NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

majeczka   Galopem przez życie!
28 grudnia 2010 07:58
ja elen sprzedałam coś już kilka razy, było i tak że wpłacała na konto i wysyłałam jej za pobraniem i odbierała i no problem, na początku grudnia"kupiła" ode mnie nauszniki, napisała żebym wysłała, bo potrzebne a ona już idzie na poczte i robi przelew... zapomniałam ich wysłać i dobrze bo wpłaty jak nie było tak nie ma...nie wiem nie będę jej oceniać, może coś się stało, może się odezwie, nie wiem
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
28 grudnia 2010 17:37
być może coś się stało ale ostatni raz logowała się 18 grudnia a 12 jeszcze mnie zapewniała że wysłała kasę drugi raz a nawet proponowała że wyśle po raz trzeci ale nic zero . może ktoś ma do niej numer telefonu?
no nic , nie polecam transakcji z NIRV zadeklarowala sie, ze kupi czaprak i cisza.... a loguje sie na volcie  😵 😵 przynajmniej by pw napisala ,ze nie bierze  🤔wirek:
Przeczytałam kilka opinii o cudna11 i nie chcąc popełnić tych samych błędów co kilku voltowiczów przede mnę, zwróciłam uwagę cudnej11 na jej opinię na re-volcie i zastrzegłam, że kupię produkt wyłącznie z przesyłką przy odbiorze. Otrzymałam odpowiedź, że jeśli jej nie ufam to mam nie kupować u niej i poszukać uczciwego sprzedawcy... Mogę więc podpisać się pod wcześniejszymi postami, że żaden z niej partner handlowy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 stycznia 2011 16:59
Chyba z wielką przykrością będę musiała dopisać tu użytkowniczkę KolorWiatru.
Na dużą kasę to nie poszło, bo zrobiła mnie w konia na 15zł - za konia z modeliny.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 stycznia 2011 20:51
Naciau - ode mnie NIRV miała wziąć półderkę za 100zł i też sie jej nie spieszy ..
wystaw jeszcze raz , nie wplaci ci  😤 😤 tak samo jak z uodzinami  🤬
noen   A story of a fighter of our human race
03 stycznia 2011 21:00
Czyli nirv można uznać za kolejną oszustkę, coś w podobie rewir ?  🤔 Ahhh, co się z tymi ludźmi teraz dzieje...
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
03 stycznia 2011 21:04
Ja też miałam jedną dość nieprzyjemną sytuację z Nirv w roli głównej. Niestety, kiedyś ściągnęłam dla niej czapraki z Niemiec po czym na 2 czy 3 dzień od zamówienia ich (czapraki w drodze, kasa na nie poszła z mojego konta) Nirv pisze że jednak nie weźmie ode mnie tych czapraków... Na szczęście udało mi się je sprzedać...
noen   A story of a fighter of our human race
03 stycznia 2011 21:06
Siss : ale czyli ona przed zamówieniem nie zapłaciła, a Ty ''na ślepo'' zamówiłaś ?
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
03 stycznia 2011 21:09
Napisała że chce je za pobraniem... w związku z czym zamówiłam jej te czapraki.
noen   A story of a fighter of our human race
03 stycznia 2011 21:13
Ja nigdy bym nie zaufała nieznanej osobie, głupi przykład rewir, niby na forum znana wszystkim a jaki cyrk... Przynajmniej masz nauczkę, że na drugi raz będziesz chcieć najpierw kasę 😉 I szczęście, że sprzedałaś te czapraki, bo wydać kasę na cos nieswojego, i żeby jeszcze leżało, to bez sensu  🤔
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
03 stycznia 2011 21:15
noen... no co ty nie powiesz...
eh szkoda gadac  🙄
Noen teraz świeci uczciwością i prawością aż po prostu blask w oczy bije..

Nirv jest po prostu bardzo często niepoważna.
noen   A story of a fighter of our human race
03 stycznia 2011 21:29
Ta bo ''wirtualna śmierć' mówi tyle o uczciwości ... 😵 Jeszcze żebyś miała pewność ... A jeśli nie chcesz czytać moich postów, po lewo jest znaczek ignoruj, możesz skorzystać 😉
majeczka   Galopem przez życie!
03 stycznia 2011 21:31
Absolutnie nie polecam jakichkolwiek transakcji z kinia992 - dziewczyna dołączyła się do naszego e-bay'owego zamówienia, wylicytowałam jej rzeczy o które prosiła (wtedy wysyłała po 50-siąt pw dziennie) odkąd napisałam jej dane do przelewu kontakt się urwał. Loguje się na re-v ale nie odpisuje na wiadomości. Kolejna nieuczciwa osoba!
noen, zarwno wirtualna smierc swadczy o twojej uczciwosci jak i klamstwa. gdzies pisalas swiecie oburzona, jak to nikogo nie ignorujesz na forum. to moze wyjasnij mi jakim cudem ja i caroline mamy od ciebie po ignorze? klamiesz i sciemniasz w typowy dla twojego wieku sposob, ale nie probuj sie wybielac i robic z siebie swietej.
Averis   Czarny charakter
03 stycznia 2011 21:49
katija, wow, Wy możecie sprawdzać takie rzeczy? (chodzi mi o to kto kogo ignoruje). Czadowo 😎
Noen bieganie po wszystkich wątkach i robienie z siebie świętej Ci nie pomoże 🙂 i tak 🙂

Averis, chyba tylko kto ich samych ignoruje 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
03 stycznia 2011 21:53
Averis, modzi wiedzą kto ich ignoruje 🙂
kujka   new better life mode: on
03 stycznia 2011 21:55
i teraz na konta moderatorskie wplynie fala pw z blaganiem o ujawnienie "kto mnie ignoruje"...
cieciorka   kocioł bałkański
03 stycznia 2011 21:58
ale wiedzą tylko kto ich ingoruje, nie kto kogo 😉
czyli wystarczyloby tym co umieraja z ciekawosci dac status moderatora na minute, zeby mogli sprawdzic 😀
Averis   Czarny charakter
03 stycznia 2011 22:15
Burza, cieciorka, czad!
kujka, ja Ci powiem, że zaraz Ciebie zignoruję...Za tę czekoladę ;(! Chyba, że żałożę mojemu żołądkowi konto, zignoruję go i problem zostanie rozwiązany  💃
noen   A story of a fighter of our human race
03 stycznia 2011 22:38
Noen bieganie po wszystkich wątkach i robienie z siebie świętej Ci nie pomoże 🙂 i tak 🙂


Ciekawe, może masz dla mnie więcej pożytecznych rad ? A jeśli moje wypowiedzi sprawiają Ci tak wielki problem, nie krępuj się i wciśnij ignoruj. A jesli zrobiłaś to już dawno, jak wiele osób z forum, to nie musisz odkrywać moich postów, chyba, że ignorujesz ludzi, tylko po to, żeby nabijać im liczbę, a potem sama męczysz się z odkrywaniem ich 😉 Twoja sprawa, nie wnikam bardziej.

Katija : możliwe, że mnie czymś zdenerwowałaś, i takowy Ci przyznałam 😉 Tak samo Caroline, i nie tylko, pare osób ma ode mnie ignory, bo nie moge czytać ich wypowiedzi. Twoją odkryłam, by zobaczyc co ciekawego napisałaś o mojej osobie 😉 A iwesz co mnie najbardziej boli ? To, że masz gigantyczny problem z dopuszczeniem do siebie wiadomości o tym, że nie masz ŻADNYCH dowodów na to, że zrobiłam to ja. No ale oczywiście łatwiej kogoś osądzić, nieprawdaż ? I jestem ciekawa jak TY byś się tłumaczyła i co TY bys mówiła na moim miejscu, bo wątpie, że zostawiłabys sprawę w spokoju 😉

Ode mnie koniec  🚫 . 🙂
pozdrawiam naszych sędziów i sędziny na forum  😀
hmmm, tylko zarzekalas sie, ze nikogo nie ignorujesz... hmmm, cos sie kupy nie trzyma.
a co do twojego zgonu- jestem nieobiektywna i wiecej niz pewna, ze to ty. a jak mi sie zachce, to tak to przeszperam, ze znajde, wierz mi. i JA bym sie nie tlumaczyla, bo JA nie robie takich akcji 😎
Averis   Czarny charakter
03 stycznia 2011 23:02
Ej, bo już zgłupiałam. Jak to jest w końcu ze statusem ontologicznym noen?
noen - Jestem chyba jedną z nielicznych czynnie udzielających się osób na forum które nie dały Ci ignora, nie wnikam w to czy mówisz prawdę w sprawie śmierci której doznałaś, ale uważam dziewczyno że pogrążasz się troszkę  😉
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
03 stycznia 2011 23:17
Noen zmarchwiwstała... 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się