NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Co do użytkowniczki Karina7 odezwała się do mnie dzień po tym jak umieściłam tu swoją wiadomość. Wytłumaczyła się tym że przesłała mi dwie wiadomości na pw i nie wie dlaczego niedoszły, a paczka się do niej wróciła i też nie ma pojęcia dlaczego. Tiiiaa... PW nie dochodziło a nagle to z tą wiadomością doszło, gg tez nie działało przez ten czas i nagle magicznie zaczęło działać? 😵 Paczka doszła już do mnie więc bardzo szybko. Jeśli paczka wróciła się do niej (o ile to prawda w co wątpię ) miała na to ponad 2 tyg a dopiero teraz to zrobiła. O rzeczach w jakim stanie do mnie trafiły już nawet nie mam siły pisać.
Szczerze odradzam zakupy u tej użytkowniczki ! ❗
noen   A story of a fighter of our human race
03 grudnia 2010 18:57
Enii, a dzwoniłaś do niej, na ten numer, który podałam ? :kwiatek:
Nie za bardzo wiem co zrobic.
Wpłaciłam Faszce pieniadze 18 , od 24 nie loguje sie na volcie.
Nie odpisuje na maile.  🙄

Czy któraś voltowiczka z Lublina może ją zna ?
Widziałam ze pare osób od niej cos kupowało jak i ona od innych i nei było problemów  a teraz...
Enii, a dzwoniłaś do niej, na ten numer, który podałam ? :kwiatek:


miałam taki zamiar ale wcześniej sama napisała  🤔
ciska na pewno któraś dziewczyna Ją zna tyle że tu nie zaglądają. Dobrze gdybyś odwiedziła wątek "stajnie w Lublinie" tam Ci pewnie pomogą.  😉
asds   Life goes on...
08 grudnia 2010 16:03
mam pytanie..informacje o wysłaniu packzi dostałam 1 grudnia, wczoraj byłam na poczcie sprawdzic czy jest - dalej nie ma. Czy 8 dni to normalny okres dojścia paczki droga poczty polskiej?
mam pytanie..informacje o wysłaniu packzi dostałam 1 grudnia, wczoraj byłam na poczcie sprawdzic czy jest - dalej nie ma. Czy 8 dni to normalny okres dojścia paczki droga poczty polskiej?


asds bierz poprawę na pogodę. Do mnie ostatnio KURIER jechał 4 dni
ja wysłałam 1.5 tygodnia temu paczkę a doszła dopiero dzisiaj (pocztą polską)
asds   Life goes on...
08 grudnia 2010 17:15
a wiec czekam tylko ta cisza...po stronie sprzedającego....choc wiem ze logował sie wczoraj
PP ostatnio wysłałam fakturę poleconym. Doszła UWAGA po 17 dniach. Po terminie płatności oczywiście.
Paczka DHL jechała z Łodzi do W-wy równo 7 dni, a dziś odbierałam telefony od wkurzonych klientów, których paczki wychodziły UPS w czwartek i piątek. Oczywiście wszystko idzie na pogodę, a umowy mają obwarowania pogodowe i reklamacji nie biorą pod uwagę. Ehhh...
a ja we wtorek późnym popołudniem wysłałam paczkę PP priorytetem była dzisiaj rano, więc to bardzo różnie wygląda. 😉
a ja wysłałam paczkę do Dramki kurierem 29 listopada i przynajmniej do dzisiaj rana jej nie było, więc już nic mnie dziwi  🚫
[quote author=asds link=topic=5367.msg801507#msg801507 date=1291824181]
mam pytanie..informacje o wysłaniu packzi dostałam 1 grudnia, wczoraj byłam na poczcie sprawdzic czy jest - dalej nie ma. Czy 8 dni to normalny okres dojścia paczki droga poczty polskiej?


asds bierz poprawę na pogodę. Do mnie ostatnio KURIER jechał 4 dni
[/quote]

Pogoda to jedno. Ale jest teraz gorący okres- Mikołajki, zaraz gwiazdka- ludzie masowo kupują prezenty i masowo robią to via net.

Poza tym to chyba temat o voltowiczach a nie o dostawcach przesyłek 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
08 grudnia 2010 22:03
asds ale w przypadku tej osoby koniecznie DOPILNUJ, żeby przesłała Ci potwierdzenie nadania paczki!!! Ja niestety o tej użytkowniczce nie mam dobrego zdania zwłaszcza, że sama miałam z nią złe przejścia.
Scottie   Cicha obserwatorka
09 grudnia 2010 09:38
A ja w ubiegłym tygodniu, podczas mrozów i śnieżycy robiłam zakupy via net, jedna paczka z Krakowa (DHL), druga z jakiegoś pcimia (Siódemka) i obie doszły następnego dnia po nadaniu towaru. A były to ostatnie dni przed mikołajkami i pogoda jak widać nie przeszkodziła, żeby dostarczyć paczkę na czas 😉
Gillian   four letter word
09 grudnia 2010 09:49
różnie bywa, paczka do Wawy szła jeden dzień a na list z Krakowa czekałam ponad 2 tygodnie... :/
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 grudnia 2010 10:09
Gillian ja mam świadomość z jaką osobą asds ma problem i wierz mi primo: dziewczyna jest osobą niegodną zaufania (osobiście miałam z nią kłopoty w te wakacje), secundo: z tego co wiem nadal nie wysłała asds potwierdzenia nadania paczki- a na r-v się loguje  🙄
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
09 grudnia 2010 16:18
bjooork pisze się secOndo, nie secUndo - nie ma takiego wyrazu! Przepraszam, ale za każdym razem mnie to okropnie w oczy gryzie 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 grudnia 2010 16:23
Mały OT http://www.slownik-online.pl/kopalinski/9EEC9760FB1879F3C125658B00756E25.php myślę że Kopaliński też ma rację 😉
asds   Life goes on...
09 grudnia 2010 18:21
Hmm....pocztowa wyszukiwarka pokazuje ze nie ma packzi o takim nr...Pierwszego dostałąm wiadomość ze paczka wysłana, a przed chwila ze wysłana dopieor w poniedziałek wieczorem była...... 🤔
to może wyjawicie o kim mowa...
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 grudnia 2010 18:26
kate zajrzyj na 17 stronę wątku
asds   Life goes on...
09 grudnia 2010 18:28
Nie chce jeszcze pisac...bo na razie po prostu...zgłupialam...i juz nie wiem co jest i jak...

A wieć sprawa wyjaśniona. Skończyło sie na zwrocie pieniędzy.Teraz czekam na przelew.
Nie wiem czy to na pewno nieuczciwość ale ...
5 grudnia doszło do transakcji pomiędzy mną a Nirv. To miała być wymiana: ja oferowałam telefon, ona pad + owijki. Prosiła bym wysłała paczkę piorytetem bo bardzo potrzebuje nowego telefonu. Paczkę piorytetową wysłałam 7 grudnia. 13 grudnia zapytałam się czy już dotarła, Nirv stwierdziła, że nie. Wysłałam zapytanie wczoraj i dzisiaj, nie odpowiedziała chociaż LOGOWAŁA SIĘ DZISIAJ.
Paczka od Niej nie dotarła do mnie do dnia dzisiejszego ... .

edit: sprawa wyjaśniona
A ja przelałam pieniadze Faszce a padu od miesiaca na oczy nie widziałam , zero kontaktu  😫
Licze jedynie na Fin bo ona ją zna osobiscie , a jak sie zdenerwuje to odwiedze Lublin  😎
Zapomniałam się pochwalić, że w końcu wyjaśniłam sprawę z Alicją W.  🏇 💃
a ja wysłałam paczkę do Dramki kurierem 29 listopada i przynajmniej do dzisiaj rana jej nie było, więc już nic mnie dziwi  🚫


Zapomniałaś dodać że kurier z Warszawy do Warszawy  😁 masakra  😤

Paczki poczy polskiej dochodzą narazie bez zarzutu.

Mia komórką lubią ginąć na poczcie jeżeli wysłana paczką nie ubezpieczoną.
Alabamka, wow !! A jaki wynik sprawy ?
Jej paczka podobno zaginęła ale wysłała mi drugą.
Dostałam oczywiście co innego ale zawszę coś  💃
Jej paczka podobno zaginęła ale wysłała mi drugą.
Dostałam oczywiście co innego ale zawszę coś   💃



wow. no po takich akcjach to w sumie ważne że cokolwiek. A wartość podobna??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się