Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Czy znaleźli tą dziewczynę z Sopotu, która zginęła w tym roku około wakacji?
ash   Sukces jest koloru blond....
09 grudnia 2010 16:15
Z tego co czytałam ostatnio na WP, to nie.

"ta, te, to itp" używa się zgodnie z rodzajem rzeczownika do którego się odnoszą i tak jak on się odmieniają:kupię tĘ książkĘ, uderzył mnie tĄ książkĄ.



Czy znaleźli tą dziewczynę z Sopotu, która zginęła w tym roku około wakacji?

się czepię - skoro rozmawiamy o końcówkach, to powinno być "tę dziewczynę".

chciałam nieśmiało zapytać o te e-readery, może jednak ktoś posiada takie urządzenie?
pony   inspired by pony
10 grudnia 2010 11:55
Czy znaleźli tą dziewczynę z Sopotu, która zginęła w tym roku około wakacji?


Iwona Wieczorek. Nie, nie znalezli, nie maja zadnych sladow, ktore moga teraz pomoc tak naprawde, popelnili wiele bledow. Pani Iwona Kinda- matka dziewczyny jest jednak nadal pelna nadziei, ze corka zyje i sie znajdzie.
Magdalena, ja chciałam kupić. Ale stwierdziłam, że strasznie dużo kosztuje taka mała pierdołka, praktycznie tylko do czytania książek.. I stwierdziłam, że poczekam jeszcze trochę. Pewnie za jakiś czas będą sporo tańsze, jak każda nowość..
Ale fajny bajer, fajny. Oczy się nie męczą, jak przy ekranach LCD, możesz mieć nawet kilka tysięcy książek przy sobie, w małym urządzonku, które się w każdej torebce zmieści..
dzięki agniecha. Chciałam kupić na prezent, nie mam bladego pojęcia, na co trzeba zwrócić uwagę...
Wiecie jak się nazywa ta piosenka? leci w niej mniej wicej tak(po mojemu hihi) " boulieee bou sex bouulieee bou sex " w teledysku jest taki jakby aerobik, cwiczą na macie w strojach podobnych do kąpielowych, jest stara (może z 2004 roku ).  🙂 😡
Florcik - do Twojego opisu najbardziej pasuje mi to: 


Sprawdź czy tekstowo się zgadza... a jeśli nowsza wersja -  to wtedy szukaj coverów...
to niestety nie to . Tam były dziewczyny w obcisłych strojach, taka blondynka w lokach i reszta stała przed lustrami i  tańczyli i gimnastykowali się .  🙂 Może ktoś kojarzy ?  🙂
To?
xxflygirlxx - może Ty trafiłaś teledyskiem  😉 ja próbowałam rozgryźć "interpretację słowną" Florcik  😁 ale było jednak pudło...
xxflygirlxx - taaak . 😍 Dziękuję
Majorka -dziękuję za chęci  :kwiatek:
Delilah, dzięki  :kwiatek:
emade, cieciorka, cokolwiek robiłam w podstawówce, tytuł wątku brzmi Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać, czyli jednak raczej dumna nie jestem z moich ubytków w wiedzy.  🙄 No i raczej mogłoby się obejść bez 'dopisków'.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 grudnia 2010 11:19
w sumie głupie pytanie ale: w bajkach Disneya, (tych starych, nie "poprawionych"😉 jak bohater się zakochał to z oczu i z piersi szły mu takie serducha do przodu, chciałam to wgooglać ale nie wiem co wpisać, ma ktoś może link do takich obrazków?  :kwiatek: mam nadzieję że nie namieszałam. 
http://www.tundra.pl/catalog/product_info.php/cPath/52_69/products_id/1377

Myślicie że podanie koniowi tego przed zawodami jest uznawane za doping ??
Jest w ogule przydatne czy wręcz szkodliwe ??
madmaddie może chodzi o Looney Tunes (Warner Bros)?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 grudnia 2010 17:16
Bonzo dziękuję ale nie 🙁 to bardziej Kaczor Donald, Myszka Miki, Goofy..
madmaddie - a to nie jest Pepe Le Pew?  On ciągle zakochany.... i chyba mu takie serduszka gdzieś wirowały...

Zakochany skunks...  😉  http://www.youtube.com/results?search_query=pepe+le+pew&aq=f
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 grudnia 2010 17:58
też nie 🤣ech chyba się nie znajdzie
madmaddie, chodzi Ci o coś takiego, jak w moim "cudownym" rysunku z painta? 🤣 Nie znalazłam, ale może ktoś inny skojarzy, po tym rysunku..
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 grudnia 2010 08:36
o właśnie to 😀
Co to są obiekty o znaczeniu ponadregionalnym i czy występują takowe na terenie Kudowy Zdrój?  😉
Mam wielki problem i już nie wiem jak sobie z nim poradzić 😵
Otóż koleżanka jak zawsze wysłała mi zdjęcia na maila i zrobiłam wszystko jak zawsze czyli po prostu kliknęłam zapisz i czekałam aż wszystko się ściągnie. Niestety na pulpicie wyszły mi jakieś dziwadła których nie mogę usunąć ani nigdzie przenieść ponieważ wyskakuje mi komunikat "Nie można usunąć pliku. Nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego".
Niżej zdjęcie poglądowe jak to wygląda. Błagam pomóżcie mi bo w komputerach jestem kompletnie zielona ...


za duze zdjecie!  😤
Dlaczego w przepisie na kotlety mielone jest sucha bułka - w całości, skoro się ją moczy zaraz?
Mam wielki problem i już nie wiem jak sobie z nim poradzić 😵
Otóż koleżanka jak zawsze wysłała mi zdjęcia na maila i zrobiłam wszystko jak zawsze czyli po prostu kliknęłam zapisz i czekałam aż wszystko się ściągnie. Niestety na pulpicie wyszły mi jakieś dziwadła których nie mogę usunąć ani nigdzie przenieść ponieważ wyskakuje mi komunikat "Nie można usunąć pliku. Nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego".
Niżej zdjęcie poglądowe jak to wygląda. Błagam pomóżcie mi bo w komputerach jestem kompletnie zielona ...


za duze zdjecie!  😤


zrestartuj komp
pozaznaczaj to, co chcesz usunąć, wywal do kosza, powinno się dać.
Jakie te pliki mają formaty? Możesz próbować zmienić na jpg tutaj www.zamzar.com

Dlaczego w przepisie na kotlety mielone jest sucha bułka - w całości, skoro się ją moczy zaraz?

świeża jest zbyt kleista, nie da się rozprowadzić równomiernie. Próbowałam też z bułką tartą - jest zbyt sypka i masa się nie klei. Pewnie taka sucha i namoczona ma najlepsze właściwości sklejania tego wszystkiego.

Co to są obiekty o znaczeniu ponadregionalnym i czy występują takowe na terenie Kudowy Zdrój?  wink

z definicji (tzn. wyłącznie z Twojej definicji) to pewnie góry, zabytki (mają znaczenie dla całej Polski), ew. może droga krajowa, jeśli tam jest?
Jeśli szukasz w konkretnym celu (np. dotacje), to sprawdź definicję w odpowiedniej ustawie.




PYTANIE: skąd firmy spekulujące domenami internetowymi wiedzą, w jakie domeny zainwestować?

Przykład: za granicą otwiera się miliony firm, rejestrują swoje domeny jako .com i/lub odpowiednik krajowy. Podobnie rejestrują nazwy produktu. W Polsce firmy spekulujące rejestrują takie zagraniczne nazwy, z rozszerzeniem .pl lub com.pl - ale skąd biorą te nazwy? Jest jakiś bot do tego, narzędzie, cokolwiek?
Lov   all my life is changin' every day.
12 grudnia 2010 23:37
Pytanie z serii głupich - co może grozić osobie zdrowej, o normalnym ciśnieniu, po braniu tabletek na podwyższenie ciśnienia krwi? Oprócz samego podwyższenia, oczywiście. Jakie negatywne skutki?
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 grudnia 2010 11:09
czy poza wątkami o tym co nas wkurza na codzień, co nas wkurza na forum, co nas dołuje, itp., na forum mamy watek, w którym mozna się podzielić jakimis megapozytywnymi wrazeniami? 😉
Mamy wątek "jestem dumny.." chyba 🙂 Ale faktycznie nie ma gdzie się dzielić pozytywami, chyba czas to zmienić 🙂

Edit: jest też wątek dla odbijających się od dna, tam jest zazwyczaj pozytywnie!
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 grudnia 2010 11:44
dzięki 🙂

ale to jednak nie "to" 😉

mamy full watków do dzielenia się nieszczęsciami i ani jednego, zeby napisac po prostu "jest fajnie"?? 😲
rzekłabym... znamienne dla narodu polskiego 😉


czyli miejsca do napisania, ze miałam cudowny, megapozytywny weekend, co do zasady na forum nie ma? to znaczy jest - jesli sama sobie taki watek założę... 😉 🤣
az chciałby się napisac, ze dziekuję nie skorzystam, nie chcę nikomu psuc... "nastroju" 😉 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się