Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

span class="BBquote">fajnie jest ;d a może nie zmienij wędzidła tylko nachrapnik dokup i ściśnij jej ryjka na maksa żeby poczyła siłe wędzidła ;D
Tia, abc internetowego jeździectwa: ściśnij ryj, ciągnij za wodze by się zganaszował koń i heja do przodu!

Niestety takie nastawienie ma tez jedna z osób ze stajni gdzie dzierżawiłam Karmela.  🤔wirek:
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 grudnia 2010 19:51
Frania, Och, zapomniałam. Czyli ja (nie wyglądam na swoje 21 lat) mam zacząć od młodszych koleżanek wymagać by mówiły mi 'Pani Justyno'? 😂
Nie zapomnę jak mi jedna małolata wypaliła z k*rwami do mnie (laska z 13 lat, 'mleko pod nosem', dopiero zaczynała jeździć) że instruktor mi kazał coś tam zrobić. To stwierdziłam, że skoro sprawił sobie menedżera to powinien menedżer być kulturalny i zwracać się do 'klientów' na per pani/ pan. 😂
wątek zamknięty
Komentarz mojego kolegi który przeczytał jej komentarz o moim tyłu:
"i ten mastozont" ci to mówi  👍
wogle dziewczyna śmieszna jest. Jeszcze mi napisała, że nie umiem nawiązać prawdziwej więzi z koniem, a potem juz tylko leciały teksty jaka to ja jestem bogata


Ta "blać na 3 zmianę" poprawiła mi humor do końca dnia  🏇
wątek zamknięty
A mi tak słitaśnie odpisywała na komentarze, ale skasowała  😕 Z tego co pamiętam dała mi dosadnie do zrozumienia, że to ja nie mam pojęcia bo po "wypadku konnym" ( rozwalił mnie ten termin )  😜 dopasowuje się siodło do siebie, a nie konia  😵

To jak ja po tylu złamaniach, wstrząsach mózgów itp. bym miała jeździć w fotelu na moim biednym koniu, żeby dopasować do siebie  🤔wirek:
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 grudnia 2010 19:59
Frania, I to jeszcze z błędem ci napisała, a powinno być BLADŹ xD. Btw, do tej laski pasowałby nick 'bladź pancerna' 😁

Chyba nie muszę tłumaczyć co to jest bladź 😂
wątek zamknięty
ja się mamy musiałam spytać  😁
czytałam ten komentarz o "wypadku konnym"
wątek zamknięty
Ja tylko czekam, aż tu wbije i zacznie rzucać mięchem, bo my jesteśmy bogate... blaćie?  😂 nawet nie wiem, jak to odmienić.  I potem do do mnie się zwracają per dziecko bądź nawet "gówniaro", a o niej powiedzą, że jest już dorosłą osobą, bo sama zarabia na swojego konia!  🤔wirek: A ja się nie znam, bo od bogatego tatusia dostaję kieszonkowe na kolorowe czapraczki i ochraniaczki, a nie mam więzi z koniem, bo nie staję mu na plecach ani nie kładę się na nim ciągnąc go za mordę.
wątek zamknięty
Chyba to się pisze wogle bladź 😉
To z rosyjskiego?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 grudnia 2010 20:55
Frania, Bladź to z rosyjskiego po prostu 'k*rwa' 😁

Swoją drogą jest kilka pięknych powiedzonek z ruskiego, które funkcjonują w polskim  😁
wątek zamknięty
🚫 Może założymy osobny wątek dla ciekawych powiedzonek?  😁
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 grudnia 2010 21:07
wątek zamknięty
już mnie mama uświadomiła i jeszcze się śmiała że tego nie wiem 😉
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/nidulka88/80432626/moja.html
Ach ta wspaniała główka, to ustawienie, no normalnie miodzio

fajnie jest ;d a może nie zmienij wędzidła tylko nachrapnik dokup i ściśnij jej ryjka na maksa żeby poczyła siłe wędzidła ;D
Tia, abc internetowego jeździectwa: ściśnij ryj, ciągnij za wodze by się zganaszował koń i heja do przodu!

http://www.photoblog.pl/nidulka88/79015250/moja-piekna.html
Heh, widać nad ustawieniem pracę. 🙄

http://www.photoblog.pl/nidulka88/77728931/ja.html
i wszystko jasne! 😁


Ręce opadają, po prostu załamka 😵 🙇


A mi tak słitaśnie odpisywała na komentarze, ale skasowała  😕 Z tego co pamiętam dała mi dosadnie do zrozumienia, że to ja nie mam pojęcia bo po "wypadku konnym" ( rozwalił mnie ten termin )  😜 dopasowuje się siodło do siebie, a nie konia  😵

To jak ja po tylu złamaniach, wstrząsach mózgów itp. bym miała jeździć w fotelu na moim biednym koniu, żeby dopasować do siebie  🤔wirek:


Jak nie ma w tej sprawie nic mądrego do powiedzenie, to zostało jej tylko pozwyzywać, co by ulżyło 🤣 😁
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 grudnia 2010 02:13
http://www.photoblog.pl/padyowijki/82012023/zolty-skokowy.html ktoś tutaj nadal prowadzi działalność 😁

I jakość nie poprawiła się jak do tej pory.
wątek zamknięty
A właśnie kupował ktoś może u tej kobiety?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 grudnia 2010 10:49
Time, To pady re-voltowiczki (a raczej jej mamy) Likier. Swego czasu była tutaj potężna awantura związana ze zwrotem i sprzedażą 'na czarno'
wątek zamknięty
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
15 grudnia 2010 10:54
Time ja u niej kupiłam  😵 miał być taki padzik jak lamicell college collection a dostałam takie straszydło jakie kupila bym sobie byle gdzie za 20-30 zł  😵
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 grudnia 2010 15:57
Nie mogę się powstrzymać od napisania takiego komentarza (do 'pani' z ww fotobloga):

"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich."
wątek zamknięty
To bardzo się cieszę, że nic u niej nie kupiłam.!
Ta kobieta ciągle pisała do mnie abym u niej kupiła pad za 80zł bo to cena promocyjna a pady są ala anky!
śmieszna jest!
wątek zamknięty

😀
wątek zamknięty
time TE PADY SA KOSZMARNE I KOSZMARNIE USZYTE !
wątek zamknięty
Apropo tamtej dziewczyny co staje koniowi na głowie to chyba jej nadepnęłam na odcisk  😂

http://www.photoblog.pl/nidulka88/82040136/siweczka-moja.html


jej koleżanka w komentarzach:
"ktora mi tu nide obraza :P zaraz mi tu pokazuj i wpierdol xD :p"
na co ona:
"jakaś bumbelek 17lat szczecin,opowiem ci w sobotę 🙂,jak laska jest zryta xdd ...."
wątek zamknięty
wątek zamknięty

😀


się konisko wkleiło  😁 😁

time TE PADY SA KOSZMARNE I KOSZMARNIE USZYTE !


To ciekawie na jakiej podstawie opisała te pady jako ala anky? 🤔
jak to anky zapewne nie widziało! 😜 😁


nie cytuj zdjęć/grafik 🤦
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 grudnia 2010 19:07
Time, Zapewne, ze są szyte z A L C A N T R Y (kit z tym, ze podróba alcantry ;] )! No bo przecież jak szyte są z alcantry to już pełna profeska 😉
wątek zamknięty
Nie no oczywiście, widać po zdj jak profesjonalnie 😀 😁 😁
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
15 grudnia 2010 19:45
Time, Zapewne, ze są szyte z A L C A N T R Y (kit z tym, ze podróba alcantry ;] )! No bo przecież jak szyte są z alcantry to już pełna profeska 😉


A nie przypadkiem Alcantary ?  😎
wątek zamknięty
Frania ja bym się bała z domu wychodzić, serio  😂
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 grudnia 2010 19:52
ninevet, A może, ja słyszałam dwie wersje 😉 Alcantra i alcantara. Ale co dziwne ta pierwsza bardziej popularna od tej drugiej, prawidłowej 🤔wirek:
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
15 grudnia 2010 20:06
Ja nie słyszałam, bo jej nie ma.
Wklep sobie w google, nawet one poprawiaja na prawidłową.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.