Kącik Rekreanta (część XI) 2018

Moon   #kulistyzajebisty
09 lutego 2018 09:03
U nas też monotematycznie: pan kul chodzi i skacze super  😍 szykujemy się na następny weekend na zawody oraz L licencyjne jeśli zrobią  😲 i już na samą myśl mam rozstrój żołądka  🤔wirek:
Poza tym też chwilowo lżej pracujemy, bo też nam podłoże deko zamarzło - jeździć się da, ale skakać już trochę ryzykownie, więc rzeźbimy po płaskim. Liczę że takie słoneczne i mroźne dni będą i w weekend bo bardzo chciałabym Kula pokulać po śniegu na placu, w tygodniu jak przyjeżdżałam do stajni to w 10min się robiło ciemno  😫 I derkowanie, zmienianie derek, pranie, zszywanie, wymienianie karabińczyków mnie dobija!  😵 Stwierdziłam że powinnyśmy mieć dla Kula ze 4 sztuki w każdej jednej gramaturze - przy tych skokach temperatur to oszaleć idzie  🤔 Ja chcę juz wiosnę! 🙁
wątek zamknięty
faith, na zewnątrz to trzeba być hardkorem.. albo mieć śnieg stulecia 🙂 coraz lepiej wyglądacie!

Nie wierzę, że KR ma 11 lat 😵
wątek zamknięty
a nam się udało ostatnio pośmigać po placu  🏇  Co prawda dość asekuracyjnie, mój koń robi się bardzo ostrożny jak czuje ze jest trochę ślisko.


[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26804718_1438695202923384_1401558189569155357_n.jpg?oh=ff3f2e138461db6e3287bbdfeedd027f&oe=5B23C465[/img]
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 lutego 2018 10:29
U nas nudy nie ma, do ekipy zawodowców dołączył nowy koń.
Bardzo jestem ciekawa jak się nam współpraca ułoży.
Kucyk postanowił zrobić mi przyjemność i zaliczył kolejny skok rozwojowy.
Teraz bardzo muszę się pilnować, żeby nie zepsuć.
Ostatnio przypinamy się do galopów z tendencją pod górę.
Na razie to dla mnie czarna magia, ale już wiem dzięki kucykowi do czego dążyć.
BTW Nie zabezpieczają Wam podłoża na hali przed zamarzaniem?
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lutego 2018 10:52
Ale ja Wam zazdroszczę tej hali... za każdym razem jak myślę o podłożu u mnie to odechciewa mi się jeździć :/ Ostatnio duży plac był zajęty przez szkółkę, miałam dosłownie kawałeczek małego placu do jazdy bo reszta była pod wodą 😵
Do kitu z taką jazdą, szkoda mi nóg konia. W niedzielę pewnie się znów na plażę wybieramy, chociaż tyle.

Flygirl i co z tymi testami? Wiesz już coś?
wątek zamknięty
Rudzielc_23 Super się prezentujecie.
Ja przed pracą skoczyłam wypuścić chłopaka na hale trochę  😎

Selfie musi być, najlepsze, że jak podeszłam do konia koleżanki aby zrobić zdjęcie dla niej to mój Regan zaczął  go odganiać  😁

wątek zamknięty
Moon mocno trzymam kciuki za licencję, przecie do przodu jak burza. 😀
lusia zabezpieczają, jeśli w porę sprawdzą prognozę pogody. Nie orientuję się zbytnio w tematach zabezpieczania podłoża w sumie, ja tylko przyjmuję do wiadomości, że jest zamarznięta, potem jest etap stępo-kłusa po śladzie, a potem już jest ok. 😁
Czarownica no wiem. 😎 Tyle, że na nic z podstaw wziewnych uczulenia nie mam, na konia też nie. I w sumie to się nawet nie ucieszyłam. Będzie teraz szukanie igły w stogu siana. 🤔wirek: Za 2 tygodnie będę miała jeszcze 3 różne testy robione, w kółko biorę i odstawiam leki, super zabawa, ech. 🙄
wątek zamknięty
flygirl mały  🚫 a może to własnie siano Ci uczula lub słoma?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 lutego 2018 15:10
flygirl a czym zabezpieczają i na jaki czas, że muszą pogodę sprawdzać?
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
09 lutego 2018 20:36
Melduję się bo złapałam zasięg 🙂
Jeżdżę konie do polo w zawrotnej ilości 6-7 sztuk dziennie. Picasso chwilowo się obija przez podłoże a do tego jakoś tyłek boli.  😁
Ale wszystko nadrabiają widoki jakie mam co dziennie gdy się budzę i jeżdżę. Jutro planujemy jakieś zdjęcia więc postaram się przedstawić główne towarzystwo.
Ps. Mamy tu kogoś kto gra w polo?
wątek zamknięty
Rudzielc w sumie chyba tego w tym podstawowym składzie badań nie było. 👀,
lusia oj ja nie wiem, czym dokładnie, słyszę tylko o podlewaniu czymś i że jak się podleje bezpośrednio przed mrozem, to to zamaraznie zamiast pomóc, nigdy nie wnikałam w temat, ja po prostu przyjmuję do wiadomości i jak jest zamarznięta, to idę na spacer do lasu 😀
wątek zamknięty
atlantykowapanna ja nie grywam poki co, ale foce  😉
Mam so wyboru polo albo polo, bo w Argentynie mieszkam :P
wątek zamknięty
lusia722, U nas chyba niczym nie zabezpieczają, ale hala nie zamarzła. Można jeździć normalnie. Jakiś dobry piasek.... 

Moon, A weź. Zmienianie derek stało się moim 2 hobby -.-' Przy tych temperaturach.
Też trzymam kciuki za licencję 😀

Burza, 11 lat....?. Nic, tylko emerytem się czuć 😁
wątek zamknięty
buyaka, Argentyna? Napisz coś więcej 😀

Ja byłam kilka razy na meczu, całkiem fajna sprawa. Choć dla widza ciężko, bo boisko jest gigantyczne i cieżko jest widzieć cała akcję która się rozgrywa 😀
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
11 lutego 2018 08:40
No boisko wielkie jest, jak dostane zdj to wrzuce bo i tło ładne za boiskiem. Nie moge się odnaleźć na turbo kucach do polo...
wątek zamknięty
Będę wam wyskakiwać z lodówki, ale trudno.

Po ponad 2 tygodniach dzisiaj wsiadłam. 😍
Konik kochaniutki, a wystany też tydzień. Zesztywniały, wiadomo. I w galopie mu coś zaskoczyło i się wyrywał, to stwierdziłam, a rób co chcesz, pólsiad i sobie biegaliśmy w kółko aż mu się nie odechciało. 😀 I się ładnie rozluźnił, zrobiliśmy ładne żucie z ręki i długaśnego stępa. Ale mi tego brakowało. 💘

I dowód, żeby nie było! Osiodłany szport hors:
wątek zamknięty
flygirl no no no prezentuje się pięknie.
A nam dzisiaj stuknął  rok razem  😍
Taki mój 5cio  latek  😁
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
13 lutego 2018 17:07
Wracamy do żywych, cała ekipa wraca do roboty  😀
I ogłaszam alert słodyczy




wątek zamknięty
Ten róż z brązowym sprzętem to jest cudo 😍 I fioletowy oczywiscie moj ulubiony
wątek zamknięty
Ola Nas odwiedziła i dostałam znowu kilka przepięknych zdjęć  😍

anil22 Ale słodziak  😀 u nas w tym roku chyba już 5 lat wspólnych stuknie, nie wiem kiedy to minęło  🤣
Kastorkowa Jak im pięknie w tych kompletach  😀
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 lutego 2018 08:56
My zaczynamy sie wdrazac powoli do pracy, w tym tygodniu dwa razy juz bralam Stefana na lonze. Dorobilam sie samochodu, moge go odwiedzac kiedy chce  😍
Wczoraj jak przyjechałam to juz stał obok wyjscia z padoku i na mnie czekał. Wzięłam go na ujezdzalnie, zamknęłam bramkę, a on podszedł, oparł mi łeb na ramieniu i tak stal 😍 glupota, a buzia sama mi sie śmieje jak o tym pomysle 😍
Na lonzy też coraz fajniej chodzi, jestem zaskoczona tym jak szybko łapie o co chodzi. Uszko zawsze w mój stronę, jedno cmokniecie i klusuje, jedno "stooooooj" i zwalnia, jedno delikatne pociągnięcie i zatrzymuje sie i czeka az podejde 😀
Nieźle po 15 latach styczności z końmi dopiero zacząć naprawdę z nimi wspolpracowac a nie tylko się wozić 🤣

Kastorkowa jaki rooooz 😍

Charlieee ładne to Twoje konisko! 😀

Flygirl fajnie, ze udało się wsiąść 😀
wątek zamknięty
CzarownicaSa dziękuję  :kwiatek: najpiękniejsze są takie chwile kiedy komunikacja z koniem staje się prosta i przejrzysta  💘

a my mieliśmy drugą część sesji czyli z jazdy  🙂 Teraz dalej szykujemy się na zawody  🙂

wątek zamknięty
charlieeee pięknie się prezentujecie. Co to za ochraniacze?
wątek zamknięty
anil22 dziękujemy  :kwiatek: ochraniacze to BR Pro max croco  😉
wątek zamknięty
charlieeee czy to jest Krafter?  😉
wątek zamknięty
Fokusowa Tak  🙂 Znasz gościa?  😀
wątek zamknięty
Kastorkowa, O fuuuu! 😁
Wybacz szczerość, mam nadzieję, że potraktujesz to z dystansem. :kwiatek:
Skojarzyło mi się z tym:
https://www.instagram.com/p/BY793ZkhQXW/ 😉 😉 😉
wątek zamknięty
charlieeee nie znam osobiście, ale też mam konia po Marsie  🙂
Zdjęcie forumowej Strzygi, a koń pod najwspanialszą Ponią
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 lutego 2018 16:12
Dziewczyny, dziękujemy no konik barbie z niego jest  🤣

Julie hah, znam obrazek jest świetny  😀 Ja sama podchodzę do tego różu z dystansem i lekkim śmiechem, bo wygląda przeuroczo w nim strasznie  😀 Musi chodzić on bo akurat kobyle skrajnie różowy nie pasuję bo ona jest taka strasznie elegancka, a to no cóż kucyś  🤣

O proszę, no i gdzie to na różowo ubierać  🤣

wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 lutego 2018 18:14
Charlieee looooo, szprot maszyna! 😍

Stefan dzis stwierdził, ze taką piękną pogodę mamy ze powinnam sobie polatac 😁 także pierwsza glebę mamy zaliczona 😎 grunt ze później był grzeczny 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.