Derki

Jakiej grubości derkę można dać zamiennie za ripstopa+polar? 100 g?
ma ktoś zdjęcia na tym samym koniu dralona i zykłego polara w romby ? Chodzi mi o różnice w wielkości, zastanawiam się czy mi się konisko nie utopi 🙂 :kwiatek:
Dramka  :kwiatek:
Możesz, proszę, jeszcze napisać jaki rozmiar jest tej derki i jakie nosi twój koń. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tą derką tylko właśnie nie widziałam w realu nigdzie. Moja ma taką Jacsona tylko bez kołnierza w rozmiarze 145 i jest na styk i zastanawiam się czy z kołnierzem brać tez 145 czy lepiej 155?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 grudnia 2010 09:49
TA-KI Ja bym wzięła 155cm, gdyż ten kaptur jest  (jak dla mnie) troche przykrótki
Zuź Od ivett  😀

TA-KI 145cm przy 164cm  :kwiatek:

Mam plan kupić sobie dralonik w Berlinie  💃
przymierzałam derkę od ivett, leży fajnie, na wiosnę zobaczymy jak po dłuższym użytkowaniu. Trochę tylko za długa wyszła (w dół)  😉
🤬 Przyznać się!  👀 Kto sprzątnął mi derke dralon ze STAJNI po którą dzisiaj pojechałam  🙁
Była taka w stajni?Za ile?
tak, ale 135 cm 😉 ktoś się w KRM chwalił
D+A Za ponad 250zł

Disco Pamiętasz nick?  😀iabeł: 135 by mnie zadowoliła  🤔wirek:
To w miarę tanio. Mają jeszcze inne kolory 145?
dramka wydaję mi się, że to była juliadna 😉

D+A z tego co pamiętam ostał się jeszcze duży dralon z gigantycznym napisem i 125 cm fango-sky
Eee te z napisem mi się nie podobają😉
Mi też  🤔
Dramka, ten dralon akurat ze zdjęcia to bodajże s. jest, o ile mnie pamięć nie myli... Ja po tamten dralon ze stajni miałam jechać z tydzień temu, czy dwa, ale widziałam już w KRM, że juliadna go zwinęła  👿
disco a pamiętasz może cene tego dralonu fango-sky 125? 😉
Ten dralon tak długo leżał  😵
Czy tylko mój koń ma problem z derką ivett i tymi metalowymi kółkami? Przez kilka dni użytkowania rozebrał się z niej dwa razy, bo kolejno odpadły wszystkie kółka - rozgięły się. Miał ktoś z was tak? Wiem, że dostanę nowe kółka, których nie ruszy, ale zdziwił mnie ten fakt...
Dramka, ja o nim już dobry rok temu myślałam  😂 ale za mały szmatoholik byłam

Dzionka, mój ma 2 derki Ivetkowe, z żadnymi nic się takiego nie działo
Nirv, a jakie masz zapięcie na klacie? Takie standardowe czy na kółeczka, przez które przewleka się paski?
bo te półkola trochę delikatne jak na derke są. Mam nadzieje, ze moja ich nie zepsuje
korsik, to melduj jak się trzymają - mój w dwa dni załatwił całość, kujka zbierała derkę z padoku ze śniegu a on latał goły :O No ale trzeba przyznać, że reszta derki jest mocna, skoro nic się nie podarło po takim stipteasie 🙂
Dzionka hmm u mnie poddały się klamerki od zapięcia kaptura i sprzączki do jego przypięcia do derki. Następnym razem kiedy będę zamawiać derkę poproszę też o pancerniejsze paski od zapięcia na klacie (nic się z nimi nie dzieje, ale się mocno rozciągnęły). Reszta bez zarzutu 🙂

szerek
okolice 260zł? Nie pamiętam, zadzwoń 🙂
O, no to dokładnie tak jak u mnie - materiał i szycie bez zarzutu, ale i w kapturze do derki siatkowej i w tej zimówce puściły części metalowe. Laski, trzeba takie rzeczy pisać na forum albo ivett na PW, to będzie ulepszać!
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
09 grudnia 2010 21:20
Dzionka, moja derka od Ivett uzytkowana non-stop (padok i boks) jest cala, nic a nic sie nie popsulo/odpadlo/rozgielo. teraz 'odpoczywa' z racji tego ze to 200g, a siwy przepakowany w ex 360 masty do odwolania (swoja droga- to 4 sezon tej dery [pierwszy zaliczyla u quantanamery],a ona  nadal wyglada jak nowka! 🙂 )
szafirowa, ale masz zapięcie na klacie w postaci kółeczek czy takie klasyczne klamerki? Bo u mnie klamerki działają, tylko się te kółka porozginały o nie da się derki zapiąć.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 grudnia 2010 07:49
Umnie  dery od ivett bez zarzutu 😉 A co rano odchodzi TAAAAKIE brykansko, ze w zasadzie ma prawo cos nie wytrzymac  😁
No to mam nadzieję, że po wymianie kółek moja też będzie się dobrze sprawować, bo naprawdę bardzo mi się podoba 🙂
Dramka  :kwiatek:
Dzięki za informację, będę poszukiwać mocniejszych okuć.
Zgłaszajcie mi takie problemy, żebym wiedziała co mam poprawić.
Dzionka, Nirv, Szafirowa i Milusia mają takie zapięcie jak Ty.

to ich dery:



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się