Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 19:18
Jasnowata i jak?
Biorę tą klacz. 😀 Będę miała turbokobyłę. 😎 Wykminiłam, że w klaczach nie podoba mi się jeden element ich wyglądu - czyt. to co mają pod ogonem. 😂 Do płci się przekonałam jak sobie wyliczyłam ile znam klaczy, które są świetnymi sportowcami. 🙂
W sumie to ja się nie odzywam, tylko se czytam, ale swoje trzy grosze chętnie wepchnę.  🍴 Chociaż znam wiele wspaniałych klaczy to też z niewiadomych powodów podświadomie wole wałachy, chociaż tak jak powiedziała niemiłek nie mają jaj  😁
Jasnowata no to nie obędzie się bez mojej wizyty chyba  😁 A ta serio, jak tam Ci się podoba?

A mi to lotto czy to klacz, wałach czy inny stwór - byleby miał cztery kopyta, buźkę i podstawowe elementy  🤣
Jasnowata ja też wpadam  😅 😅

Mój koń przeszedł dzisiaj sam siebie, jakby ktoś nie wiedział na łydkę staje się dęba  😵 i to na ścieżce przy ścianie, gdzie tuzin dzieciaków od kucyków nie patrzy i jedzie prosto na mnie  🤔wirek:
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
28 grudnia 2010 20:43
A ja lubię i to i to.

Znam cudnego wałacha Eliksira i tak samo cudną klacz Harpie, więc krótko mówiąc mi to tito  😀

A tak odchodząc od tematu. Wolicie konie czy kucyki bo moja przygoda z końm i kucykami zaczeła się od zauroczeniu w w kucyku szetlandzkim zwanym Bibi. A w te wakacja zauroczyłam się w kucyku o imieniu Karat (mam go na zdjęciu).
Zdecydowanie wolę konie. Zwłaszcza te duże. Na kucyku nigdy nie jeździłam (jakoś haflingerów nie zaliczam do kucyków  😁 ) i szczerze mówiąc nie żałuje. 😀
Kurcze, właśnie się skapowałam, że z tym tekstem ,,mi to lotto'' pomałpowałam po kucyku  🤔 Ajm soł sorry.

Psycha, Ja osobiście uwielbiam wielkoludy i mnie po prostu do takich ciągnie, ale kucykiem też nie pogardzę.

Jasnowata no to szykuj się na gości  😀iabeł:
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
28 grudnia 2010 21:05
No, ja kocham to i to. Tylko kucyki przez to, że są takie małe są urocze [ jak dla mnie, i te ich wielkie zady  😂 ] No ale cóż, na kucykach średnio lubię jeździć. Ostatnio Karat mnie próbował zwalić bo nie podobało mu się to, że jeździ na nim ktoś nowy  😀. No ale mu się nie dałam !  😀
na 2 urodziny dostałam 2 kucyki, które są ze mną do dzisiaj. najbardziej lubię albo kuce, albo wielkoludy, a trafił mi się taki wypierdek 160 cm  😀
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 21:15
Mi najbardziej pasują trochę wyższe ode mnie czyli tak do 1,70. 😀 Kucykiem nie pogardzę, bo niezła adrenalina na nich jest. 😁
Miałam jechać w urodziny do nowej stajni, moją sportową turboklaczkę poznać i co? Klops. :/
ja mam małego konia bo zaledwie 150 pare cm.  😉

jestem tak padnięta.. dziś byłam 11 h w stajni. bez jedzenia ani ciepła. jestem walnięta  😵
Happiowa   córka grabarza
28 grudnia 2010 21:32
Mój ma 156. Zawsze chciałam wielkoluda, a po nim wielkoludem jest nawet mizerne 168  😂

Jest mi jakoś dziwnie smutno  😕
Happiowa pijona, nie jesteś sama.

kurcze. jakoś tak nie lubię jak nic nie wychodzi. co z tego, że próbuję. jak nie ma żadnych rezultatów, to człowieka zaczyna taka sytuacja przygnębiać  🙄

nawet zakupy nie specjalnie pomogły.

Mój jakoś 165 w podkowach.
Happiowa   córka grabarza
28 grudnia 2010 21:43
właśnie dzisiaj wszystko mi wyszło, jutro wyjeżdżam do Ankersa, koń ostatnio fajnie chodzi, a nagle zrobiło mi się smutno.
Pół biedy jak jest smutno z jakiegoś powodu, gorzej, jak jest smutno bez bliżej określonego powodu  🤔wirek:
Dziewczyny, na poprawę humoru - KLIK 🙂

Ja dla odmiany mam dzisiaj FANTASTYCZNY humor. Impreza udana, spałam trzy godziny, spędziłam miło dzień w towarzystwie fajnych osób, a jutro z samego rana lecę na jazdę. I mam nadzieję, że dla odmiany na moim ukochanym WAŁACHU, a nie KOBYLE (która też jest złota, ale ja tak z zasady "wolę chłopców", choćby bez jaj) 😉
Happiowa   córka grabarza
28 grudnia 2010 21:54
nie otwiera się 🙁
Już naprawiłam 😉
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 22:14
kucyk ja też zdecydowanie wolę chłopców. 😎 Dlatego jak się uda, to biorę sobie chłopaka, a jak nie to zostaje ze mną Rzęsa vel Sanka.
Kucyk 😅 padłam.

Też znalazłam coś fajnego na youtubie.


Tak, koń zdecydowanie poprawi mi humor 😀
dobrze, że za dużo nie wyprodukowałyście  🙂 (aż dziwne  😉 )
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 22:33
Lenna zajeb*sty ten filmik! 😍
mils Rzęsa to bardzo twórcze imię dla konia, ja nie wiem co Ty chcesz  😁 Ale zawsze mogło być jeszcze gorzej  😉
Mika tak, np. Nocna Dama (kto wymyśla takie imiona ;/), po angielsku troche lepiej by brzamiało ;p
mils   ig: milen.ju
29 grudnia 2010 07:52
Mika Rzęsa to twórcze imię? Nie wiem, mi do gustu nie przypadło, może się nawrócę, jeśli ją dostanę. Jakoś ciężko jest mi sobie wyobrazić, jak na zawodach sędzia mówi: Ktoś tam, ktoś tam na koniu Rzęsa. 😁
Wstawać! 😀
Mils rzeczywiście brzmi to dziwnie, no ale ważne, żebyś kobyłę pokochała, a nie jak ma na imię, o  😉

Wstałam! I wybroniłam się przed wizytą u dentysty  😀iabeł: A teraz poleniuchuje do 13 i zacznę się zbierać do stajni.
mils   ig: milen.ju
29 grudnia 2010 09:51
Mika dostanę albo ją albo jakiegoś innego kopytnego. Na wiosnę się zobaczy. 😀
Im bliżej jest 11 tym mam większy stres przed wsiadaniem na Romana. Będzie ze mnie pompa jak nic. 😎 Jak tylko wrócę zdam relację, a kiedy dostanę zdjęcia to się nimi z wami podzielę. 😉
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
29 grudnia 2010 14:04
No, filmik zaczepiasty a co  😀
Mils musisz, musisz
😀
co tak cicho?  👀
Ściągnęłam tą grę. Boję się aż zacząć ;p Tylko nie wiem, jak ją rozpakować... ;f
mils   ig: milen.ju
29 grudnia 2010 16:37
Wróciłam... I muszę przyznać, że żyję. 😀 Nie było tak strasznie. Najpierw miała być lonża, ale ostatecznie konie poszły na chwilę na halę. Koleżanka zabrała się potem za ganianie kopyciaków, bo uparcie stały w miejscu i... nastąpiło zbiorowe lonżowanie się na niewidzialnej lonży. 😎 Kortowskie prywaciaki to są jednak miszcze. 😁 Po ściągnięciu koni z hali uparcie zaprowadziłam Romana przed boks, bo jeszcze bałam się, że coś mu odwali. Siodłanie bez problemów i potem wsiadanie. Żadnych odpałów, wywożenia po ścianach, zwalania. Wszystko było kulturalnie, ale mówiąc szczerze, miałam pewne obawy przed galopem.  Raz, że Roman nie czuł się na początku zbyt pewnie, to jeszcze podłożę trochę nam zmarzło. Jutro może spróbujemy. Wszystko sprowadziło się do tego, że w sumie na koniu nie potrafię zrobić nic oprócz wożenia tyłka. :/

PS. Zdjęć nie mam, bo nie było fotografa. Jutro może tata wpadnie, to coś mi pstryknie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się