Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
01 września 2014 20:43
dobre, monitor am teraz do czyszczenia 😂
Śmiejecie się, bo przecież alpaki są parzystokopytne, prawda?
Sio   nowe wcielenie marchewki
01 września 2014 22:26
Poza tym, że zwierzątko nazywa się ALPAKA (nie alpak)to chyba nic tu nie ma dziwnego...jest możliwe,że fachowcy używają nazwy klacz na na samicę alpaki. Tak, jak młody wieloryb to cielę albo samiec jelenia byk, a sarny koziołek...może u alpak akurat jest klacz. Nie jestem pewna, ale nie zdziwiło by mnie to. Na pewno nie spowodowało by wielkiej radości :*
Chyba tak sie w Niemczech okresla plec Alpaki, bo na stronie producenta jest to
samo i pewnie stad takie tlumaczenie:
http://www.schleich-s.com/de/DE/spielzeug/wild_life_alpakas/alpaka_stute/ .
Nie znam dobrze niemieckiego, ale "stute" to chyba "klacz". Na Amerkanskiej stronie Schleich tez jest opisane jako "Alpaca mare", chociaz tutaj uzywa sie raczej okreslenia female w odniesieniu do alpaki rodzaju zenskiego.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 września 2014 09:33
Profesjonalne zdjęcia KLIK 😲
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
02 września 2014 09:37
To ogłoszenie wisi tu już dobrze ponad rok, firma kiepsa, zdjęcia 😵 porażka i z tego co widzę to cały czas dokłada nowe. Coraz "lepsze" 🤔.
Widzę męskie gacie  😲 Bleh
Bischa   TAFC Polska :)
02 września 2014 11:24
Najlepsze 7 i 9 🤣
[url=http://olx.pl/oferta/zaginol-pies-CID103-ID6UglX.html#3ccf08351c]Yyy... No, przeczytajcie sobie opis  😂[/url]
Alten, Boskie, ha, ha! Daria z Sosnowca szuka swojej "cipki" 🤣
Dosyć niekonsekwentna ta Daria  😂 Raz piesek "zaginoł" a raz "zaginął", nie jest wysoki, ale niski też nie, to łapie za kostki, to znów nieagresywny...
Ale ta końcówka... A co do "zaginoł" bardzo dużo osób tak pisze  🙄
Taaa, końcówka miażdży, a co do tych którzy piszą "zaginoł" to zawsze zastanawia mnie, czy maja polipy w nosie i też tak mówią, czy też zasady ortografii obrażają ich personalnie, więc z założenia je ignorują  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 września 2014 23:48
wstawiajcie screeny 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 września 2014 02:33
Szkoda że nie dodała zdania "CV i listy motywacyjne konia nadsyłać pod adres ...."

(wymagania że hoho i jeszcze ona "rozważy"😉

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/34194?q=&kategoria=4&lokalizacja=6&widok=0&strona=
emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2014 08:35
ElaPe, przepraszam, ja wiem, że warszawiakom wpadła ostatnio dyskusja na temat WG z tą użytkowniczką w roli głównej, ale w tym ogłoszeniu nie ma nic dziwnego, ani złego. Już może bez przesady.
To akurat są normalne wymagania.
ElaPe to jakbyś Ty widziała moje wcześniejsze ogłoszenie w związku z dzierżawą mojego konia to byś chyba nerwicy dostała 😀 Tyle co miałam wymagań (język angielski do porozumiewania się z koniem, plan karmienia, jakie pasze kiedy, stajnia z halą, jeździec minimum na poziomie klasy P/N w skokach i ujeżdżeniu itp, itd)  także to ogłoszenie co wstawiłaś to pikuś 😀

No ale koń w dzierżawie i wszystkie wymagania moje się realizują i nawet niektóre są ponad program 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 września 2014 14:38
To akurat są normalne wymagania.


niby normalne ale ten ton i to "rozważę" jest dla mnie co najmniej dziwaczne.

Flosia: no tak ale tu to trochę inna sytuacja - ta osoba szuka konia do dzierżawy, właściwie "rozważa" dzierżawę
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2014 14:43
mnie bardziej śmieszy mina tej dziewczyny, na każdym zdjęciu taka... dziwna?  🤣
http://olx.pl/oferta/kucyk-CID103-ID6Mat7.html#d93b1469c5          pewnie byl prezentem na komunie.....a teraz trzeba sie szybko pozbyc, to i siodlo sie wrzuca na zrebaka.(tak m i sie wydaje ze to zrebie, grzywe i ogon ma taki zrebiecy)
Sio   nowe wcielenie marchewki
03 września 2014 16:12
oraz potrafi chodzić z siodłem
jeszcze troszkę większe i by go zakryło w całości...ale słodka bestyjka 🙂
podaje kopyto

Ale tylko jedno!  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2014 20:56
strzemionko, serio? Ludzie, dorośnijcie.
strzemionko, naprawdę? Nie widzę tam żadnej "dziwnej miny", która byłaby powodem do śmiechu  🤔 Swoją drogą bardzo to dojrzałe z twojej strony...
Sio   nowe wcielenie marchewki
03 września 2014 21:29
Miny może ma i trochę śmieszne, ale co one wnoszą do wątku?? Ma dziewczyna pewne wymagania bo chce brać udział w zawodach i pewnie się uczyć, a jakie miny robi to już jej sprawa. Ja bym nie wstawiała swoich zdjęć z takimi, ale czasem trudno wybrać ( bo ja z tych z wiecznie dziwną miną-aparat mnie nie lubi).
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2014 21:33
yyy, za to bardzo dojrzałe jest naskakiwanie na mój zwykły komentarz, których bywa tu dużo i o wiele gorszych  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 września 2014 22:40
yyy, za to bardzo dojrzałe jest naskakiwanie na mój zwykły komentarz, których bywa tu dużo i o wiele gorszych  😁


dokładnie.

Ja też te miny zauważyłam.
emptyline   Big Milk Straciatella
04 września 2014 08:40
Mnie po prostu zadziwia takie czepianie się, śmianie czy inne zdziwienie wynikające z czyjejś miny na zdjęciu. I jeszcze rozumiem, żeby to był dziubek na samopstryku, a nie wyraz twarzy podczas uprawiania sportu. Dziecinada. Pośmiejmy się, bo ktoś zrobił głupią minę, no jak w  podstawówce.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się