Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
tulipan, przyznam, że wyszło 100 razy lepiej niż się spodziewałam! Super  😍
wątek zamknięty
Dziewczyny, czy któraś z was dobierała może owijki do granatowego Caballa? Np. do padu classic lub któregokolwiek innego z alkantary. Wiem, że Caball ma owijki, ale nie widzę nic pasującego kolorystycznie, a poza tym średnio lubię caballowe owijki.
wątek zamknięty
Nique - obłęd w kropki, dosłowniev 😍 😁
tulipan - pasuje szmaragd do Twojego smoka 😀
Budlejowe_love - powodzenia w szukaniu, ale marnie to wiedzę 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
02 sierpnia 2015 20:21
W końcu obfociłam brand nju kantarek ;-)
Chyba jakiś standard, nie mam pojęcia co to za kolekcja

wątek zamknięty
Moon piękny!
wątek zamknięty


Z niemieckiego ebay'a............ to coś bardzo starego czy raczej jak podpis sugeruje bardzo nowego  😉?
wątek zamknięty
zoyabea, to jest raczej nowa kolekcja exclusive. Dostępna tylko w Niemczech.
wątek zamknięty
zoyabea, to jest raczej nowa kolekcja exclusive. Dostępna tylko w Niemczech.


Oj szkoda bo ten thunderblue i jade green są mocno w moim klimacie...pozostaje Ebay zatem  😉
wątek zamknięty
Moon - bardzo twojemu stworowi do pyska w nim 😀 Uwielbiam takie połączenia kolorystyczne na gniadych 🙂

Na zdjęciu te exclusivy są wg. mnie takie sprane, cale iekawe jak na żywo wyglądają, szczególnie ten niebieski.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 sierpnia 2015 08:32
Jakoś mnie już tak nie "grzeją" te nowe Exclusive, ileż w kółko można mieć czerwieni i niebieskich 😉 Ale podoba mi się nazwa tego niebieskiego 🙂
wątek zamknięty
Livia - dużo, cała garderoba końska mojej mamuśki jest niebieska, albo czerwona 😉 No i przyznaj się, ile ty masz fioletów, co?  :hihi
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 sierpnia 2015 09:59
Chwilowo pauzujemy, więc wczoraj porobiłam trochę szmatofot  😉
Niestety nasze forum przyjmuje zdjęcia do 2MB, a większość moich zdjęć jest większa, więc wstawiam z photobucketa. Mam nadzieję, że jakość nie spadnie...
Przepraszam za tyle eydcji, ale jeszcze nie ogarniam nowego photobucketa. Musiałam zrobić test czy zdjęcia się zmniejszyły :kwiatek:
Widzę,  że dalej się nie zmniejszyły, momo że je zmniejszałam  😤 Spróbuje później, przepraszam :kwiatek:  😵






wątek zamknięty
wątek zamknięty
pójdziemy z torbami  😁
wątek zamknięty
matko i córko! 😍
wątek zamknięty
Nirv, nie masz więcej? 😉 Mi tylko czerwień (zresztą bardzo ładna) pasuje do szarego.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 sierpnia 2015 14:04
Nirv, o nie... KAZDY jest piekny! Totalnie moje kolory!
wątek zamknięty
O kurczę czerwień i ten orzech będą moje  😍 ! Mam nadzieję, że będzie piękny dralon w tej kolekcji  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 sierpnia 2015 14:22
No, to... czerwień pozamiatała, przepiękny odcień na tym zdjęciu!

dairoxroxi, o tym samym pomyślałam - oby dralon był ładny 😜 W tą klasyczną kratę, czerwono-czarny, albo czerwono-waniliowy 😍
wątek zamknięty
Podobają mi się wszystkie, oprócz najjaśniejszego  😜
wątek zamknięty
Szok, po raz pierwszy Eskadron wypuścił taką kolekcję że WSZYSTKIE kolory są w moim guście 🤣
wątek zamknięty
Mnie ten jasny urzekł. Czerń też super. Chyba dorastam, bo odchodzę od swoich ulubionych krateczek, kropeczek na rzecz stypy 😁
wątek zamknięty
O nie, o nie, o nie.... chyba będę zbieerać i kupię wszystkie  😍
wątek zamknięty
Wow, cieplejsze Negro- Coriander. Śliczne.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 sierpnia 2015 15:29
Karmelek!  😍
Reszta tez sie wpisuje w mój pedantyczno-stypowy mózg  😵
wątek zamknięty
Czerwien i czern mega 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 sierpnia 2015 16:51
Dla mnie Eskadron bez szału  😉 Dobrze

Przeprasza, nie bijcie  🤬 za mocno. Spróbuje jeszcze raz wstawić zdjęcia. Pozmniejszałam w photobuckecie, ale nie wiem czy załapało... Jeśli nie, to przerobię na linki  :kwiatek:

Komplet Eskadron samragdgreen





Kantar + uwiąz green




Anky sand + owijki HKM



Eskadron petrol + owijki York enamel



wątek zamknięty
Czerwień idealna!
wątek zamknięty
Proszę o pomoc. Szukam jakiegoś czapraka na zawody, ale tak łatwo nie ma. Mam granatowy frak i kask, a do tego sprzęt brązowy. Moze wy cos doradzacie co by pasowało?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.