Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

dottii13, wiele użytkowników pracuje w sklepach jeździeckich i nie wrzuca tu swoich reklam.

No to akurat nieprawda. 😉 Ale mimo wszystko między tamtymi postami a tym moderowanym jest jakaś różnica - wszyscy i tak wiedzą o istnieniu tych sklepów i prędzej czy później i tak ktoś wrzuci info o danej promocji, więc mniejsza o to, czy zrobi to użytkownik pracujący w sklepie (i poza tym udzielający się normalnie na forum) czy jakiś inny użytkownik.
A tu mamy nowy produkt, najpierw założony nowy wątek "hej, patrzcie, jakie fajne rzeczy produkujemy, kupcie, kupcie, polubcie nasz profil na fb!", zgodnie z regulaminem został zamknięty... Nie dało się drzwiami, to wejdę oknem.
Livia   ...z innego świata
25 stycznia 2015 17:12
dottii, jak zrobisz promocję na czapki, że będą kosztować 50 zamiast 100 zł, to wtedy możesz tu napisać 😉
sumire, no nie wiem czy taka nie prawda 😉 Jak ktoś napisze "kupujcie w moim sklepie bo mamy promocje taką i taką" to leci ostrzeżenie, dopiero jak np. ktoś spyta gdzie jest promocja na coś tam i ktoś odpisze, to nie jest to brane jako reklama. Z całą dalszą częścią postu się zgadzam 😉


edit:
przeczytałam jeszcze raz i tak trochę nie do tego się odniosłam 🤔 No już nie ważne, ale stali użytkownicy nie wpadają tu z reklamami swoich sklepów, raczej dopiero jak ktoś się spyta 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 stycznia 2015 17:39
To ja się tak wtrącę, po raz 100000 w ciągu ostatnich paru dni  😁

Ktoś ma kod do Końskiego Świata?  :kwiatek: Ozłocę nomalnie
No nie, nienawidzę was. Weszłam na stronę Końskiego świata a tam tyle fajnych rzeczy w promocji.  😜
Ehh miałam oszczędzać
Libertee, no nadal nieprawda. Bardzo często są to posty bez wcześniejszego czyjegoś zapytania. Nie żeby mi to przeszkadzało, wręcz przeciwnie. 😉
Derka polarowa Eskadron cs 2014 - Bicolor capri-navy 135 , Potnik Eskadron BICOLOR z kolekcji cs 2014 - navy VS

idział ktoś w okazyjnej cenie?  👀
sumire, no to może za słabo śledzę wątek, pewnie troche mnie omija 🤣
Posiada ktos rabat do aninalii? 🙂
W kwestii wyjaśnienia, nie było moim zamiarem nikogo urazić ale jak dla mnie promocja to promocja niezależnie od tego kto ją organizuje a sam wątek ma w tytule "centrum informacji".
Nikomu nie narzucam niczego tylko uprzejmie informuję a to zasadnicza różnica. a to czy ktoś chce skorzystać czy nie to już jego prywatna sprawa. Nie widzę jednak powodu by kasować od razu mój wpis  🙁 🙁 🙁
Ale jeśli tak bardzo to kogoś razi to następnym razem poproszę innego użytkownika o wstawienie informacji, żeby już nikt nie posądził mnie o własną reklamę.
Jednak jak dla mnie to co najmniej śmieszne podejście  😀

A w kwestii "starych i nowych" użytkowników chciałabym tylko dodać, że jeśli ktoś wcześniej nie pisał to nie znaczy, że go tutaj nie było  🙁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 stycznia 2015 21:18
Czy tylko mi w Końskim Świecie nie nalicza się rabat?  🙄
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 stycznia 2015 00:58
Posiada ktos rabat do aninalii? 🙂

ja mam 4 próg rabatowy jak cos :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 stycznia 2015 07:02
dottii13 przeczytaj regulamin. Jest napisane, że jest zakaz umieszczania reklam własnych produktów w wątkach do tego nie przeznaczonych
Posiada ktos rabat do aninalii? 🙂


Caira ze smutkiem stwierdzam, że mam 5 próg rabatowy 😉
[s]Mam rabat 30% Jarpola i nie planuję z niego korzystać. Odstąpię, jeśli ktoś potrzebuje.[/s]

Nieaktualne
czy w końskim świecie te ceny to już są po rabacie ? czy cena wyżej minus to na dole ? 🙂 nic mi się nie nalicza..
jak ktoś ma kod do końskiego świata z chęcią skorzystam  :kwiatek:
nagana poszło pw  :kwiatek:
Derka czerwona Fouganza Allweather 300 (padokowa), ocieplenie 300g, ripstop 600den.
Rozmiar 125, 135, 145 i 155 - cena 199,99 🙂

Kraków Zakopianka
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
26 stycznia 2015 13:12
kolebka a jest szansa na wysyłkę?
No właśnie! Wysyłka plisss
ma ktoś zniżkę do Bruge? 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 stycznia 2015 18:29
Karina7 mi się nie naliczało przy derce padokowej Eskadrona i okazało się, że produkt jest niedostępny :/
Czy ktoś z ambasadorów prolinen mogłby się podzielić zniżką?  :kwiatek:

edit: juz mam 🙂
Livia   ...z innego świata
26 stycznia 2015 19:23
bjoork, kitty, jeśli wasz najbliższy Decathlon zadzwoni do Zakopianki i poprosi o przesłanie tych derek, to nie powinno być problemu (wtedy możecie je odebrać w waszym Deca). Inaczej nidyrydy, jeśli już tych derek nie ma w internecie...

edit: zmiana słówka
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
26 stycznia 2015 20:39
Już wszystko wiem- kolebka to złota kobieta 😀 a mój derkowy szamatoholizm zaczyna przybierać okropny rozmiar ech...
Nie ma ktoś jeszcze może tego kodu z Jarpolu do oddania ?  👀
Albo najlepiej dwóch? 😎
Co wejdę, to parę minut po poście, że ktoś odda, i już nieaktualne. 😕
Dziewczyny przepraszam OT, ale może ma któraś z Was kupon rabatowy do iperfumy.pl ? 🙇
Averis   Czarny charakter
27 stycznia 2015 14:23
Czy ktoś widział pasy do lonżowania w dobrej cenie?
Averis polecam pas do lonżowania Mustang z futerkiem, bez promocji cena 109 zł, więc i tak przyjemna 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się