Top model-zostań modelką

Kawecan   Jeździec bez konia...
01 grudnia 2010 22:05
POOOLINA.  🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 😕 😕 😕 😕 Wolałabym Olę.
I ta znów ryczy.  🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
USTAWIONE JAK NIC....

ŻENADA, ŻENADA  🙄
To było do przewidzenia. 😁 Ale zastanawia mnie czy Wy naprawdę myślicie, że to telewidzowie zdecydowali? Przecież one doskonale wiedzą od początku, która kiedy odpadnie i która wygra. Każdy program tego typu jest wyreżyserowany.
YEAAAAAAAAAAAAAAAAA
Dupa :/
Paulina wygrała  😅  😅  😅  😅
slojma   I was born with a silver spoon!
01 grudnia 2010 22:06
a paulina coś bąknęła po angielsku nawet
Widzieliście? Oni jej wybielili zeby tylko na górze, a te na dole miała żółte 😲
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 22:07
monia no nie wiem czy  jest z czego sie cieszyc ;/ wygrała pusta laleczka ktora nie zna ni w zab angielskiego... zreszta nawet nie ebde sie wypowiadac... TOTALNA PORAŻKA
Ale tak szczerze i obiektywnie, to ta Polina naprawdę jest ładniejsza od tej blondynki..ma lepsze ciało, w ogóle jest bardziej apetyczna. A że ma siekę w głowie, to cóż.. 🙄 Nie zajdzie daleko, bo gros dziewczyn ją zostawia o kilka dystansów..na karierę światową nie ma co liczyć.
trzynastka   In love with the ordinary
01 grudnia 2010 22:07
ojezu... JEZU... :/
Siedzialam przd tv i gadałam "błagam Ola, błagam Ola" i dupa :/ szkoda jej, ładna, mądra, spokojna.

"niech będę przykładem dla wszystkich szarych myszek"  😂

Szkoda, że nie będzie relacji z różnych castingów na które Polina bedzie musiala pójść i sie zaprezentować po angielsku  😎
slojma   I was born with a silver spoon!
01 grudnia 2010 22:07
Paulina wygrała  😅   😅   😅   😅

tu nie ma co się cieszyć to wskazuje tylko na kłamstwo i ściemę telewizji i robienie wody z mózgu
Polina Papi, kariera usłana różami, jedna sesja i płacz, zero angielskiego...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 grudnia 2010 22:08
😵 😵 😵 😵
Paulina jako pntm
jaja jak berety

Teraz życie da jej szkołę, a zobaczycie że o tych co przegrały nie raz usłyszymy jeszcze. Wystarczy popatrzeć na takie programy jak Idol, gdzie ludzie nie wygrywający nawet do dziś śpiewają i lepiej się mają niż Ci co zajęli 1 miejsce  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 22:08
beznadzieja... 🙄
zen, apetyczna?
w zaden sposob, jestem facetem i jak dla mnie jest odrazajaca...
slojma   I was born with a silver spoon!
01 grudnia 2010 22:09
dobranoc idę spać dzięki za fajną relację, którą zdawaliśmy wspólnie
trzynastka   In love with the ordinary
01 grudnia 2010 22:09
Teraz życie da jej szkołę, a zobaczycie że o tych co przegrały nie raz usłyszymy jeszcze. Wystarczy popatrzeć na takie programy jak Idol, gdzie ludzie nie wygrywający nawet do dziś śpiewają i lepiej się mają niż Ci co zajęli 1 miejsce  😉


właśnie też o tym myśle, dziewczyny nabrały doświadczenia i maja całkiem niezłe portfolio.
Wojewódzki i Figurski mieli racje ,ze WIEŚNIARA wygra pogram  😫
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
01 grudnia 2010 22:09
skąd w Was niektórych tyle jadu... wieśniara, krokodyl... i nietolerancyjne,zazdrosne polskie społeczeństwo.
łatwo oceniać innych... każdy ma marzenia i każdy ma prawo o nie walczyć. wygrała ładniejsza, aczkolwiek nie ma idealnego charakteru. języka da się nauczyć.
niektórzy mogli by nabrać trochę dystansu i postawić się na miejscu tych dzieewczyn.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 22:10
Ja tez wracam do filmu - dziękuję wszystkim za uwagę 😀 hahaha 😀 💃

Felinko, ale to nie konkurs MISS ani urzekła mnie twoja historia, tylko wybór modelki
zróbmy bojkot na fejsie  😁
Felinka - Brawo! Życzę jej jak najlepiej, bo życie samo zweryfikuje czy jej się należało-oby! Reszta dziewczyn na pewno jak nie w modelingu, to sprawdzi się w telewizji i będzie im dużo łatwiej kiedyś niż zanim trafiły do Top Model.
przyznaje ze wstydem, ze dałam się wkręcić. Nigdy więcej.
zen, apetyczna?
w zaden sposob, jestem facetem i jak dla mnie jest odrazajaca...
co zrobić, nieszczęścia chodzą po ludziach, a bycie gejem nie zamyka szansy na szczęście.
Wojewódzki i Figurski mieli racje ,ze WIEŚNIARA wygra pogram  😫
nic w tym dziwnego, ani odkrywczego- to tylko konkurs piękności, a nie Nagroda Nobla 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 grudnia 2010 22:12
ninevet, Może zainwestuje w korepetycje z angielskiego z tej wygranej 😁
Dziewczyny, dzieki za relacje  :kwiatek:
wrotki, to nie jest konkurs pieknosci, tylko konkurs na top model, dla mnie kobieta ma miec w sobie cos wiecej niz tylko twarz podobna do krokodyla 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się