Końska rewia mody cz. 3

Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
08 lutego 2009 18:14
wątek zamknięty
Mia to mój w zielonym pistacjowym hkm :

wątek zamknięty
Zuziasta, błagam, zrób coś w tym linkiem, już drugą stronę rozjeżdżasz...

Jeśli nie wiesz to podpowiem:

[url =  tutaj link  ] aktywny tekst [ /url ]

Oczywiście bez spacji...

Przepraszam za OT.
wątek zamknięty
korsik Lukasowa dziękuję  :kwiatek: Chyba wezmę albo jest jasnożółty albo ten który jest na Lukasie 🙂
wątek zamknięty
Mia, jak chcesz mogę wstawić żółty, ale taki ciemniejszy, trochę wpadający w pomarańcz
wątek zamknięty
Qaida chętnie 🙂
wątek zamknięty
Zuziasta, ta derka jest z tej co teraz byla.
wątek zamknięty
Zdjęcie trochę niewyraźne, ale najlepiej oddaje kolor
wątek zamknięty
ja mam jasny żółty 🙂
juz kiedyś wstawiałam:



na mnie nie patrzcie bylam znudzona i zmęczona gorącem, koniu również :P



wątek zamknięty
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
08 lutego 2009 19:35
Lukasowa,  tez mam taki :P

wątek zamknięty
Ja sprawiłam mojemu czapraczek Harrys Horse Ambiance
(źródło zebra.bydgoszcz.pl)


i już czaję się na inne kolory (ten turkus... :kocham🙂
wątek zamknięty
no tak ale na żywo jest jeszcze bardziej intensywny🙂
wątek zamknięty
Pinesska, też mam ten czaprak. Jest świetny 🙂 Mi się jeszcze marzy ten żólty i błękitny. Jak ktoś chce zasponsorować mojemu grubemu mogę podać numer konta 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
08 lutego 2009 22:06
oliwka

i kratka
wątek zamknięty
deborah uwielbiam kratkę ! 🙂😉
Pinesska mimo że nie przepadam za wyróżniającymi się kolorami fiolecik ślicznie się prezentuje 🙂

Mój młodziak jest taki jak widać na zdjęciu (troche słaba jakość i jest brudny :P przyznaję się !) Konio jeszcze surowy. Ale mam manie na punkcie kolorków :P W czym go widzicie ? Niestety brak jednolitości robi swoje ...
wątek zamknięty
A ja mam wreszcie zdjęcie mojego decathlonowskiego czapraka na koniu. Pod wszechstronnym ułożył się bardzo dobrze 🙂. I możecie mówić co chcecie, że szmata, że się zaraz rozleci itd, uwierzcie mi - u mnie przetrwa aż nadto długo 😉.
wątek zamknięty
deborah - kolorki fajne, ale wykrój nie za baudzo jeszcze 😉
wątek zamknięty
deborah, mam to samo zdanie co Anaa 🙂 kratka jest cudowna!
wątek zamknięty
breakawayy uwierz mi, nie rozleci się szybko, ja mam swój (zielony) ponad pół roku, po wielu praniach, kolor nadal ten sam, nawet nie zmechacony, dalej jak nówka. U mnie w stajni 2 osoby sobie teraz kupiły te czapraki (brązowe właśnie) i są też zadowolone. I jedna do tego bryczesy w tych kolorach też Fouganza.
A tak apropo to ślicznie Wam w tym brązie  🙂
wątek zamknięty
Co do fouganzy miałam zielony i brązowy obydwa w sezonie upałowym więc dobrze znały się z pralką. Zielony zawsze ładny jak nówka, brązowy szybko zaczął tracić kolory i lamówka zmieniła się w mocno jasno błękitną i nie wiele miała wspólnego z "wyjściową" 😉

kare_szczęscie - piękny ten fiolet...jako fioletomaniaczka na codzień chyba sie na niego skusze jak odłoże jakąs kase 😜

Solina - na Twojej fotce ten hkm mi przypomina bardziej cytrynkę niż jasną zieleń  🙂
wątek zamknięty
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
09 lutego 2009 11:10
Czt ktoś z was posiada czaprak lamicella Oharda??Jak się sprawuje??
wątek zamknięty
Fantazja to dobrze słyszeć, że się nie rozleci 😉. I dzięki za komplement 🙂.
wątek zamknięty
patrysia chyba chodzi ci o prahdę 😉na pewno ma go asds. ja się przymierzałam ale jednak czekam na nowe opale bo będzie żółty z toffim 🤣
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 lutego 2009 17:09
escada,Piękny. Ciągle coś podobnego szukam, pod owije eskadona gelb.  Jak się nazywa katalogowo/ u sprzedawców ten kolor?
Pinesska, Po prostu super. Też mi chodzi ten kolor po głowie.
kare_szczescie, oj ty niedobra 😉 Wstawisz jeszcze w innym ujeciu tzestaw kare-fiolet?
deborah, Wypasiona kratka. Natomiast wyglądająna wielkie i dość sztywne.
brzoskwinia, Może właśnie fiolet (tylko raczej mało krzykliwy) ?
breakawayy, Ślicznie Wam pasuje kolorek i slicznie pasuje pod kolor ogłowia.
patrysia, Ja mam dwa czapraki ujeżdzeniowe prahda i jak na razie są super, ładnie się układają, bardzo dobrze absorbują pot. Kolorki super. Ogólnie jestem w nich zakochana.

i miniaturka z innym kolorem
wątek zamknięty
Dorotheah  ale Poświacie, ślicznie w tej czekoladzie..  😜 😜 😍
wątek zamknięty
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
09 lutego 2009 17:19
wielkie dzięki za odpowiedż Dorotheah :kwiatek: Argento wybacz mi ten błąd pisałam szybko nawet nie zauważyłam tej pomyłki. Właśnie się zastanawiam nad kupnem tego czapraka bo chciałabym coś lepszego kupić dla mojej kobyły
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
09 lutego 2009 17:30
patrysia ja jestem z swojej Phrady bardzo ale to bardzo zadowolona! Jest prziepiękna, dobrze wchłania pot, wilgoc nie przechodzi na wierzch i co najwazniejsze pieknie się dopiera i długo można go tyłac zanim trzeba prac będzie.

Ja choruje jeszcze na szafirowy i pomarańczowy kolor.Ale niestety chwilowo moje finanse musze ładowac w swoje leki i leczenie pleców 🙁


Byłabym szczęśliwa jakby w nowej kolekcji Phrad był kolor zółty :P
wątek zamknięty
Dziękuję bardzo za wszystkie zdjęcia podglądowe dziewczyny!  :kwiatek:
Już zdecydowałam się, że sprzedam pad (jest za gruby jednak pod moje siodło) i wezmę błękit i ten jasnożółty HKM 🙂
wątek zamknięty
Mia pochwalisz się jak będziesz miała go już w domu?  😉

Deborah fajne są! Jedyne co bym poprawiła to długość (tak po grzbiecie) bo wyglądają na strasznie długie... no i może jeszcze taki "czubek" z przodu, żeby się ładnie układał wzdłuż pleców  😀
wątek zamknięty
fin Oczywiście 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.