Derki

anetakajper, a czemu ta derka w boksie ma służyć latem? to boks angielski czy w stajni? mówisz, że może przemakać, więc raczej nie ochronnie przed brudzeniem się konia?
anetakajper   Dolata i spółka
24 kwietnia 2024 10:03
mindgame, ma chronić brudasa przed utytłaniem się. Obecnie stoi w polarze i jest czysta pod spodem. Jak było gorąco to była bez derki iiii no cóż jak to brudas.

A może chłodząca? https://www.horze.pl/derki-osuszajace--polarowe--stajenne-i-padokowe/horze-limited-edition-derka-chlodzaca/24687.html?color=COLB ktoś ma?
W sumie.... to co robią derki chłodzące? No, okej, chłodzą jakoś pewnie, ale zastanawia mnie faktyczne użycie🙂
anetakajper   Dolata i spółka
24 kwietnia 2024 10:14
Sankaritarina, ciekawe czy one cokolwiek chłodzą 😉
Ja się spotkałam w duże upały z zakładaniem takiej derki na konia mokrej, takiej wyciągniętej z wiadra. Wtedy chłodzące działanie ma sens
Marian5   Miłośnik zwierząt i entuzjastą zdrowego stylu życia Ban permanentny
24 kwietnia 2024 10:56
spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
Marian5, nieładnie tak się dzisiaj zarejestrować i od razu spamować.
anetakajper, to może derka winderena? Widzę że mają transportową z Softshell i piszą że nadaje się też na letnie dni. Oddychająca. Może to byłoby rozwiązanie.
anetakajper, - a golenie? Golaska gąbeczką w chwilę wyczyścisz, nawet białego ugnojeńca. Plus wbrew pozorą siatka też potrafi trochę brudu zatrzymać, może więc siateczka? 🙂
anetakajper   Dolata i spółka
24 kwietnia 2024 14:13
keirashara, no chyba w tym roku uraczę się siateczką, jakąś bawełną bo golić 3 latka to średnio jej potrzeba 😉 i dokupię tą chłodzącą zobaczę czy to hit czy kicz 😉

mindgame, ta transportowa jest bardzo ładna. Rozmiar tylko do 155 -małe
anetakajper, zwykly bawełniak z horseware
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
27 kwietnia 2024 23:19
anetakajper Bucas PowerCooler? Mi ładnie blokowała "kurzenie" się konia od trocin, na lato była top - przynajmniej na tego jednego konia. Tylko że ta derka na pewno przepuści hehm kleksy, więc jeśli chodzi o utytłanie się 💩 to ta derka nie da rady.

PS. Caball chyba robi coś podobnego ale ja wyrwałam ten cooler jakoś ostatnio w podobnej cenie. Przy czym Caball ma te derki w opcji z kapturem.
anetakajper   Dolata i spółka
29 kwietnia 2024 07:10
Dzięki dziewczyny. Na stanie mam jakiś poliester i bawełnę. Poliester ładnie zatrzymał brud.
Od dzisiaj już i tak tylko kąpiel bo +28 . Na samą myśl o takiej temp. robi mi się słabo 🙄
Gillian   four letter word
29 kwietnia 2024 07:24
Mam derkę chłodząca z Felix Buhler, sprawdza się zaskakująco dobrze na upały. Wrzucam do wiadra z zimną wodą na chwilę żeby nabrała wody i zakładam na konia, bardzo długo trzyma chłodek. Tylko trochę nieposiastnie się tym obsługuje bo zwykle przy okazji i ja cała mokra kończę 🙂
Gillian, najpierw załóż, potem zlej z węża 😉
Gillian   four letter word
29 kwietnia 2024 11:10
Gillian, najpierw załóż, potem zlej z węża 😉
espana,

EJ 👀 whaaaaat 😦
Dobra, mam naprawdę ujemną deltę mózgową czasami 🤣🤣
Gillian, jest poniedziałek, do tego przedmajówkowy 😂😂😂 Nie wymagaj od siebie za wiele 😅
Gillian   four letter word
29 kwietnia 2024 13:10
Tylko że ja się całe lato tak mordowałam z tym 🤣😂😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się