TRANSPORT- szukam, oferuje

joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
15 lipca 2014 17:55
Szukam namiarów na transport koni z Wrocławia bądź bliskich okolic. Kogoś sprawdzonego, w miarę przystępnej cenie. Nie jakoś pilnie, bo na obóz wybieram się dopiero na początku września, ale rozglądam się już teraz by nie obudzić się z ręką w nieprzyjemnym miejscu 😀  Od razu uprzedzam, że przejrzałam wątek, szukałam w wyszukiwarce, ale wyskakują głównie przewozy na konkretnych trasach i na konkretne terminy. Jeśli nie ten wątek przepraszam i proszę o skierowanie do właściwego. Z góry dziękuję za wszystkie namiary.
szukam kogoś kto na początku września mógłby przetransportować mi konia z okolic Mikołajek pod Warszawę (jeszcze nie wiem gdzie dokładnie- zapewne okolice Kampinosu bądź Pruszkowa)
Jadę po konie do Francji, mam wolne miejsca. Ktoś chce się podłączyć albo potrzebuje przewieźć coś po drodze? 🙂
535360318
A.   master of sarcasm :]
15 lipca 2014 22:58
Nadal mamy miejsca w transporcie łączonym, z Polski do Wielkiej Brytanii, jadą dwa koniowozy na 6 i 12 koni, terminy elastyczne, dostosuję się, jednakże nie później niż do końca października.
Szukam: transport Warszawa-Wrocław 03.08.2014, powrót 08.08.2014 Wrocław -Warszawa (wieczorem) - dla jednego konia (klacz)
A.   master of sarcasm :]
18 lipca 2014 11:00
Uwaga!

[s]Ze względu na nagłe okoliczności niezależne od nas, musimy niestety przełożyć datę transportu naszych koni do Polski w związku z czym są miejsca z Anglii do Polski w transporcie łączonym.[/s]

Odszczekuję. Pojedzie jeden transport, na 6 koni.
Ma ktoś namiar na transport dla 12 koni? Najlepiej WLKP?
szukam transportu spod warszawy (obok piaseczna) do okolic łodzi (40 km na poznań) w przyszłym tygodniu (21-26) dla klaczy słusznych rozmiarów. opcjonalnie mam swój transport, ale on niewiele może zjechać z trasy ( ze względu na okres żniw - mało czasu)
Jadę ze Szczecina do kliniki dr Knuta w Demmin, mam wolne miejsca.
szukam podpięcia się pod transport ze swiezo wykastrowanym trzylatkiem, ktory nigdy nie jechal w przyczepce i pewnie chetnie by widzial spokojne towarzystwo obok siebie 😉. konio stoi w okolicach PASŁĘKA ( ELBLĄG) I miałby dojechac w okolice Tucholi (ŚWIECIE 30 KM) czy ktos moze pomóc? w przyszlym tyg chcialabym sciągnąc gada juz do domu 😉
Szukam  transportu ze Śląska do Lublina.
Met   moje spore
22 lipca 2014 09:18
chyba na początku przyszłego tygodnia będziemy jechać pustą przyczepą z krakowa do gliwic
chętnie kogoś przygarnę 🙂
Będę niedługo robić trasę Krakow-Warszawa-Kraków (najchętniej w niedziele 27.07 ale mozna się jakos dogadać) z jednym wolnym miejscem w koniowozie + mozliwością dopięcia przyczepy więc mogę łącznie wziąć jeszcze 3 konie 🙂
2 sierpnia wiozę konia z Częstochowy do Krakowa, będzie jedno miejsce wolne w przyczepie. W drugą stronę przyczepa pusta. Może ktoś chciałby się dołączyć?
Pozdrawiam
Jeszcze zapomniałam dodać, że mniej więcej 9-16.08 będę musiała zrobic taką samą trasę Warszawa-Kraków, nie mam jeszcze umowionego transportu więc z checią się do kogoś podczepię
Hej, mam wolne miejsce na trasie Poznań-Warszawa-Poznań. Mogę trochę zjechać z trasy. 535360318
Szukam wolnego miejsca dla jednego lub dwóch konia do Warki (okolic Legionowa), na tę sobotę bądź niedzielę.  :kwiatek:
Czy orientujecie się czy ktoś w okolicach Aromeru, Starej Miłosnej wypożycza dwukonna przyczepkę?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2014 18:39
Znajoma szuka transportu dla jednego konia (wałacha jeśli się nie mylę) na zawody na trasie Jaroszówka-Rybnica-Jaroszówka, w ten weekend. Pw poproszę, przekażę kontakt.
Jedzie ktoś z Warszawy/okolic do Bogusławic na zawody 26.07. i ma wolne miejsce w przyczepie?
Dzionka,  zadzwon do PBH. Jutro wieczorem zabierają mi konisko spod Wawy, może byś wyjechała wieczorem 25 i zadekowała w bogusławicach boks? może by wzięli? na pewno cena okazyjna i komfort podróży jest. Wiem, że jutro wiozą zwierzaka znad morza do kliniki w warszawie.
Isabelle, oj nie, nocka w Bogusławicach mnie nie urządza 🙁 Ale może faktycznie zadzwonię, może w sobotę też by pojechali.
Wiosenna   Sama sobie panią...
25 lipca 2014 18:20
Witam!

W związku z tym, że w ostatniej chwili nawalił mi "przewoźnik" 😵,  szukam transportu dla klaczy z Urszulewa (trasa na Warszawę pomiędzy Sierpcem a Rypinem) do Boroszewa (okolice Tczewa) w ternimie 27 Lipca lub dalszym. Może akurat ktoś z Was będzie miał miejsce w przyczepie?
czy ktos korzystal z przewozu od pani NAZAREWICZ ?
nie wiem czy to dobry wątek, ale polecam serdecznie PBH. Coś niesamowitego. Zero zmartwień, profesjonaliści zrobią wszystko cacy i nie trzeba sobie łamać głowy. Konie podróżują mega komfortowo, stosunek do zwierzaków - rewelacja, pełen profesjonalizm, że nie wspomnę o MEGA korzystnych cenach.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 lipca 2014 18:41
1 sierpnia jadę z warszawy do  Lidzbarka warmińskiego przez Płońsk, Mławę, Nidzicę, Olsztyn i wracam 1, 2 lub 3 sierpnia mam jedno miejsce w przyczepie z Warszawy i 2 miejsca na powrocie.

Taką sama trasę robię na początku września.


http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=mariew&loc2=woj.+warmi%C5%84sko-mazurskie%2C+Sarnowo+1&byCar=1&cId1=&sId1=&cId2=19027f5600053600adff000405003b00a6f1d31ecb16e23f&sId2=
Isabelle a kontaktowalas sie przez maila czy telefonicznie? od tygodnia prawie czekam na odzew ;(.
OBIBOK,  Zadzwon najlepiej. Najpierw też chwilkę czekałam na odzew mailowy, ale przy domawianiu szczegółów nie miałam żadnych kłopotów z kontaktem, wręcz przeciwnie.
Szukam transportu dla konia z okolic Radomia do Olsztyna.
montana   małopolskie
29 lipca 2014 09:19
będziemy jechać w połowie sierpnia z pustą przyczepą w okolic Białobrzegów Radomskich do Mławy, więc teoretycznie możnaby nieco nadłożyć i pojechać Radom - Olsztyn, kontakt na pw
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się