Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

"Wybierz trzy dowolne produkty objęte wyprzedażą, wpisz w koszuku kod 2+1, a na najtańszy z nch otrzymasz aż 99% rabatu!"
produkty wyprzedażowe:
www.equishop.com/pl/promocje    :kwiatek:
Naciau, minerwa, dzięki 🙂 w grene nie ma od dawna (155 jest wieeelka - pan z bergo mi kiedys mierzyl), gdize indziej sa 135...i w cene 230 ...wiec zaden bajer ;/

taka znalazlam http://allegro.pl/derka-przeciwdeszczowa-horze-avalanche-roz-145-i4804159399.html, ale 3000 mm wydaje mi się, że malo... mam polary 5 000-10000, kurteczke 10 czy 15 tys...
W hidalgo tydzień z hkm 😉
horse art, ale te 3000 przy derkach toto standard jest, ciężko Ci będzie znaleźć cos lepszego
Ten parametr od zawsze jest stosowany w padokówkach i naprawdę wystarcza (wiadomo że po iluśtam praniach bez impregnacji się zmniejsza, ale to jak ze wszystkim).
horse_art, mam derki Avalanche w kilku opcjach, tj same plandeki, podszyte polarem i zimowe. Konie mi się pod nimi nie pocą, nie zaparzają - materiał rzeczywiscie jest oddychający i nieprzemakalny.
Horze przy Avalanche podaje ten parametr po bodajże trzech praniach, to jedne z lepszych padokówek na rynku. Na prawdę możesz brać w ciemno 😉
Ktoś coś widział taniej PAVO Podo Grow 3, czy złudne marzenia snuję? 😉
czy komuś nie wpadła w oko z promocja na derki horze avalanche w rozmiarze 145?  👀
*****Świętuj z nami 5 urodziny Salonu Jeździeckiego KADRYL!!*****

Dzięki Wam jesteśmy już pięć lat na rynku, staramy się spełnić wszystkie Wasze oczekiwania i w podziękowaniu za współpracę przygotowaliśmy rabat -20%*

Prezentujemy kilka zdjęć jak dziś wygląda Salon i mamy nadzieję, że za kolejne 5 lat będziemy mogli zaprosić naszych Klientów do dwupoziomowego Salonu Jeździeckiego przy ul. Gronowej 39!

* rabat obowiązuje 19.11 - 24.12. 2014 i nie obejmuje paszy, suplementów oraz środków pielęgnacji."

https://www.facebook.com/salonjezdzieckikadryl
Dzięki dziewczyny!zanim przeczytałam odp i polecenie, ze jest ok, Poprzegladalam stertę derek (na de stronach czesciej jest inf o parametrach) różnych półek i właśnie więcej niż 3000 nie znalazłam.
. Kupiłam w koncu hkm na polarze (bardziej mi pasuje, bo z podszewka i z kapturem i bez i z predluzana mam... Jutro powinna juz być. Jak wrócę obmacam i zdam relacje🙂 i podlinkuje jak juz net w kom. Będę mieć, bo fajna i w promocji😉 ale łatwo znalezc- ok 200zl, hkm, high neck, allegro
ma ktoś może kod rabatowy do bergo ?
dar ja mam ale przypisany do mojego konta - 10%
- 20% na kurtki w pasi koniku 😉
szukam jakiegoś ogłowia do lonżowania, więc najchętniej coś w miarę mocnego (nie musi być ładne!) i taniego 😉 widział ktoś jakąś promocje?
Schockemohle zrobiło fajną akcję - przy zakupach za kwotę min. 200zł klienci otrzymują torbę z niespodzianką, czyli produktami Schockemohle o wartości 100 zł.  Do tego każdy klient bierze udział w losowaniu oglowia z linii premium🙂
Akcja trwa od 24 do 29 listopada, ale tylko stacjonarnie i nie wiem czy we wszystkich sklepach.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 listopada 2014 06:53
Olson tutaj bardzo tanie ogłowie  😉 Będę niedługo zamawiac dla rekreanta, więc jak przyjdzie, to mogę dac znać jakie wrażenia po macaniu  😉
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
22 listopada 2014 07:44
Mam to ogłowie od maja, kupiłam dla młodego konia do ciurania iiii...ono nie nadaje się nawet do ciurania  🤣. Sprzączki już pordzewiałe, całe ogłowie twarde, sztywne, jakość po prostu zerowa.
Aa i ogłowie jest inne niż na zdjęciu.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 listopada 2014 08:02
iwona9208 dobrze, że napisałaś  😵 to się zastanowię 2 razy zanim kupię. Mogłabyś zdjęcia wstawić?  :kwiatek:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
22 listopada 2014 08:12
Tutaj na koniu (gniady), tylko słabo widoczne :-) http://re-volta.pl/galeria/foto/125586
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 listopada 2014 08:58
dzięki :kwiatek: na zdjęciu wyglada nieźle  😉
W rzeczywistości jest fatalne w dotyku...
Lepiej poszukać używanego lub jednak dołożyć. 
według mnie yorkowe są bardzo bardzo przyzwoite 🙂 (z tych tańszych do rekreacji, wiadomo nie żeby to dużo skóry widziało, ze starymi nie do porównania, ale warte swojej ceny -ok 80 zł)
Rzuciła się może w oczy komuś dobra promocja na puśliska ujeżdżeniowe? 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 listopada 2014 12:23
w GNL uciekające rabaty 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
22 listopada 2014 13:43
Olson, Nasturcja ja miałam (bo koń porwał  🤔) ogłowie z Decathlona z białym podszyciem na nachrapniku, zapłaciłam ok. 80 zł
Dało radę przez 2 lata mimo braku konserwacji  😡 choć później już się ciężko zapinało paski  😁
Dla posiadających facebooka: przy zakupie derki czaprak lub ochraniacze gratis.
Dworcika, przy zakupie tylko produktów z schockemohle?
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg2226896#msg2226896 date=1416442609]
Dzięki dziewczyny!zanim przeczytałam odp i polecenie, ze jest ok, Poprzegladalam stertę derek (na de stronach czesciej jest inf o parametrach) różnych półek i właśnie więcej niż 3000 nie znalazłam.
. Kupiłam w koncu hkm na polarze (bardziej mi pasuje, bo z podszewka i z kapturem i bez i z predluzana mam... Jutro powinna juz być. Jak wrócę obmacam i zdam relacje🙂 i podlinkuje jak juz net w kom. Będę mieć, bo fajna i w promocji😉 ale łatwo znalezc- ok 200zl, hkm, high neck, allegro
[/quote]

no i przyszla derka http://allegro.pl/show_item.php?item=4744411510  wszystko fajnie (no mze i nie, bo nawet nie wyjelam z worka - tylko dziure zrobilam), ale NIE JEST PODSZYTA POLAREM! a wlasnie dlatego ją kupiłam....
mam nadizeje, ze sklep PARKUR, który wprowadza klientów w blad (jeszcze w mailu, komentarzu, napisalam, ze jesli ei jest na polarze i nie jest brazwa, czy cos innego sie nei zgadza z opisem itd - mają sie skontaktowac, odpisali, ze jest brazowa i z szyją... ) nie bedzie robil problemów ze zwrotem i oddaniem za przesylki w obie strony ;/

edit:
cholera zaoszczędziłam... i mam taka jaką jak już mam tylko chyba słabszą,..
widział ktoś taką na polarze na 100%?   😵
albo wezme tą którą polecacie i bede dawac polara jak będzie trzeba...

edit2:
mea culpa. derka polar ma. nei na calosci (macalam od przodu i od dolu - nie bylo, ale na plecach jest. dalej nei jest to derka na polarze tylko z kawalkem polaru, wiec opisane blednie, no ale... jakosc tez mi nie pasuje do opisu - ale do tego juz by trzeba bylo bieglego pewnie ;]

hym. kupie jeszcze tą horze....
Libeerte, no tylko Schockemohle... to konkretnie ta marka taką akcję zrobiła. Tak na dobrą sprawę wystarczy sobie sprawić czaprak, albo kantar + jakiś inny drobiazg... 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się