Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

anetakajper   Dolata i spółka
18 lutego 2011 06:25
Żołądek podszedł mi do góry. Nie mogę na takie coś patrzeć. Okropieństwo
jak to się stało?! pomogli temu koniu???
kasiasci   www.alfahorse.pl
18 lutego 2011 14:34
Żołądek podszedł mi do góry.

Miałam dosłownie to samo odczucie. Czy ktoś tam doczytał jak to się stało ?? i co było dalej ?
o matko  🤔 🤔
darolga   L'amore è cieco
18 lutego 2011 21:07
O matko, ostatnio same niefajne filmiki, ten z kopytami to już w ogóle...  😲


Zatem wrzucam coś pozytywniejszego, wprawdzie amatorskie, bo robione przeze mnie komórką, ale proszę 🙂










🙂
kasiasci   www.alfahorse.pl
19 lutego 2011 13:22


tak od 19 sek.

miła dziewczynka  😤
o kurdeeeeee ale przegiecie!!!!
🤔zok: co za idiotka!!!
bylo to juz.
a ja bym tez tak wziela bata od kolezanki i ta dziewczynke po lbie kilka razy walnela
masakra  😵
Koń dostał w łeb i pewnie nie wiedział nawet za co.  🙄

To chyba kilka koni pod różnymi osobami. Skaczą jakby nie wiedziały, o co chodzi (niektórzy jeźdźcy też z resztą...), wszyscy co chwile zaliczają gleby. Co to ma być?  🤔wirek:
przerażające 😲 biedne konie, widać że większość z tych pseudo jeźdźców to takie quniarki,coniby kochają swoje konisie, a leją je na okrągło... a dziewuszysko z 3:40 może sobie podać ręke z idiotką z filmu Kasiasci 😤 obie powinny dostać solidnie palcatem 🤬
aż żal patrzeć, ci ludzie są beznadziejni...
Tam chyba nikt nie potrafi jeździć. Widziałam w swoim życiu niejedne skokowe zawody i nigdy nigdzie nie było tak tragicznego poziomu  🙄  Później ludzie się dziwią, że są konie ze zniszczoną psychiką, kopiące i gryzące  🙄
zastanawiam się dlaczego żaden trener/sędzia nie przerwał takiej rzeźni 😀iabeł:  🤬.  I tacy ludzie ośmielają nazywać się koniarzami    :emot4:
zauważcie, że wszystko dzieje się w jednej stajni i oni wszyscy tak samo jeżdżą, ja sądzę, że to może być tak, że to trener/instruktor im takie zasady wpaja :/ a oni głupi tak robią 🤔
jeszcze za wszelkie niepowodzenie, każdą zrzutkie winią konie  😤 żal patrzeć na takie "jeździectwo" :/
cieciorka   kocioł bałkański
19 lutego 2011 20:27
może to pięcioboiści? 😁
A ich konkurencje debilizm, winienie zwierzęcia za swoje błędy, koszenie stojaków, spadanie i pseudoskoku?  :emota2006092:
Najbardziej zastanawia mnie koń koszący stojaki - praktycznie każdy po puknięciu w drążek podnosi wyżej szkity na następnym skoku, a ten kosi wszystko jak gdyby nigdy nic.  🤔wirek:
sosi   szczypior szczypior...
19 lutego 2011 22:32
Altiria  😵
jak przeczytałam Twój opis, to najpierw pomyślałam to cocieciorka:
może to pięcioboiści? 😁


ale po obejrzeniu stwierdziłam, tak jak Tercet
(...) sądzę, że to może być tak, że to trener/instruktor im takie zasady wpaja :/ a oni głupi tak robią 🤔

tak są nauczeni... 🤔
darolga   L'amore è cieco
19 lutego 2011 23:23
Ale rzeźnia  😲


trafione przypadkiem... WTF?!  🤔

duuuużo tam jest podobnych...
Nie ma to jak zamknięcie przestraszonych zwierząt na hali i wydurnianie się. Ciekawe czy jakby któryś z nich stratował czy pokopał kogoś to dalej byłoby tak zabawnie  🙄
Ale rzeźnia  😲


trafione przypadkiem... WTF?!  🤔

duuuużo tam jest podobnych...


w ogóle co to za pomysł ❓  😤
Może nie kopytne,ale....
#at=106
kasiasci   www.alfahorse.pl
20 lutego 2011 20:03
Tak patrząc na proporcje wysokości kota do przeszkody to koń wysiada  😀
Matko, ten filmik z zawodów masakryczny :O Kto w ogóle na coś takiego pozwala? Czy ci jeźdźcy są ślepi? Jakie biedne te konie, boże 🙁
Za to kot zajebisty 😀
Jak dla mnie Korab'ski i Kot Lukas wymiatają!!! Inne filmy...cóż smutne, żal było oglądać... ale uwiecznienie i rozpowszechnianie czegoś takiego pozostaje rozpatrywać z punktu etyki dziennikarskiej (uczesnika forum?)... poprzez pokazanie, że coś takiego istnieje możemy wpłynąć na innych by tak nie robili, chociaż chyba powinno się też w tym wątku informować o tym, że coś jest drastyczne (chociaż jestem osobą o raczej mocnych nerwach to film o koniu z mega przerostem kopyt i oszczepem w zadzie ruszyły mnie dość mocno...)
ten kot jest moim idolem 😀😀 Ja chce moje tak nauczyć!! 😀
Superancki jest ten kot.😀 Kupię takie przeszkody i moja królina też będzie tak kicać. 🏇

a to widziałyście ? 😉 mój zwierz czasem siupał przez drągi, ale przy tym wymięka  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się