sie ze ktos kto ma swojego konia prywatnego prowadzi na nim tez jazdy za jakas tam oplata, czy znacie moze kogos takiego?:> zalezy mi na kims kto naprawde mogl by mi cos przekazac 😉
ma ktos jakies foty z ujezdzeniowek rpbsonowych???
Ania.N fociła troche, są tez filmy z przejazdu mojego i Lidki ale narazie jeszcze nie zgrane.
A co do samych zawodów to po prostu żenada pod każdym względem🙂😉)))

panterka-sympatyczne konisko🙂😉
Parę, więcej nie robiłam bo robienie zdjęć na hali mnie irytuje 🤔wirek:










Popieram przedmówcę, zawody żenujące, padło hasło 'można mieć czarną na czworoboku' i 50% startujących rzuciło się po 2 parę wodzy... 😲
Widziałam nawet przypadek gdzie wodza wędzidłowa i munsztukowa była trzymana razem pod tym samym palcem. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać 🤔
A.Nalazek albo motyw, kiedy jakaś dziewczyna zwykłą wodzę miała puszczoną luzem, a jechała tylko na czarnej... 🤔
A filmiki jeszcze niestety nie zgrane.
No, to nawet parę razy można było oglądać  😲

Osobiście podpisana tu nazwiskiem, mogę powiedzieć że z tym sędzią ujeżdżenie pod Olsztynem daleko nie zajdzie..  🤔wirek:
Raczej nie zajdzie nigdzie...
hehhe Ania w jakiej doborowej stawce wstawiłas mnie i Siwa xD
już nie mogę sie doczekać nastepnych zawodów, ciekawi mnie bardzo czy pojawi się 2 nowych sedziów, bo jesli nie to w sumie moge sobie zrobic w kortowie zawody sama ze soba i na to smao wyjdzie hehe 🙂😉
czarna na rozprezalni, a to dobre 😀 mowicie ze lepiej ze pojechalam na hubcia?? 😀
Moniczka nie tylko na rozprężalni, ale i na czworoboku. 🤔
jak to na czworoboku? to jakieś żarty?  🤔
emade nie. W L niemal wszyscy z wyjątkiem silverstar, magdanik i Ani (i może jeszcze kogoś - nie zauważyłam) jechali na czarnej albo na gumach... A najśmieszniejsze było to, że to oni mieli najwyższe procenty. 🤔
wypinacze, guma, czarna i jakas niezydentyfikowana przeze mnie linka wszystkie te gadzety można bylo załozyć swojemu horsiaczkowi... 🤔wirek:
a tak w ogóle to okazało sie, ze nawet nie potrzebny był bialy czaprak i frak...
Moniczka--pewnie,ze lepiej, w kierzbuniu byłyście?
Moniczka i zdjęcia dawaj jakieś!
Nieźle, nieźle...coraz lepszy poziom zaczyna reprezentować olsztyński region. Już mnie tu chyba nic nie zdziwi... 😁
komedia jakas powaznie  😉 w takim badz razie gdzie się podziali sędziowie i przepisy eee...
Pacyński przepisy schował do szafki albo spalił w kominku, a innych sędziów więzi u siebie w piwnicy i twierdzi, że nigdy ich nie było? 😂
Zadalam pytanie juz w kąciku ujeżdżenia i okazuje się jako, że były to zawody towarzyskie, sedzia mógl robic co chce... i zrobił.
A to towarzyskie były.. to zmienia postać rzeczy. Chociaż u mnie na towarzyskich nie można było jechać na patentach, ani mieć owijek/ochraniaczy, i wymagany był biały czaprak..
Chamstwo! 😤 Zawody to zawody - profeska powinna być moim zdaniem...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się