Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Na-biegunach- u nas bylo tak mokro, ze dopiero teraz orali.
A czemu oni ten lasek tak bronili to ja nie wiem. Quadow u na malo.
Uwielbiam wiosenne tereny  🙂 Marzec zbyt szybko przeleciał, ale teraz nadrabiamy




PS. Mamy tu kogoś terenującego się z okolic Paczółtowic?  😀
Dziś i ja wybrałam się w teren z tej drugiej stajni, było by cudownie gdyby nie to, że co krok wiszą piękne tabliczki ZAKAZ WSTĘPU, ŚCINKA DRZEW załamać się można, jakiś koszmarny zbieg okoliczności, co do drogi którą mi zaorali cóż staram się wyjaśnić, i tu niespodzianka Pan który jest odpowiedzialny w gminie za drogi jest na urlopie CUDOWNIE lepiej być nie może wrrrrrrrr  😤
Livia   ...z innego świata
21 kwietnia 2015 12:59
rosek, ja sobie też zazdroszczę! A wam cudownej wycieczki i zdobycia zamku 🙂 Super zdjęcia!

marysia, a, rozumiem - współczuję, że ktoś taki nieprzyjazny...

Na_biegunach, czekam na te zdjęcia 🙂 I życzę żeby kopyta "doszły do siebie" 🙂

quintana, trzymam kciuki żeby udało się coś wyjaśnić z tą drogą...
ja mam kolejne dwa filmy :-)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 kwietnia 2015 21:09
Ja dorzucę jeszcze jedno z niedzielnego tripa. 😍
Hahaha skąd ja znam to "ale nieee skaczemy!"  🤣
Który to konik był teraz operatorem?
pierwszy film jest z Napoleonki (czyli Prosiaka) i właśnie widzę, że drugi też :-)
JARA, ale czadowe foto! Zazdrość milion.
Dawno Nas nie było więc wrzucam kilka fotek 🙂

Na 3 zdjęciu to jasne to koniostrada, niestety  wtedy padł mi telefon i nie dało rady zrobić więcej zdjęć. =C
Livia   ...z innego świata
22 kwietnia 2015 08:14
Jara, boskie foto! Zazdraszczam takiego wypadu 🙂
JARA Świetne foto  😍 
Magda Pawlowicz fajne filmiki  😉
JARA osz Ty niedobra też chcę takie fotki, mmmmmm..... bo słowami to się nie da opisać
Inuravenne bardzo pozytywne zdjęcia
Livia też mam nadzieję, że jakoś temat drogi się wyjaśni, jutro Pan powinien wrócić z urlopu, więc wybieram się do gminy, bo na tej mojej wsi zabitej dechami to już legendy krążą o tej drodze, jedni twierdzą, że są dwie inni, że nie ma, jeszcze inni że jakaś jedna jest na mapkach i bądź tu człowieku mądry  😉
quintana,  sprawdz sobie na geoportal.gov orientacyjnie
To ja mam jeszcze jeden, tym razem z naszej Folbluty
marysia550 dzięki  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2015 05:46
Dzieki laski!
Magda Pawlowicz chyba na twoich koniach to i ja bym się odważyła jechać w teren  🤣 Bo odkąd mam swojego to cykam się przed każdym innym 🙇, mimo że to właśnie moja czasami bywa najbardziej "elektryczna" w terenie 🤔wirek:
Magda Pawlowicz, wszystko fajnie, tylko dlaczego zapierdzielacie uprawnymi polami? Ja rozumiem, że czasem się nie da i kurcze wiedziesz na kawałek pola, ale tak sobie pociskać galopem? To są wasze pola?
Dzisiaj drugi teren przede mną od X czasów i moje pytanie, którą stroną ulicy powinien poruszać się koń?
Tak jak auta czy jak piesi?
Livia   ...z innego świata
23 kwietnia 2015 10:32
quintana, powodzenia z drogą, mam nadzieję, że okaże się ona na twoją korzyść!

palemka, hahaha, mam tak samo, swojemu ufam, ale na innych mam problem 😁 Dlatego teraz robię koński "rozruch" i zaczynam trochę na inne konie wsiadać 🙂

anil, ja zawsze jeżdżę tak jak auta, w sensie po prawej stronie.

My już dziś po porannym terenie. Słońce było przepiękne, no i mnóstwo saren dziś spotkaliśmy - na szczęście koń wyluzowany i tylko sobie za nimi popatrzył 🙂 Ja naprawdę uwielbiam te wczesne tereny 😍
anil22 podobno jest tak, że jeśli na koniu jedziesz, to masz jechać tak jak samochód, natomiast jeśli z niego zejdziesz i go prowadzisz, to masz iść jak pieszy.
Ja tak zawsze robię.
No właśnie dla mnie jest logiczne, że powinnam jak auto. Ale ktoś mi mówił, że po lewej jak pieszy :/ inaczej mozna mandat dostac  😲
Ja zapamiętałam z kursu prawa jazdy, jak o to zapytałam, że na koniu jesteś "pojazdem", natomiast prowadząc konia jesteś "pieszym". Co przekłada się np. na to, że jeśli widzisz drogę z zakazem wjazdu, to nie wolno ci nią przejechać konno, ale możesz zejść i konia po niej przeprowadzić w ręce. Podobno.  😉
koleżanka mi piszę, że jechały z terenu i pedził facet autem za nimi , konie sie spłoszyły on wpadł w poślizg i wpadl do rowu...przyjechała policja i powiedzieli, że dobrze że jechały po lewej. Więc sama już nie wiem  😵 może spotkam po drodze policję to zapytam heh
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
23 kwietnia 2015 11:46
Wow JARA świetna fota!
Magda Pawlowicz ale macie fajny, zróżnicowany teren do jazdy!  🙂 No i mam nadzieję, że te te uprawy to Wasze albo macie jakąś super umowę z rolnikiem na jazdę po nich  😉
A ja wreszcie mam fotkę z sobą 🙂
dzisiejsze uszowe




chyba zamienię plac na teren  🏇
ja dziś dla odmiany na nieco mniejszy kaliber się przesiadłam  🏇


anil22 faajne, czujne uszyska 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się